Pirmdiena, 17. februāris Konstance, Donats

Absolvēs Liepājas Modes un Mākslas Studiju

Absolvēs Liepājas Modes un Mākslas Studiju
Foto: Liepājas Modes un Mākslas Studija
26.06.2019 14:50

liepajniekiem.lv

Piektdien, 28.jūnijā, pulksten 19 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē ikviens aicināts uz Liepājas Modes un Mākslas Studijas absolventu izlaiduma pasākumu ”Lidojumam labvēlīgs laiks”, vēsta studijas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Timermane.

Pasākumā uzstāsies jaunākās, vidējās un vecākās grupas, kā arī pamatsastāva meitenes, kas rādīs dažādus priekšnesumus. Skatītāji tiks priecēti ar defilē iznācieniem, tautas deju un šova deju, estētikas un stila prasmēm. Tiks demonstrētas tērpu salona ”Mana Kleita”, salona-veikala ”Šhuba”, veikala ”Meta” tērpu kolekcijas un apavu veikala ”Euroskor” apavi. Improvizācijas darbnīcas jaunieši pierādīs spēkus aktiermeistarībā, vadoties pēc pasākuma tematikas – ”Lidojumam labvēlīgs laiks”. Noslēgumā Liepājas Modes un Mākslas Studijas absolventi tiks sumināti un saņems sertifikātus.

”Šajā gadā ļoti gribēju meitenēs izraisīt vēlmi tiekties uz skaistumu – ne tikai visiem pamanāmo ārējo skaistumu, bet iekšējās pasaules skaistumu, kas mūs padara īpašas un tādas, kādas mūs redz apkārtējie. Zināšanas, elegance, sievišķīgums. Esmu pārliecināta, ka iemācīto meitenes pratīs pielietot dzīvē. Mans uzdevums bija īsto sēkliņu iesēt īstajā brīdī. Šķiet, tas ir izdevies!” ar lepnumu saka studijas vadītāja Tatjana Jaremčuka.

Izlaiduma pasākumu aicināti apmeklēt ne tikai studijas absolventu vecāki, radinieki un draugi, bet ikviens interesents.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli