Ceturtdiena, 2. aprīlis Imgarde, Irmgarde

Aicina apmeklēt ”Karjeras nedēļu”

Aicina apmeklēt ”Karjeras nedēļu”
Foto: pexels.com
28.02.2020 18:44

liepajniekiem.lv

No 9. līdz 13. martam Liepājas pilsētā norisināsies ”Radošuma dienas – 2020” un Liepājas ”Jauniešu mājā”, Kungu ielā 24, šī nedēļa tiek veltīta jauniešiem svarīgai tēmai – karjera, portālu informēja ”Jauniešu mājas” projektu vadītāja Dace Dārziņa.

Karjeras nedēļas ietvaros ar neformālās izglītības metodēm paredzēts jauniešiem sniegt informāciju par karjeras lomu viņu dzīvēs un tās izvēles svarīgumu. Šajā nedēļā tiks runāts par profesiju dažādību, darba algas veidošanās faktoriem, darba tirgus situāciju Liepājā un citiem ar karjeras lēmumu saistītiem jautājumiem. Nedēļas ietvaros katru darba dienu no plkst. 16.00 līdz 18.00 jaunieši ir aicināti ne tikai piedalīties dažādās aktivitātēs, bet arī apmeklēt Ingas Dobeles lekciju ”Sava tēla veidošana publiskajā telpā” un diskusijas ar dažādu profesiju pārstāvjiem. Kā arī nedēļas noslēgumā jauniešiem būs iespēja iepazīt pašiem sevi un izvērtēt savas kompetences, kas ir noderīgas veicot kāda konkrēta amata darba pienākumus.

”Karjeras nedēļas” pasākumi ir bez maksas, dalībnieku skaits ir ierobežots un ar iepriekšēju pieteikšanos: ej.uz/karjeras_nedela

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli