Trešdiena, 22. janvāris Austris

Aicina iešūpot prātu erudīcijas konkursā

Aicina iešūpot prātu erudīcijas konkursā
Foto: Pixabay
22.08.2019 07:03

liepajniekiem.lv

Sākot ar septembri Liepājā tiks organizētas erudīcijas spēles “Prāta Rokenrols”. Spēļu maratons norisināsies darbadienu vakaros līdz pat decembra vidum, kad tiks noskaidrota atjautīgākā un erudītākā komanda Liepājā.

“Erudīcijas spēļu “Prāta Rokenrols” mērķis ir popularizēt brīvā laika pavadīšanu kopā ar draugiem, kolēģiem, domubiedriem,” pastāsta to rīkotājs, Zinātnes un inovāciju parka direktors Ainārs Spūlis. Līdzīga veida erudīcijas spēles jau vairākus gadus norisinās Rīgā, un tās ir guvušas lielu popularitāti. “Esmu pats piedalījies, un zinu, cik aizraujoši tas ir, – prāta treniņš, azarts, fantastiskas emocijas,” teic A.Spūlis.

Erudīcijas konkurss Liepājā norisināsies trešdienu vakaros no pulksten 18.30 līdz 21. Pirmā kārta notiks jau 11.septembrī “Cukurfabrik'” telpu 2.stāvā, Stendera ielā 18/20.

Lai piedalītos, nepieciešams nokomplektēt komandu piecu cilvēku sastāvā un savu dalību jāpiesaka elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu mājas lapā. 

Pieteikumā komandai jānorāda dalībnieki, komandas nosaukums un kapteinis. Spēlē var piedalīties interesenti, sākot no 18 gadu vecuma. Dalības maksa no komandas ir 15 eiro.

“Katra vakara izspēle notiks 10 raundos, vienā raundā būs astoņi jautājumi vai uzdevumi par dažādām tēmām,” atklāj A.Spūlis. Jāatzīmē, ka viens no desmit būs portāla liepajniekiem.lv raunds, kur jautājumi būs sagatavoti no mūsu portālā pieejamās informācijas. Tāpēc dalībnieki aicināti ikdienā sekot līdzi aktualitātēm. 

Veiksmīgākie un zinošākie spēlmaņi tiks pie vērtīgām balvām, norāda organizatori. “Katrā kārtā noteiksim trīs labākās komandas. Bet decembrī izspēlēsim pusfinālus un finālus. Visi punkti pa kārtām summēsies, lai beigu beigās varētu noteikt, kura būs atjautīgākā un erudītākā komanda Liepājā,” pastāsta A.Spūlis. Plānots, ka no janvāra līdz maijam notiks erudīcijas spēļu otrā sezona. 

Vairāk informāciju par erudīcijas konkursu var atrast mājas lapā www.pratarokenrols.lv vai sociālā tīkla “Facebook” kontā “Prāta Rokenrols”. 

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)