Sestdiena, 4. aprīlis Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds

Aicina piedalīties apmaiņas projektā par veselīgu dzīvesveidu

Aicina piedalīties apmaiņas projektā par veselīgu dzīvesveidu
Foto: Publicitātes
02.05.2018 16:30

liepajniekiem.lv

Šovasar, no 23. līdz 31.jūlijam Liepājā, viesu namā ”Ērgļi” norisināsies starptautisks jauniešu apmaiņas projekts ”Your Health, Your Wealth” (”Tava veselība, Tava labklājība”).

Liepājas Jauniešu mājas projektu vadītāja Daira Knipše portālam vēstīja. ka apmaiņas projekts ir Liepājas jaunietes Montas Norkuses un vietējo jauniešu iniciatīva, kuras pamatā ir ideja popularizēt un stiprināt fizisko un mentālo veselību jauniešu vidū. Projekta mērķis ir veidot dziļāku izpratni par sporta, veselīga uztura un mentālās veselības uzlabošanas nozīmi jauniešu ikdienas dzīvē, uzsverot veselīga dzīvesveida pozitīvo ietekmi.

Projekta programmas ietvaros, izmantojot neformālās izglītības metodes multikulturālā vidē, jauniešiem notiks komandu sporta spēles, veikborda treniņš, mācības par uzturu, dārza darbi, meditācijas un jogas nodarbības, melleņu lasīšanas sacensības u.c. aktivitātes.

Projekta dalībnieki dzīvos viesu namā netālu no jūras un ēdienu gatavos no produktiem, kas audzēti turpat uz vietas. Jaunieši projekta laikā gatavos maltītes arī paši.

Jauniešu apmaiņas projektā aicināti pieteikties 16 līdz 25 gadus veci jaunieši no Latvijas, Rumānijas, Horvātijas, Kipras un Apvienotās Karalistes. Katru dalībvalsti projektā pārstāvēs pieci jaunieši un viens grupas līderis.

Lai pieteiktos dalībai projektā, jāaizpilda tiešsaistes pieteikums līdz 10.jūnijam (ieskaitot). Pēc dalības apstiprināšanas projektā jaunieši saņems detalizētāku organizatorisko informāciju.

Vairāk informācija par apmaiņas projektu rakstot uz e-pastu [email protected]

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli