Pirmdiena, 20. janvāris Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

Aicina pieteikt dalību ziemas peldēšanas čempionātam

Aicina pieteikt dalību ziemas peldēšanas čempionātam
Foto: Sense Media
13.12.2017 14:48

liepajniekiem.lv

Jaunā gada sākumā, 27. janvārī, Liepājā, atpūtas vietā “Beberliņi”, pirmoreiz Liepājā norisināsies 16. Latvijas atklātais ziemas peldēšanas čempionāts, kas līdz šim notika Rīgā un Jūrmalā, portālam ziņoja Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas kluba “VeloRonis” valdes priekšsēdētāja Inga Krivcova.

Ziemas peldēšanas čempionāta mērķis ir pulcināt Latvijas un starptautiskos ziemas peldētājus, turpinot ikgadējo tradīciju – popularizēt norūdīšanos un ziemas peldēšanu iedzīvotāju vidū, aktivizēt jau esošo ziemas peldētāju klubu darbību, kā arī sadarbību starp tiem, vietējām pašvaldībām, sabiedriskajām un komercorganizācijām.

Kā jau ierasts, arī šogad Liepājas ziemas peldētāji pulcējas Beberliņu ūdenskrātuves ziemeļu daļā –, pie piedzīvojumu parka “Tarzāns” un arī čempionāts norisināsies šajā vietā.

Latvijas atklātais ziemas peldēšanas čempionāts norisināsies astoņās distancēs, no 25m līdz pat 450m peldējumos, kā arī klubu sacensības stafetē 4x25m. Čempionātā tiek gaidīti dalībnieki no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Vācijas, Baltkrievijas un citām valstīm.

Sacensību laikā būs iespējams ne tikai atbalstīt “roņus”, bet arī izvizināties ar ponijiem un piedalīties dažādās atrakcijās. Ja laika apstākļi būs piemēroti dažādiem ziemas sporta veidiem, tad gleznainajā mežu ielokā būs iespējams gan slidot, gan slēpot.

Sacensībās var piedalīties 200 dalībnieki, sasniedzot šo skaitu pieteikumu pieņemšana var tikt pārtraukta. Ikviens interesents aicināts reģistrēties čempionātam mājaslapā veloronis.lv kur pieejams arī sacensību nolikums.  

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)