Pirmdiena, 17. februāris Konstance, Donats

Apgūs superspējas drošai interneta izmantošanai

Apgūs superspējas drošai interneta izmantošanai
Foto: Egons Zīverts
06.11.2018 13:49

liepajniekiem.lv

Medijpratībai un bērnu drošībai internetā veltītās kampaņas ”Supervaroņi internetā” ietvaros 7. novembrī pulksten 13 Liepājā Bērnu un jaunatnes centra ”Vaduguns” telpās, Kungu ielā 7, norisināsies kampaņas seminārs pedagogiem un sākumskolas skolēniem, lai palīdzētu iegūt piecas superspējas, kas ļauj droši, atbildīgi un jēgpilni izmantot internetu, informē Latvijas Drošāka interneta centra izglītības darba vadītāja Liene Valdmane.

Radošajā seminārā pedagogi pilnveidos izpratni un zināšanas, kā efektīvi strādāt ar skolēniem, lai palīdzētu bērniem apgūt piecas mūsdienās svarīgas prasmes – superspējas internetā, kas pasargā bērnus no bīstamām situācijām virtuālajā vidē un veicina tehnoloģiju jēgpilnu lietošanu.

Pasākumā piedalīsies pirmsskolu un sākumskolu pedagogi no Kurzemes un 2.-3. klašu skolēni.

”Strauji mainīgajā pasaulē ikvienam no mums ir nepieciešamas arvien jaunas superspējas, kas ļauj īstenot savus mērķus, justies droši un pārliecinoši ne vien reālajā dzīvē, bet arī interneta vidē. Svarīgi tās iegūt kopā – bērniem, vecākiem un pedagogiem, mācoties vienam no otra un mācot vienam otru. Un tikpat svarīgi ir saprast, ka mācīšanās norit ik mirkli, uzzināto izmantojot reālās dzīves situācijās, protot pielietot zināšanas un prasmes savu mērķu sasniegšanai. Mēs aicinām mācīties ar prieku – spēlējot spēles, veicot uzdevumus, kas ļauj izprast zināšanu lomu, runājot un dzīvojot,” uzsver L.Valdmane.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli