Trešdiena, 1. aprīlis Dagne, Dagnis

Apvienosies Baltijas valstu elektroniskās mūzikas pārstāvji

Apvienosies Baltijas valstu elektroniskās mūzikas pārstāvji
Foto: Ruslans Šuļga
06.08.2013 11:40

BNS

Šovasar no 12. Līdz 19. augustam, pirmoreiz tiek rīkota Baltijas valstu jauno elektroniskās mūzikas talantu pulcēšanās. 18 mūziķi nedēļas garumā kopā muzicēs, dalīsies ar tehniskajām zināšanām mūzikas producēšanas lauciņā un piedalīsies diskusijās par Baltijas valstu elektroniskās mūzikas skatuves attīstību.

Pulcēšanās mērķis ir saliedēt Baltijas valstu jaunās elektroniskās oriģinālmūzikas kustības, izveidot ciešāku sadarbības platformu un uzsākt ikgadēju Baltijas valstu mūziķu pulcēšanās tradīciju — Baltijas valstu jaunās elektroniskās mūzikas skašu festivālu “Baltijas Taka”.

Šo septiņu dienu laikā Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolā tiks ierīkotas sešas pagaidu audio ierakstu studijas, kurās jaunie mūziķi, sadaloties pa pāriem vai grupās, varēs kopīgi sastrādāties un dalīties mūzikas producēšanas pieredzē. Kopdarba rezultātā tapušos skaņdarbus izdos izdevniecība “The Baltic Scene”, kā arī tiks organizētas trīs publiskās skates: 15. augustā, sākot no pulksten 13 — Liepājas pilsētvidē, Zivju ielā 2, 17. augustā — Lietuvā, festivāla “Surf Camp” ietvaros un 19. augustā, pulksten 17 — Rīgā, Kaņepes Kultūras centra pagalmā.

Pasākuma idejas autors un iniciators ir Latvijas jaunās mūzikas izdevniecības “Dirty Deal Audio” vadītājs Kristaps Puķītis. Viņu atbalsta komanda, kas sastāv no lietuviešu elektroniskās mūzikas izdevniecības “Renegades Of Bump” vadītājs Vaiper Vitalijus Despotin, igauņu producents Sander Molder un “The Baltic Scene” platformas vadītāja Natalie Mets.

Natalie Mets: “Baltijas reģiona mūziķi neapzinās to, cik daudz talantīgu un līdzīgi domājošu cilvēku dzīvo tepat, kaimiņvalstīs. “Baltijas Taka” ir lielisks veids, kā sapulcināt kopā labākos no labākajiem Baltijas elektroniskās mūzikas skatuves pārstāvjiem un dot viņiem iespēju iepazīties, kopā radīt mūziku, savā starpā nodibināt sakarus un apzināt visās trijās valstīs radīto mūziku.”

Pasākuma dalībnieki no Latvijas: TV maskava, Tenda, Niklāvz, Edgars Žilde, Kristaps Ritms un Ashnikko; no Lietuvas: Fingalick, Ba., Munpauzn, Justicious, Wasted Gaze un Cherry On Top; Igaunija: Kask, Sander Molder, Tommy Cash, Lauri Ludimois, Luka un Firejose.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli