Piektdiena, 5. jūnijs Margots, Igors, Ingvars
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Astroloģiskā prognoze no 1. līdz 7.aprīlim

Astroloģiskā prognoze no 1. līdz 7.aprīlim
Foto: Publicitātes
31.03.2019 13:30

liepājniekiem.lv

AUNS Nedēļas sākumā, darba lietas tev risināsies bez liekām problēmām. Tu spēsi rast kopīgu valodu gan ar priekšniecību, gan kolēģiem un sadarbības partneriem. Nedēļas otrā puse var būt nedaudz sarežģītāka no psiholoģiskā viedokļa, proti, tevī var mosties izteiktāks spītīgums, nevēlēšanās ieklausīties apkārtējo padomos. Zvaigznes gan silti iesaka nespuroties pretēji līdzgaitnieku centieniem palīdzēt tev! Privātajā dzīvē alksi vairāk kaislību.

VĒRSIS Lielu nozīmi piešķirsi cilvēkiem, kuri ir tev apkārt. Savā darba komandā ļausi piedalīties tikai uzticamām un pārbaudītām personībām, par kuru profesionālo līmeni tev nav ne mazāko šaubu. Kopumā šonedēļ ir atbilstošs laika sprīdis, lai risinātu ar biznesu, saimnieciski organizatoriskām lietām saistīto. Savukārt, mīlas dzīvē esi apdomīgāks, ja iespējams, atturies no kardinālām pārmaiņām, pēkšņiem lēmumiem, emociju uzplūdu brīžos.

DVĪŅI Daudz laika pavadīsi plānojot nākotni, apcerot dažādu projektu īstenošanu. Uzsākt jauniecerēto var traucēt zināma neskaidrība par finansiālo situāciju. Taču neraizējies, jo materiālās dabas sarežģījumus visticamāk tev izdosies novērst un tad, ar drošu sirdi, varēsi dot zaļo gaismu, kāroto ideju realizācijai. Attiecībās ar mīļoto pašam šķitīs, ka viss ir labākajā kārtībā, taču partneris var vēlēties izteiktāku emocionālo atklātību no tevis.

VĒZIS Uzsākot darba gaitas, jaunas nedēļas sākumā, būsi ieplānojis uzrādīt patiesi jūtamus, ievērības cienīgus rezultātus. Tava iniciatīva un spēja uzņemties papildus atbildību noteikti būs apsveicama. Vienīgi esi apdomīgāks ar darbu apjomu, kuru uzņemies, proti, nedari pāri savai veselībai, neiedzīvojies pārslodzēs! Lielāka aizņemtība ar darbu nozīmē, ka privātai dzīvei var nesanākt veltīt tik daudz laika, kā tev gribētos, taču šoreiz tas nekādas konfliktsituācijas ar partneri neizraisīs.

LAUVA Profesionālie pienākumi tev nesagādās nekādus uztraukumus, ja vien pats nesāksi palaisties slinkumā vai kļūt neuzmanīgs. Ja būsi savu uzdevumu augstumos, pastāv iespējas uzlabot ienākumus un uzspodrināt savu reputāciju kolēģu vidū. Šī var izvērsties par ļoti interesantu nedēļu tām Lauvām, kuras saistītas ar tirdzniecības jomu, skatuves dzīvi un izglītības jomu. Nedēļas nogalē patīkamu pārsteigumu var sagādāt tavas atvasītes.

JAUNAVA Šī tev var izvērsties par tīri veiksmīgu nedēļu privātas dabas jautājumu sakārtošanai. Harmoniskā sapratne ar otro pusīti, ļaus viegli un bez liekām emocijām, pārrunāt kopdzīvē notiekošo un nonākt pie saprātīgiem risinājumiem. Profesionālajā sfērā darba būs daudz, taču arī atalgojums neliks vilties. Veicot ikdienas pienākumus, vēlams būt uzmanīgam ar visa veida aprēķiniem un tehniskām niansēm.

SVARI Aktīvi rosīsies, labprāt pamēģinot pat kaut ko pavisam jaunu, nebijušu. Nav izslēgts, pa paša radītās pārmaiņas jūtami uzlabos tavas ikdienas gaitas, padarīs tās daudz bezrūpīgākas, dzīvespriecīgākas. Pildot profesionālos pienākumus, būsi ļoti apzinīgs un punktuāls. Tieši pateicoties šīm īpašībām, tu viegli tiksi galā ar juridiska un finansiāla rakstura jautājumiem. Brīvdienās vislabprātāk atpūtīsies kopā ar ģimeni.

SKORPIONS Labprāt iesaistīsies diskusijās par profesionālajām tēmām. Kopumā būsi noskaņots paplašināt redzesloku, iegūt jaunus paziņas, uzkrāt vērtīgu informāciju. Šī var būt zīmīgāka nedēļa tiem Skorpiona zīmes pārstāvjiem, kuri saistīti ar zinātniski pētniecisko jomu. Tieksme it visā aizraksties līdz būtības saknei, palīdzēs vieglāk risināt radušās problēmas, ļaus izprast cēloņu un seku kopsakarības. Romantiskajā plānā būsi atvērts jauniem piedzīvojumiem.

STRĒLNIEKS Ja rodas tāda vēlme, droši vari iesaistīties jauna projekta īstenošanā, apliecināt savus spēkus, līdz šim neizzinātā lauciņā. Skaidrs, ka enerģijas tev pietiks lieliem darbiem. Jautājums tikai, vai pratīsi to ievirzīt praktiskā, lietderīgā gultnē. Tie Strēlnieki, kuri pēdējā laikā ir samērā bezrūpīgi attiekušies pret saviem finanšu līdzekļiem, tagad diemžēl var sākt izjust problēmas materiālajā plānā. Mīlas dzīvē notiekošais būs ar daudz bezrūpīgāku un patīkamāku noskaņu.

MEŽĀZIS Astroloģiskā situācija mudinās aktīvi pievērsties darba jautājumiem, jo var parādīties jaunas iespējas pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm. Nebaidies savā dzīvē ielaist nepieciešamās pārmaiņas, esi atvērtāks pret visa veida novitātēm! Ģimenes dzīvē no tevis tiks prasīta iecietīgāka un saprotošāka attieksme. Apzinies, ka ar uzstājību un vienkāršu stingrību, tu neko īsti nespēsi panākt!

ŪDENSVĪRS Kopumā būsi apmierināts ar notiekošo gan darba, gan mīlas dzīvē. Iespējams, tieši kāds patīkams pārsteigums no otrās pusītes, nedēļas sākumā padarīs tavu omu patiesi pacilātu. Tavs prāts šonedēļ būs vairāk noskaņots radošiem projektiem, kā arī ar labdarību, psiholoģiju un pedagoģiju saistītajam. Nedēļas nogalē droši vari ļauties sev tīkamām dzīves baudām, tikties ar domubiedriem, pārrunāt šā brīža aktualitātes.

ZIVIS Lielā mērā lēmumus pieņemsi, balstoties uz tā brīža emocijām, sajūtām, nojausmu. Nav izslēgts, ka šāda pieeja šoreiz var izrādīties pat ļoti efektīva. Tiekoties ar mazpazīstamām personām, noteikti rūpīgāk ieklausies intuīcijas diktētajā un atturies no iesaistīšanās darījumos, kuriem tava sirdsbalss saka viennozīmīgu nē! Privātajā lauciņā viss ritēs savu, diezgan rāmu, prognozējamu gaitu.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz