Otrdiena, 4. augusts Romāns, Romualds, Romualda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Astroloģiskā prognoze no 14. līdz 20.oktobrim

Astroloģiskā prognoze no 14. līdz 20.oktobrim
Foto: Publicitātes
13.10.2019 14:00

liepajniekiem.lv

AUNS Apstākļi var likt daudz nopietnāku uzmanību veltīt attiecību jomai. Laulātajiem Auna zīmes pārstāvjiem vajadzēs pārdomāt tālāku kopdzīves gaitu, attieksmi pret partneri. Profesionālajā jomā svarīgi būt uzmanīgākam pret juridiskajām niansēm, rūpīgāk iepazīties ar konkrēto dokumentāciju, pirms likt uz tā savu parakstu. Kontaktējoties ar priekšniecību, nezaudē savaldību, saglabā profesionālo etiķeti.

VĒRSIS Nedēļa, kurā nāksies tikt galā ar vairākiem šķēršļiem lietišķajā sfērā. Diemžēl nav izslēgtas finansiālas grūtības, taču tās tevi nespēs apturēt, tu spītīgi virzīsies pretī nospraustajai virsotnei! Apmeklējot saviesīgus pasākumus, pastāv labas iespējas iegūt sev jaunus sadarbības partnerus, kā arī satikt ļoti interesantus, dzīvesgudrus cilvēkus. Nedēļas nogalē vēlēsies sajust otrās pusītes klātbūtni, izbaudīt tuvības mirkļus.

DVĪŅI Nejaušas apstākļu sakritības, sastaptie cilvēki var samērā jūtami ietekmēt tavu skatījumu uz darba lietām, nākotnes plāniem. Pielūko, lai mirkļa emocijas nesāk ņemt virsroku pār tevi, ikkatru no svarīgajiem lēmumiem izsver ar vēsu prātu, nekautrējies lūgt padomu līdzgaitniekiem. Naudas lietas šonedēļ vajadzētu aiztikt pēc iespējas mazāk, protams, runa galvenokārt ir par lielākiem pirkumiem un finansiālo saistību uzņemšanos, kredītiem.

VĒZIS Vairāk nekā citkārt vēlēsies priecēt sevi ar dažādām dzīves baudām. Kāds Vēža zīmes pārstāvis dos priekšroku jaunam apģērbam, cits ļausies gastronomiskām izpriecām, cits mīlas priekiem, savukārt, citam vajadzēs asākas izjūtas. Lai vai kā, jāatceras par mēra izjūtu un jāpaseko, lai kaprīzes nerada pārāk lielus izdevumus. Darba lietās vajadzēs būt pacietīgākam, apdomīgākam un punktuālākam. Sevišķi tas attieksies uz tiem, kuri saistīti ar mehānikas, transporta un informāciju tehnoloģiju jomām.

LAUVA Būsi draudzīgs un atklāts pret apkārtējiem, labprāt iesaistīsies jaunos projektos, meklēsi līdzīgi domājošos. Saskanīgās attiecības palīdzēs vieglāk pārvarēt grūtības gan darba jomā, gan ārpus tās! Kādai Lauvai var nākties doties neplānotā ārzemju komandējumā. Dotais brauciens solās būt interesantu notikumu un jaunu izaicinājumu piesātināts. Ģimenes dzīvē ik pa brīdim būs manāms tavs ugunīgais raksturs, zināmas greizsirdības izpausmes.

JAUNAVA Nedēļas sākums var izrādīties saspringts darba jautājumos. Neļauj radušajām problēmām iedragāt savu pašapziņu, noteikti turpini iesāktās lietas un pievērs mazāku uzmanību skauģu izteikumiem. Materiālās dabas jautājumus vari kārtot nedēļas sākuma un tās izskaņā. Savukārt trešdienu ieteicams veltīt jaunu kontaktu dibināšanai, esošo attiecīgu nostiprināšanai. Brīvdienās ļaujies tam, ko kāro tava sirds!

SVARI Nav izslēgts, būs grūti saprast, ko vēlies panākt, pēc kā īsti dzīvē tiecies. Neizlēmīgums, mainīgās iegribas var nedaudz bremzēt tavus panākumus, tāpēc velti vairāk laika un pūļu iekšējā līdzsvara veicināšanai. Nedēļa vairāk piemērota ikdienišķu pienākumu veikšanai, dažādu atskaišu sagatavošanai. Kā noprotams, jaunu projektu īstenošanu, labāk atlikt uz vēlāku laiku! Mīlas frontē būsi kaislīgs, pratīsi arī partnerī veicināt tikt pat kvēlas sajūtas.

SKORPIONS Ja spēsi pareizi saplānot darbu kārtību, būsi piesardzīgs, risinot ar nekustamo īpašumu, mantojumiem saistīto, zvaigznes sola ne tikai izdošanos, bet arī jūtamu materiālo pieaugumu. Lai lietišķajās aktivitātēs viss ritētu pēc iespējas gludāk, droši liec lietā savas diplomāta dotības, personisko šarmu. Privātajā dzīvē esi nedaudz iejūtīgāks, saprotošāks pret partneri, neuzstādi pārāk striktas prasības. Ļauj, lai šoreiz partneris vairāk diktē attiecību gaitu, kopdzīvē notiekošo.

STRĒLNIEKS Neizsīkstošā enerģija un neapšaubāmais mērķtiecīgums, būs lielisks fundaments taviem panākumiem. Pielūko vienīgi, lai tava rīcība nekļūst pārlieku degsmīga, pārsteidzīga. Ikdienišķā komunikācijā ar līdzgaitniekiem, esi nedaudz saudzīgāks, ne tik tiešs savos izteikumos. Šonedēļ droši vari kārtot ar mājokļa remontu, labiekārtošanu, tā apdrošināšanu saistītus jautājumus. Brīvdienās ieteicama atpūta tuvinieku lokā. Skaļi saviesīgi pasākumi šoreiz nebūs domāti tev!

MEŽĀZIS Tev lieliski izdosies rast kopīgu valodu ar sadarbības partneriem, priekšniecību. Ne reizi vien būsi labs padomdevējs gan kolēģiem, gan mājiniekiem. Šī ir piemērota nedēļa, lai paplašinātu zināšanas vai arī nodotu apkārtējiem savā rīcībā esošo informāciju, profesionālās iemaņas. Ja nepieciešams, vari ķerties klāt arī tieslietu, mantojumu, nekustamā īpašuma jautājumiem. Lielajā aizņemtībā, būtu labi atrast pietiekami daudz laika arīdzan savu ģimenes locekļu vajadzībām.

ŪDENSVĪRS Neliecies traucēts par sīkām nebūšanām, šķēršļiem, jo tie taču gadās katra cilvēka ceļā uz panākumiem. Mēģini vairāk uzmanības koncentrēt sava darba kvalitātei, jo pilnīgi iespējams, šobrīd priekšniecība var ar kritiskāku aci vērtēt tieši tavu darbību. Nepieciešamības gadījumā, droši varēsi paļauties uz kolēģu atbalstu, padomu. Mājas dzīve šonedēļ var izrādīties raiba kā dzeņa vēders. Vienu brīdi viss ies gluži vai nevainojami, jau otrā acumirklī uzplaiksnīs domstarpības, emocionālā spriedze.

ZIVIS Atturies no nesamērīgas paškritikas un centies darīt visu, lai tieši veicinātu ticību sev un panākumiem! Ja situāciju to prasa, vari ķerties klāt tehniska rakstura pienākumiem, apgūt jaunas prasmes, pieslīpēt esošās. Saskarsmē ar kolēģiem esi atvērtāks, nekautrējies parādīt savas emocijas, pat ja tā ir nepatika, neapmierinātība, ar kāda līdzgaitnieka rīcību. Spēja pastāvēt pat savu viedokli, interesēm radīs lielāku respektu pret tevi.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz