Otrdiena, 11. augusts Liega, Olga, Zita, Zigita
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Astroloģiskā prognoze no 16. līdz 22.septembrim

Astroloģiskā prognoze no 16. līdz 22.septembrim
Foto: Publicitātes
15.09.2019 13:30

liepajniekiem.lv

AUNS Noskaņojums šonedēļ var izrādīties patiesi svārstīgs. Ja jūti tuvojamies emociju viesuli sevī, varbūt atliec svarīgas biznesa pārrunas, citādi to rezultāts var būt grūti prognozējams. Kārtot naudas lietas, vēlamāk būtu nedēļas vidū. Savukārt, juridiskās nianses labāk ”pieslīpēt” darba nedēļas izskaņā. Lai veicinātu iekšējo līdzsvaru, emocionālo stabilitāti, vari pievērsties sportiskām aktivitātēm, ūdens procedūrām un nesmādē arīdzan jogu, meditāciju.

VĒRSIS Droši ņem iniciatīvu savās rokās un dodies iekarot jaunas virsotnes! Tas, ka ceļā uz nosprausto mērķi gadīsies ne viens vien šķērslis, tev nebūs nekāds jaunums, taču tu būsi gatavs pārvarēt radušās problēmas, saglabājot nepārprotamu ticību panākumiem. Jūtams trumpis tavās rokās būs spēja prasmīgi vest lietišķās pārrunas, radīt par sevi zinoša, pieredzējuša speciālista iespaidu. Ārpus darba, tieksies pavadīt pēc iespējas vairāk laika kopā ar otro pusīti.

DVĪŅI Piemērota nedēļa zināšanu paplašināšanai, esošo iemaņu pieslīpēšanai. Galvenais, neko nedarīt steigā, pirms pieņemt svarīgus lēmumus, kā nākas pārdomāt, cik konkrētā iecere prasīs laiku, naudu un citus resursus. Ģimenes locekļi, tuvākie paziņas var sniegt tev vērtīgus padomus, atliks vien tajos ieklausīties! Saskarsmē ar otro pusīti būsi koķetīgs, pratīsi uzlabot omu partnerim, likt viņam justies īpašam. Nedēļas nogalē nebūtu ieteicams ilgstoši atrasties pie auto stūres.

VĒZIS Šonedēļ piedzīvotais var likt nedaudz savādāk paraudzīties uz dzīvi, nopietnāk izvērtēt pašreizējās attiecības, uzstādītos mērķus profesionālajā lauciņā. Liela nozīme panākumos būs neatlaidībai un spējai prasmīgi aizstāvēt savas intereses. Zvaigznes iesaka vērīgāk ieklausīties intuīcijā, nerīkoties pretēji sirdsbalss diktātam. Šī var izrādīties interesanta nedēļa tiem Vēža zīmes pārstāvjiem, kuri saistīti ar ģimenes biznesu, kā arī ēdināšanas un izklaides sfēru.

LAUVA Nekautrējies aktīvāk likt lietā savas līdera dotības, oratora spējas. Tu mācēsi veikli tikt galā ar visa veida birokrātiskajiem sarežģījumiem, juridiskajiem jautājumiem. Veicot pārrunas ar augstākstāvošajiem, būsi lietišķs, kodolīgs un punktuāls. Nav izslēgts, priekšniecība apsvērs iespēju uzticēt tev jaunus pienākumus. Nedēļas otrajā pusē var aktualizēties ar ārzemēm, komandējumiem saistītais. Ģimenes dzīvē caurmērā valdīs mierīga, saticīga gaisotne.

JAUNAVA Esi patstāvīgāks savos lēmumos, neļauj apkārt valdošajam viedoklim novirzīt sevi no vēlamā kursa! Nedēļas pirmajā pusē veiksme vairāk smaidīs individuālās aktivitātēs. Ja nepieciešams, vari risināt ar nekustamo īpašumu, mājokļa remontu saistītus jautājumus. Savukārt, nedēļas otrajā pusē izdošanos sola kolektīvas aktivitātes. Droši vari iesaistīties visa veida sabiedriskajos projektos, apmeklēt prezentācijas, veidot jaunus lietišķos kontaktus. Nedēļas nogali velti ģimenei!

SVARI Lai gūtu panākumus, tev nāksies pārvarēt ne vien ārējus šķēršļus – finansiālu un juridisku problēmu veidolā, bet arī tikt galā ar iekšējām pretrunām. Daudz ko nozīmēs draugu, radinieku morālais atbalsts, padomi. Taču galējie lēmumi, protams, būs jāpieņem tev pašam. Zvaigznes šonedēļ iesaka atturēties no lielākiem pirkumiem, ilgtermiņa līgumu parakstīšanas. Daudz jūtamākus rezultātus spēsi uzrādīt radošajās aktivitātēs, jaunu kontaktu dibināšanā.

SKORPIONS Nebūs nekāds brīnums, ja pastiprināti interesēsies par filozofiska rakstura jautājumiem. Tev liksies svarīgi uzturēties līdzīgi domājošo sabiedrībā, uzklausīt citu dzīves pieredzi, kā arī dalīties ar saviem novērojumiem. Saskarsmē ar kolēģiem būsi atklāts un pretimnākošs. Nav izslēgts, palīdzēsi kādam no jaunajiem līdzgaitniekiem labāk apgūt profesionālās nianses. Mājas dzīvē vajadzēs vairāk pacietības, it sevišķi tajā, kas attiecas uz atvasīšu audzināšanu.

STRĒLNIEKS Tev būs visas iespējas gūt panākumus, ja vien pratīsi sevi attiecīgi motivēt, noskaņot. Kādu Strēlnieku var pārņemt neraksturīga nomāktība, nepamatoti drūms skatījums uz dzīvi. Taču, ja pārvarēsi vājuma brīžus, ātri vien atgūsi enerģisko un mērķtiecīgo nostāju. Mājas dzīvē gribēsi vairāk mīļuma, dvēseliskuma. Nav izslēgts, ka brīvdienās būsi ieplānojis kopīgu izbraucienu, ar mērķi satuvināties ar atvasītēm, otro pusīti.

MEŽĀZIS Jau pašā nedēļas sākumā uzņemsi vērā ņemamus apgriezienus, spēsi izcīnīt svarīgas uzvaras! Saimnieciski organizatorisko jautājumu kārtošana nesagādās ne mazākās problēmas. Taču attiecības ar kolēģiem, sadarbības partneriem, var radīt dažāda veida kavēkļus. Iespējams, tu būsi pārlieku noslēgts vai principiāls, kamdēļ arī radīsies nesaskaņas. Mēģini būt diplomātiskāks, rūpīgāk uzklausīt sarunas biedra sacīto un vairāk balstīties uz kompromisiem.

ŪDENSVĪRS Daudz kas būs atkarīgs no ārējiem apstākļiem, kā arī tava kontaktpersonu loka. Ieguvēji būs tie Ūdensvīra zīmes pārstāvji, kur pēc iespējas veiklāk pielāgosies pārmaiņām, spēs apgūt jaunas iemaņas, rast risinājumus nestandarta situācijām. Nav izslēgts, šonedēļ var veidoties ciešāka saikne, sadarbība ar masu medijiem. Kādam tas nozīmēs intervijas sniegšanu, kādam ar reklāmu saistītus projektus, vēl kādam profesionālu startu žurnālistikas jomā.

ZIVIS Zvaigznes iesaka mazāk aizrauties ar sapņiem par kāroto un vairāk enerģijas veltīt konkrētu mērķu izvirzīšanai un to sasniegšanai. Jo izlēmīgāk rīkosies, jo lielākas iespējas, ka veiksme pagriezīs pret tevi savu saulaino vaigu. Ja tev nepieciešami padomi, labāk meklē tos pie gados vecākiem tuviniekiem. Mīlas jomā tavas vēlmes var būt mainīgas, tāpēc partnerim var būt grūtāk izprast tevi. Šoreiz prātīgāk būtu ļaut otrajai pusītei uzņemties vadību attiecībās.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz