Otrdiena, 25. februāris Alma, Annemarija

Astroloģiskā prognoze no 2. līdz 8.septembrim

Astroloģiskā prognoze no 2. līdz 8.septembrim
Foto: Publicitātes
01.09.2019 13:30

liepajniekiem.lv

AUNS Būsi pašaizliedzīgs un izlēmīgs, pratīsi gūt apkārtējo atbalstu, iekarot viņu simpātijas. Nedēļas sākumā vajadzētu būt piesardzīgākam, kārtojot finansiālos jautājumus. Saskarsmē ar kolēģiem atturies apspriest tematus, kuri neskar darba lietas. Nedēļas otrajā pusē veiksme vairāk smaidīs tiem Auna zīmes pārstāvjiem, kuri nodarbojas ar žurnālistiku, izdevniecību un zinātniski pētniecisko jomu. Brīvdienās nav izslēgts neplānots brauciens.

VĒRSIS Samērā mierīga un nesteidzīga nedēļa. Šis ir piemērots laiks, lai pārdomātu līdzšinējos sasniegumus un ļautos savas profesionālās nākotnes apcerēšanai. Tu droši vari arīdzan veikt pārrunas ar sadarbības partneriem, priekšniecību, meklēt jaunas biznesa iespējas, pieslīpēt esošās darba iemaņas. Ģimenes dzīvē ik pa brīdim var uzplaiksnīt asākas vārdu pārmaiņas, taču tu ātri vien sapratīsi, ka strīdi pie laba nenoved un meklēsi saprātīgus kompromisus.

DVĪŅI Spēsi labi iejusties darba kolektīvā, veidot konstruktīvu saikni ar augstākstāvošajiem. Pilnīgi iespējams, tev uzticēs svarīgas pārrunas vai piedāvās interesantākus, izaicinošākus pienākumus. Ikdienas gaitās lielu lomu spēlēs otrās pusītes morālais atbalsts, iedrošinājums. Atsākoties atvasīšu skolas gaitām, tev nāksies rūpīgāk sekot līdzi tam, lai tiek ievērots režīms, lai vasaras laikā ”uzkrātais” bezrūpīgums, netraucē mācību procesam.

VĒZIS Ja situācija to prasa, droši vari uzsākt jaunu projektu īstenošanu, aktīvi kārtot juridiskos, nekustamā īpašuma, ar transportu, loģistiku saistītos jautājumus. Nav izslēgts, palīdzīgu roku profesionālajās lietās var sniegt draugi, paziņas vai pats kāds no radinieku loka. Intensīvais darba ritms var samērā ātri nogurdināt tevi, tāpēc būtu labi, ja otrā pusīte spētu uzņemties rūpes par mājas lietās notiekošo. Nedēļas nogalē ieteicams izbraukt pie dabas kopā ar visu ģimeni.

LAUVA Daudz kas būs atkarīgs no tā vai spēsi apvaldīt emociju uzplūdus, uztvert lietas no racionālā viedokļa un vajadzīgajā brīdī rast kompromisa lēmumus. Ne reizi vien var lieti noderēt tev piemītošās aktiera dotības, prasme apburt līdzgaitniekus ar savu šarmu un autoritatīvo nostāju. Brīvajā laikā labprāt pievērsīsies mājas labiekārtošanai. Iespējams, kopā ar otro pusīti ķersieties klāt ilgi atliktajiem remonta darbiem.

JAUNAVA Šobrīd ieteicams ieturēs nesteidzīgu attieksmi pret notiekošo, vairāk ieklausīties pašsajūtā, neuzgrūst organismam pārāk intensīvu slodzi. Jo īpaši jūtīga var izrādīties nervu sistēma, tāpēc zvaigznes iesaka vairāk pastaigu svaigā gaisā, jogu, meditāciju, kā arī pirts procedūras. Saskarsmē ar otro pusīti esi maigāks, pielaidīgāks un parūpējies, lai kopdzīvē valdītu izteiktāks dvēseliskums, iejūtība un romantika.

SVARI Esi apzinīgs, neļauj slinkumam vai aizmāršībai radīt liekus sarežģījumus. Nebrīnies, ja tev šonedēļ nākas vairākkārt mainīt darba plānus, jo notiekošais profesionālajā sfērā, var būt pat ļoti neprognozējams, mainīgs. Tavs trumpis šobrīd būs prasme veiksmīgi veidot dialogu ar visa gadagājuma cilvēkiem, neatkarīgi no viņu uzskatiem, pārliecības vai noskaņojuma. Attiecībās ar mīļoto cilvēku vēlēsies baudīt kaislīgus divvientulības mirkļus un aizmirst par visu, kas skar pienākumus, ikdienas raizes.

SKORPIONS Nebaidīsies no jauniem izaicinājumiem. Savā ziņā pat meklēsi tos, jo uzskatīsi, ka grūtības, šķēršļu pārvarēšana, padarīs sasniegto daudz vērtīgāku un radīs izteiktāku gandarījuma sajūtu. Apkārtējos pārsteigs tava neatlaidība. Ar savu rīcību, spēsi iedvesmot, gūt jaunus domubiedrus, atbalstītājus. Privātajā sfērā no tevis tiks prasīta pacietība un maigāka attieksme pret otro pusīti. Nedēļas nogalē velti vairāk laika atvasītēm.

STRĒLNIEKS Nedēļas pirmajā pusē veiksies radoši, kolektīvi pienākumi. Nav izslēgta ciešāka saikne, sadarbība ar ārzemju partneriem. Kādam Strēlniekam var palaimēties iegūt papildus peļņas avotu. Nedēļas otrā puse var prasīt pievēršanos ikdienišķākiem darbiem. Ja kārto ar grāmatvedību, visa veida atskaitēm, birokrātiju saistītās nianses, esi apzinīgs un punktuāls, neļauj novērst savu uzmanību ar blakuslietām. Brīvdienās tīkosi pēc asākām izjūtām.

MEŽĀZIS Soļosi pa dzīvi kā uzvarētājs. Līdzgaitnieki jutīs tavu enerģisko, harizmātisko nostāju un labprāt sekos tevis radītajam piemēram. Šī var izrādīties zīmīgāka nedēļa tiem Mežāžiem, kuri ieņem priekšnieka, darba vadītāja amatu. Panākumus palīdzēs gūt ne tikai līdera dotībās, bet arī praktiskā, piezemētā nostāja pret dzīvi. Brīvajā laikā meklēsi jautru, dzīvespriecīgu cilvēku sabiedrību, noteikti nesmādēsi kultūras pasākumus, oriģinālus radošos projektus.

ŪDENSVĪRS Darīsi visu, lai tava ikdiena nebūtu garlaicīga, vienmuļa. Nav izslēgts, ka nolemsi apmeklēt, kādus kursus vai iesaistīties jaunā domubiedru grupā. Lai nedēļa būtu patiesi izdevusies, centies rūpīgāk saplānot savu laiku, citādi var nākties veikt profesionālos pienākumus arī brīvdienās. Kopumā šis laika periods vairāk piemērots radošām aktivitātēm, ar sabiedriskiem projektiem, labdarību, pedagoģiju un garīdzniecību saistītām lietām.

ZIVIS Idejas dzims viena pēc otras. Attiecīgi tavs uzdevums būs apzināties, kura ir īstenošanas vērta un tad ķerties klāt tās realizācijai. Svarīgi nesākt šaubīties par savām spējām, gūstamajiem panākumiem. Der iegaumēt, ka līdz kārotajam tiks vienīgi tie, kuri būs gana pašaizliedzīgi, turpinās rosīties, neskatoties uz grūtībām un dažkārtējo līdzgaitnieku neizpratni. Nenoliedzamu morālo atbalstu un praktiskos padomus, spēs sniegt otrā pusīte, par ko izjutīsi patiesu prieku un pateicību.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli