Ceturtdiena, 2. aprīlis Imgarde, Irmgarde

Astroloģiskā prognoze no 23. līdz 29.decembrim

Astroloģiskā prognoze no 23. līdz 29.decembrim
Foto: Publicitātes
22.12.2019 14:00

liepajniekiem.lv

AUNS: Pirmdien nāksies krietni pastrādāt, lai savukārt otrdien un trešdien varētu mierīgi baudīt Ziemassvētkus. Nedēļas sākumā pastāv lieliskas iespējas uzlabot attiecības ar otro pusīti, atrisināt līdz šim radušās nesaskaņas. Nedēļas otrajā pusē centies būt savaldīgāks, neļaut pārlieki lielu vaļu savam temperamentam. Citādi būsi apņēmības pilns uzsākt jaunus projektus, apliecināt savas patiesās spējas.

VĒRSIS: Veiksme vairāk pavadīs tos Vērša zīmes pārstāvjus, kuri ieņem priekšnieka amatu, kuriem pašiem ir savs bizness. Mīlas frontē apliecināsi savas jūtas pret partneri, izrādīsi gan kaislīgumu, gan romantiskumu un jutekliskumu. Svētkus vislabprātāk pavadīsi ģimenes lokā, varbūt klāt pieaicinot pavisam nelielu tuvāko draugu kompāniju. Piektdiena piemērota, lai veiktu ar uzņēmuma reklamēšanu, savu nākotnes ieceru izklāstīšanu saistītus pasākumus.

DVĪŅI: Šonedēļ nekāda lielā strādāšana gan nebūs. Taču, kad pieķersies profesionālajai jomai, centies būt piesardzīgāks tieši juridiskajos, jautājumos. Kārtojot lietvedību, parūpējies, lai visas formalitātes tiktu ievērotas, citādi var nākties skaidroties ar valsts iestādēm. Finansiālajā ziņā nedēļa auglīgāka ar izklaidi, mākslu saistītajiem Dvīņiem. Ziemassvētkus aizvadīsi lieliskā omā, būsi kā mājas labais gariņš, kurš spēj uzlabot noskaņojumu ikvienam tuviniekam.

VĒZIS: Pirms svētkiem rosīsies uz pilniem apgriezieniem, mēģināsi paspēt iegādāties nepieciešamo svētku galdam, sarūpēt pēdējās dāvanas tuviniekiem. Ziemassvētku laikā būsi patiesi emocionāls, brīžiem pat ļoti jūtīgs pret apkārtējo izteicieniem, rīcību. Zvaigznes iesaka apslāpēt vēlmi izteikt asākas piezīmes apkārtējiem. Labāk baudi svētku noskaņu un mēģini līdzgaitnieku rīcību nevērtēt tik saasināti. Nedēļas nogalē pastiprinātu uzmanību veltīsi mīļotajam, dzīves romantiskajai pusei.

LAUVA: Mēģini apslāpēt stūrgalvību, neļauj tai radīt sarežģījumus attiecībās ar apkārtējiem. Vēlamāk koncentrēt lielāku uzmanību sava darba kvalitātei un rūpīgāk ieklausīties augstākstāvošo norādījumos. Svētkus pavadīsi, kā nākas baudot dzīvi, apmeklējot dažādus sabiedriskos pasākumus, ap sevi pulcējot radošus, interesantus, un protams, tuvus cilvēkus! Sestdien, svētdien būsi praktiskais noskaņojums mudinās pievērsties tīri praktiskiem darbiem.

JAUNAVA: Lai mierīgi izbaudītu Ziemassvētkus, tev pirms tiem vajadzēs tikt galā ar krietnu profesionālo pienākumu apjomu. Savā rīcībā būsi ļoti pašaizliedzīgs un centīgs, kas tikai veicinās panākumu iespējas. Svētkos ļausi vaļu savām iegribām, mirkļa untumiem. Nav izslēgts, gan sevi, gan tuvākos lutināsi ar lielākām dāvanām. Saskarsmē ar līdzcilvēkiem būsi atsaucīgs un izpalīdzīgs. Pilnīgi iespējams, ka sniegsi atbalstu grūtībās nonākušam radiniekam.

SVARI: Nedēļas sākumā zvaigznes dos iespēju paplašināt lietišķo kontaktu loku. Nav izslēgts, ka topošo sadarbības partneri sastapsi pavisam neformālā gaisotnē. Ziemassvētkos tavs ”sabiedrotais” būs omulīgs, romantisks noskaņojums un prasme lieliski saprasties ar visa gada gājuma līdzcilvēkiem. Ja radīsies nepieciešamība, bez liekas kavēšanās spēsi noorganizēt izklaides pasākumus saviem svētku viesiem, tādejādi apliecinot savas nevainojamās namatēva, namamātes iemaņas. Pārējā nedēļa paies ļoti rāmos, bet tīkamos toņos.

SKORPIONS: Šobrīd svarīgākais liksies pabeigt iesāktos darbus, pat ja tas nozīmē, ka strādāt nāksies svētku brīvdienās. Tas gan nenozīmē, ka visu laiku pavadīsi ofisā. Tu būsi ļoti apķērīgs, spēsi meistarīgi saplānot darba grafiku tā, lai sanāk gan Ziemassvētkus pasvinēt, gan novest līdz galam līdzšinējo projektu. Nedēļas nogalē velti vairāk uzmanības savai pašsajūtai, nedari lietas, kurām tavs organisms nenoliedzami pretojas.

STRĒLNIEKS: Kopumā nedēļa tev izvērtīsies kā nesteidzīgs, patīkams, baudpilns periods. Nav izslēgts, izdosies uzlabot saskarsmi ar tuviniekiem. Svētkos neapšaubāmi rūpēsies par atbilstošu atmosfēru, savās mājās organizējot ne vienu vien Ziemassvētku ballīti. Kopdzīvē ar mīļoto meklēsi kaislības, krāšņākas izjūtas, kuras faktiski arī izdosies sasniegt. Nedēļas nogalē vēlēsies nedaudz atvilkt elpu no ballēšanās un pāris darbā pavadītajām dienām.

MEŽĀZIS: Nedēļas sākums var izrādīties grūtāks brīdis, taču ja ieklausīsies pieredzējušāku kolēģu teiktajā, kā arī neļausi pārāk lielu vaļu saasinātajai taisnīguma izjūtai, ar visu sekmīgi tiksi galā. Svētku brīvdienās atpūtini nervus, aizmirsti par ikdienas nebūšanām un vairāk laika pavadi kopā ar atvasītēm. Nebrīnies, ja tevi pārņem zināmas pārdomas par dzīvi, turpmāko profesionālo ceļu. Nav izslēgts, nonāksi pie patiesi vērtīgām atziņām.

ŪDENSVĪRS: Šis var izrādīties interesants laika periods tiem Ūdensvīriem, kuri saistīti ar jurisprudenci, žurnālistiku un politisko darbību. Pateicoties savām psihologa dotībām un nestandarta domāšanai, spēsi gūt pārsteidzoši labus rezultātus, neskatoties uz to, ka šonedēļ brīvdienas būs daudzkārt vairāk nekā ierastās darba dienas. Ziemassvētku svinēšana tev solās būt patiesi ģimeniska un draudzīga.

ZIVIS: Oma būs pacilāta, gluži kā svētku svinēšanai, brīvdienām radīta. To mazo laiciņu, ko pavadīsi darbā, spēsi lietderīgi izmantot. Zināmus kavēkļus gan var sagādāt tehniska rakstura nebūšanas, taču neskatoties uz to, rezultāti būs apmierinoši. Daudzās brīvdienas nozīmēs, ka varēsi pienācīgā apmērā veltīt laiku attiecībām, ģimenei un protams arī pašam sev. Šonedēļ vajadzētu būt maķenīt apdomīgākam tēriņos, nekrist pārmērīgā iegribu kārdinājumā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli