Pirmdiena, 24. februāris Diāna, Dina, Dins

Astroloģiskā prognoze no 24. līdz 30.jūnijam

Astroloģiskā prognoze no 24. līdz 30.jūnijam
Foto: Publicitātes
23.06.2019 13:30

liepajniekiem.lv

AUNS Būsi apmierināts ar dzīvi, kas atspoguļosies tavā noskaņojumā. Jāņu dienu noteikti pavadīsi lustīgā kompānijā, baudīsi dabas valdzinājumu, uzturēsi labu omu arī otrajai pusītei. Darba lietās šonedēļ tev smaidīs veiksme. Pilnīgi iespējams, tev izdosies uzlabot ienākumus vai uzspodrināt profesionālo reputāciju. Ja nepieciešams, droši vari pievērsties ar reklāmu, ārzemju sadarbībām, radošajiem projektiem saistītajam. Nedēļas nogalē vēlams atturēties no alkohola lietošanas.

VĒRSIS Kopumā šis periods ir labvēlīgs nopietnu, tālejošu plānu īstenošanai. Tu Būsi mērķtiecīgs un pašaizliedzīgs. Pedantiskā nostāja pret darba lietām tikai uzlabos paveiktā kvalitāti. Nedēļas vidū nebūtu vēlams slēgt līgumus, vest nopietnas pārrunas. Šis brīdis būs piemērotāks visa veida radošajām aktivitātēm, ar filozofiju garīgajām lietām saistītajam. Nedēļas izskaņā tevī dzims jaunas idejas, kuras tā vien prasīsies tam īstenotas dzīvē.

DVĪŅI Šonedēļ jābūt piesardzīgākam it visā, kas skar juridiskās lietas, dokumentāciju, atskaites. Ja iespējams, valsts iestāžu apmeklējumu ieplāno nedēļas otrajā pusē. Komunikācijā ar priekšniecību, sadarbības partneriem var parādīties nelielas domstarpības. Tām par pamatu var būt tavs savdabīgais skatījums uz kopīgajiem nākotnes plāniem. Zvaigznes iesaka vairāk ticēt saviem spēkiem, būt pašpārliecinātākam un neļaut sīkām nebūšanām atturēt tevi no panākumiem.

VĒZIS Tevi šonedēļ raksturos filozofiska attieksme pret dzīvi. It visā ko darīsi, ar ko saskarsies, meklēsi dziļāku jēgu, nozīmi. Zvaigznes gan iesaka ieklausīties intuīcijā, nerīkoties pretēji sirdsbalsij, taču pārspīlēt katru sīkumu arī nevajadzētu. Ieguvēji neapšaubāmi būs tie Vēži, kuri spēs savās ikdienas gaitās ieturēt izteiktāku mērenību. Saskarsmē ar otro pusīti būsi ļoti atklāts un emocionāls, jo īpaši tas būs pamanāms, ja esi nesen uzsācis kopdzīvi.

LAUVA Nedēļas sākumā tava uzmanība būs piekalta ģimenes lietām. Nav izslēgts, ka atvasītes sāks spuroties, izrādīt raksturiņu, kas nozīmē tev nāksies nopietnāk pievērsties audzināšanas jautājumiem. Profesionālajā jomā būsi enerģisks un neatlaidīgs. Ja vēl nebaidīsies no papildus atbildības, uzdrošināsies apliecināt savus spēkus līdz šim neiemēģinātās lietās, tu noteikti gūsi ievērojamus rezultātus.

JAUNAVA Emocionālajā ziņā diezgan vētraina, nemierīga nedēļa, kurā daudz kas būs atkarīgs no spējas savaldīties un vajadzīgajā brīdī paturēt savu viedokli pie sevis. Panākumus vieglāk izdosies gūt tiem Jaunavas zīmes pārstāvjiem, kuri saistīti ar dizaina, interjera lietām, kā arī uztura un bērnu preču tirdzniecību. No ikdienas gaitās uzkrātās spriedzes vislabāk palīdzēs atgūties pirts procedūras un masāžas terapija.

SVARI Tev izdosies uzturēt saskanīgas attiecības ar biznesa partneriem, augstākstāvošajiem. Savu rīcību galvenokārt balstīsi uz labi pārdomātiem, izsvērtiem lēmumiem. Pie nepieciešamības, vari kārtot nekustamā īpašuma jautājumus, tieslietas. Pateicoties gūtajiem panākumiem, vari iemantot apkārtējo atzinību. Nav izslēgts, pie tevis vērsīsies pēc padoma, centīsies līdzināties. Privātajā dzīvē vēlēsies vairāk miera un klusuma.

SKORPIONS Šonedēļ zvaigznes iesaka būt apdomīgākam, nesteigties ar lēmumu pieņemšanu, citādi var sanākt, ka mirkļa iegribu dēļ zaudē to, par ko tik ilgi esi cīnījies. Naudas lietas pareizāk būtu kārtot nedēļas vidū, savukārt organizatoriskie un saimnieciskie jautājumi labāk sekmēsies nedēļas izskaņā. Kopdzīvē ar otro pusīti būsi maigs un romantisks, ko partneris pratīs atzinīgi novērtēt. Jaunākā paaudze var pārsteigt tevi ar savu rīcību, drosmīgajiem apgalvojumiem.

STRĒLNIEKS Kopsummā šonedēļ valdīs pacilāts garastāvoklis. Nav izslēgts, ka uzlabosies savstarpējās attiecības ģimenē. Darba ziņā viss ritēs savu gaitu, tev tiks atliks parūpēties par to, lai netiktu piemirstas svarīgas tikšanās un solītais izdarīts laikā! Kāds Strēlnieks var nolemt uzsākt profesionālās pilnveidošanās kursus vai doties pieredzes apmaiņas braucienā. Brīvdienās labprāt pievērsīsies sportiskām aktivitātēm.

MEŽĀZIS Uzreiz pēc ballēšanās nedēļas sākumā, tev nāksies aktīvi iesaistīties darba jautājumu risināšana. Šonedēļ ne reizi vien var uzpeldēt finansiāli jautājumi, nav izslēgti papildus izdevumi saistītā ar nekustamo īpašumu vai personīgo transportu. Attiecībās ar līdzgaitniekiem centies būt atsaucīgāks un neļauties liekiem asumiem. Mīlas dzīvē pratīsi sasniegt kāroto. Brīvajiem zīmes pārstāvjiem pastāv iespējas satikt savu otro pusīti. Nedēļas izskaņā vislabprātāk laiku pavadīsi vienatnē.

ŪDENSVĪRS Pilnīgi iespējams, sajutīsi, ka ir pienācis īstais brīdis kaut ko mainīt savā dzīvē. Daži Ūdensvīri pārcelsies uz jaunu dzīves vietu vai stāsies jaunā darbā, savukārt citi, pārtrauks esošās partnerattiecības, lai uzsāktu jaunas. Svarīgi nekļūt spītīgam, nesākt rīkoties uz kailas ietiepības pamata. Labāk liec lietā sev piemītošo apķērību un novatorisko attieksmi pret dzīvi, tā tu gūsi patiesi ievērības cienīgus rezultātus.

ZIVIS Kolēģi negribot var ātri izvest tevi no pacietības. Lai saglabātu draudzīgu atmosfēru darba vietā, centies būt savaldīgāks un uztvert notiekošo ar izteiktāku humora izjūtu. Biznesa pasaules pārstāvjiem šonedēļ vajadzētu nopietnāku uzmanību veltīt sava uzņēmuma reklamēšanai. Ja nepieciešams, droši vari stāties plašākas auditorijas priekšā, personīgi prezentēt savus sasniegumus, iepazīstināt publiku ar nākotnes iecerēm. Nedēļas izskaņā var nākties kravāt ceļa somu, lai dotos tālākā komandējumā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli