Piektdiena, 5. jūnijs Margots, Igors, Ingvars
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Astroloģiskā prognoze no 25.februāra līdz 3.martam

Astroloģiskā prognoze no 25.februāra līdz 3.martam
Foto: Publicitātes
24.02.2019 13:30

liepajniekiem.lv

AUNS Nav izslēgts, vēlēsies nedaudz atiet no profesionālajām lietām, vairāk laika veltīt ģimenei, atpūtai. Ja ir iespēja, droši paņem pāris dienas brīvas un ļaujies tam, ko tava sirds patiesi kāro! Savukārt, nolemjot apzinīgi doties uz darbu, esi mērenāks savās aktivitātēs, neuzgrūd sev pārāk lielu slodzi, jo šobrīd tavs organisms var būt jūtīgāks pret pārslodzēm. Turies vien pie principa – kvalitāte pāri kvantitātei un tu būsi zirgā! Nedēļas izskaņā atpūties, kaut kur pie dabas krūts.

VĒRSIS Nedēļas sākumā iespējamas pārmaiņas darba lietās. Kādam Vērša zīmes pārstāvim tiks uzticēti jauni pienākumi, savukārt citam var tikt piedāvāts ieņemt augstāku amatu. Svarīgi nenobīties no visa jaunā un drosmīgiem soļiem, doties pretī panākumiem! Nedēļas otrajā pusē tu būsi uzņēmis labus apgriezienus, veiksmīgi vadīsi dažādus saimnieciski organizatoriskos jautājumus, apliecināsi sevi kā komandas līderi. Privātā dzīvē šonedēļ kardināli jaunumi nav gaidāmi.

DVĪŅI Ļoti būtiskas var izrādīties saskanīgas attiecības ar kolēģiem, kaut vai tādēļ, ka nedēļas laikā tev ne reizi vien būs nepieciešams viņu praktiskais atbalsts, padoms. Zvaigznes iesaka būt piesardzīgākam, kārtojot dokumentāciju, veicot sarežģītākus aprēķinus. Ja iespējams, tad šonedēļ labāk atturies uzsākt jaunus projektus. Tev labāk padosies jau iesāktu lietu nobeigšana. Ja notiekošais darba jomā var būt samērā trauksmains, saspringts, tad ģimenes dzīve tam sniegs patīkamu atspaidu, proti, tā tevi nomierinās un ļaus gūt daudz pozitīvu emociju.

VĒZIS Ik pa brīdim jutīsi sevī sakāpināmies emocijas, kurām nevajadzētu ļaut radīt neprognozējamas sekas, pieņemt pārsteidzīgus lēmumus. Jo īpaši tas attiecināms uz darba jomu, komunikāciju ar augstākstāvošajiem. Ja arī gadās dzirdēt kādu stingrāku vārdu no priekšnieka, nesteidzies uzreiz mest atlūgumu galdā! Iespējams, izskanējušajai kritikai būs zināms pamats. Tikt ar visu galā no psiholoģiskā viedokļa, tev palīdzēs otrā pusīte, ar kuru šonedēļ veidosies patiesi dvēseliska saikne.

LAUVA Būsi nosvērts un lietišķs, kas palīdzēs ātri un nesāpīgi tikt galā ar darba lietām. Nedēļa piemērota, lai kārtotu gan finansiālus, gan juridiskus, gan saimnieciskus jautājumus. Ik pa brīdim ir vērts ieklausīties uzticamāko cīņu biedru sacītajā, proti, līdzgaitnieki būs spējīgi dot tev vērtīgus, tālredzīgus ieteikumus. Ja profesionālais dzīves aspekts jautājumus nesagādās, tad privātajā lauciņā notiekošais liks nedaudz pasvīst, pirms lietas ievirzīsies tev vēlamā gultnē.

JAUNAVA Zvaigznes pavērs tev jaunas izaugsmes iespējas. Galvenais, prast saskatīt un nebaidīties tās arīdzan izmantot! Esi drošsirdīgs, nekautrējies likt manīt par sevi augstākstāvošajiem! Tavi enerģijas krājumi būs pietiekami, lai veiktu nopietnākus, atbildīgākus pienākumus. Arī mīlas dzīvē ieguvēji būs tie, kas savās vēlmēs, nākotnes plānos spēs būt atvērti pret partneri, nekautrēsies pamēģināt, ko jaunu romantiskajā plānā.

SVARI Esi saudzīgāks pret savu veselību, jo īpaši nervu sistēmu! Ja ļausi to iedragāt apkārt valdošajam stresam, citām nebūšanām, ātri vien iedzīvosies garīgā pārslodzē, kas vēlāk var rast izpausmi fizioloģiskās kaitēs. Centies ieturēt mērenību darba slodzē, neļaut uzkraut sev pārāk daudz pienākumus. Lai veicinātu emocionālo līdzsvaru, vairāk laika pavadi sporta zālē, ļaujies ūdens procedūrām, jogai, meditācijai. Arī kopīgi pavadītais laiks ar otro pusīti sniegs relaksējošu ietekmi.

SKORPIONS Lai veiksmīgi pievērstos profesionālajiem jautājumiem, tev vispirms var nākties tikt galā ar privātās dzīves peripetijām. Saskarsmē ar otro pusīti centies būt pacietīgāks un iecietīgāks. Daudz vairāk spēsi panākt, ja liksi lietā draudzīgumu, diplomātiju un pretimnākošu attieksmi. Ja tev kārtojami materiālas dabas darījumi, labāk tos realizēt trešdien vai ceturtdien. Nedēļas nogalē, nav izslēgts, negaidīts ceļojums vai jautra ballīte radinieku lokā.

STRĒLNIEKS Pirms ķerties klāt ikdienas pienākumiem, vajadzētu pārliecināties, ka esi pārdomāti izplānojis veicamo darbu secību. Tieši konstruktīva, piezemēta, praktiska pieeja profesionālajām lietām galvenokārt garantēs tev panākumus. Jo īpaši apdomīgam vajadzētu būt, risinot mantojumu, nekustamā īpašuma apdrošināšanas jautājumus. Mīlas jomā pratīsi iedegt dzirksti, veicināt partnerī kaislīgas, romantiskas jūtas. Nedēļas nogalē daudz laika veltīsi atvasīšu dzīvē notiekošajam.

MEŽĀZIS Šonedēļ nav izslēgti neparedzēti izdevumi mājokļa, ģimenes vajadzībām. Taču tevi tas pārlieku nesatrauks, jo būsi noglabājis iekrājumus nebaltai dienai, kurus nu varēsi attiecīgi pielietot. Darba lietām nozīmīgāks var izrādīties nedēļas vidus, kad var nākties vest nopietnas lietišķās pārrunas vai arī slēgt ilgtermiņa līgumus. Pērējā laikā vislabprātāk darbosies ar saimnieciskiem jautājumiem, veikli risināsi dažādus birokrātiskus šķēršļus.

ŪDENSVĪRS Labi sapratīsies ar apkārtējiem. Esot līdzgaitnieku vidū, pratīsi veidot ne tikai draudzīgu, bet arī lietišķu saikni. Šī nedēļa kopumā ir piemērota sabiedriska, kolektīva rakstura aktivitātēm. Droši vari pievērsties ar izklaidi, reklāmu, tirdzniecību saistītu projektu īstenošanai, veidot jaunus biznesa kontaktus, ja nepieciešams, arī meklēt tos ārpus valsts robežām. Attiecībās ar mīļoto šobrīd vēlams visu saglabāt esošajos rāmjos, atturēties no kardināliem pavērsieniem!

ZIVIS Nedēļas sākumā aktīvi rosīsies darba vidē, tieksies uzlabot savus profesionālos rādītājus. Šis brīdis var būt veiksmīgāks tiem Zivs zīmes pārstāvjiem, kuri saistīti ar medicīnu, farmāciju un labdarību. Sākot ar trešdienu, tevi aiz vien vairāk sāks nodarbināt filozofiska rakstura jautājumi. Tu tieksies meklēt dziļāku jēgu it visā, ko dari. Lai veiksmīgāk tiktu galā ar psiholoģiskiem dzīves aspektiem, tev būs nepieciešama domubiedru klātbūtne, viņu morālais atbalsts, padomi.

0 komentāri

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz