Svētdiena, 5. aprīlis Vidaga, Aivija, Vija

Astroloģiskā prognoze no 26.augusta līdz 1.septembrim

Astroloģiskā prognoze no 26.augusta līdz 1.septembrim
Foto: Publicitātes
25.08.2019 13:30

liepajniekiem.lv

AUNS Notikumu gaita no tevis šonedēļ prasīs sistemātisku un nosvērtu pieeju darba lietām. Šoreiz katrs sīkums, šķietami maznozīmīga nianse var spēlēt patiesi lielu lomu. Nav izslēgts, kādam Auna zīmes pārstāvim aktualizēsies nekustamā īpašuma jautājumi. Varbūt tev nāksies doties palīgā vecākiem, sakārtot ar viņu dzīvesvietu saistītās aktualitātes. Mīlas frontē šobrīd tieksies pēc lielākas brīvības, neatkarības. Saskarsmē ar atvasītēm vajadzēs būt pacietīgākam, saprotošākam.

VĒRSIS Nedēļas sākumā jutīsies možs un enerģijas pilns. Līdz ar ko, tev ir visas iespējas ķerties pie darbiem un paveikt lielas lietas. Zināmu kavēšanos var radīt pēdējā mirkļa šaubas par sevis pieņemtajiem lēmumiem, taču esi drošs – tu noteikti nenožēlosi, ja pārvarēsi vājuma brīdi un bez atskatīšanās, trauksies nospraustā mērķa virzienā. Attiecībās ar otro pusīti spēsi uzturēt draudzīgu un bezrūpīgu atmosfēru.

DVĪŅI Esi nedaudz rezervētāks saskarsmē ar augstākstāvošajiem, nesāc palikt pārlieku uzstājīgs vai augstprātīgs. Attiecībā uz naudas lietām, šonedēļ svarīgi neļauties mirkļa iegribām, jo tās var kļūt par iemeslu absolūti nepārdomātiem tēriņiem. Mīlas dzīvē, pretstatā darba jautājumiem, klāsies daudz labāk, lai neteiktu bezrūpīgāk. Ar partneri sapratīsies burtiski no pusvārda. Nav izslēgts, ka nedēļas nogali nolemsiet pavadīt patiesi romantiskās noskaņās.

VĒZIS Tu lieliski pratīsi novest iesāktās liets līdz galam. Savukārt, jaunu darbu uzsākšanai būs nepieciešams tuvu cilvēku morālais atbalsts, iedrošinājums. Nav izslēgts, ka artavu tavos panākumos dos pieredzes bagātāki kolēģi. Nedēļas sākumā vari sakārtot visa veida dokumentāciju, grāmatvediskās lietas, taču nedēļas otrajā pusē uzdrošināties spert soli pretī jauniem izaicinājumiem! Atvasītes tevi šonedēļ priecēs ar salīdzinoši rāmo uzvedību.

LAUVA Pateicoties savam enerģiskumam, izlēmībai un prasmei izmantot mirkļa piespēlētās iespējas, tu vari sasniegt jaunas profesionālās virsotnes. Zināma piesardzība jāievēro juridiskajās niansēs, jo sevišķi, ja tev darīšanas ar mazpazīstamiem sadarbības partneriem. Naudas aspektus labāk risināt nedēļas vidū. Turpretim privātās lietas vēlamāk cilāt nedēļas izskaņā, kad tava oma kļūs daudz dzīvespriecīgāka, atraisītāka.

JAUNAVA Šobrīd lieti noderēs tava kārtības mīlestība un organizatoriskās dotības. Tas attieksies gan uz darba jomu, gan privāto dzīvi. Ja spēsi tikt galā ar lielo pienākumu gūzmu profesionālajā lauciņā, vari pamatoti cerēt uz atbilstošu atalgojumu. Attiecību līkločos centies būt atvērtāks pret partneri, tai pašā laikā nekļūsti pārlieku iztapīgs, neatkāpties pārāk tālu no savām vēlmēm. Brīvdienās ieteicams nedaudz pasportot, tādejādi noņemot lieko spriedzi!

SVARI Nebūs nekāds brīnums, ja tīkosi pēc bezrūpīgas atpūtas, tādejādi darba jautājumus droši novirzot otrajā plānā. Taču pat, ja tev arī iekritīs atvaļinājuma laiks, daudz uzmanības nāksies veltīt attiecību skaidrošanai. Nav izslēgts, ka partneris savā nostājā būs ļoti kategorisks un tev nāksies likt lietā savas diplomāta dotības, lai atrastu zelta vidusceļu starp savām un otrās pusītes vajadzībām. Ja tomēr nedēļa tev saistīsies ar profesionālajiem pienākumiem, zini, ka labāk sekmēsies intelektuāls vai radošs darbs.

SKORPIONS Zvaigznes iesaka mācīt sevi būt piekāpīgākam, vērīgāk ieklausīties apkārtējo viedoklī un neuzspiest līdzgaitniekiem savu viedokli. Diplomātija un patiess smaids pavērs tev daudz vairāk durvju nekā stingrība un nelokāmība. Ja veicamas svarīgas pārrunas, mēģini tās ieplānot vai nu trešdien vai ceturtdien. Radošās pasaules Skorpioniem veiksmīgāks būs nedēļas sākums, finanšu pasaules pārstāvji sevi labāk apliecinās nedēļas otrajā pusē.

STRĒLNIEKS Saasinātā taisnības izjūta var padarīt saskarsmi ar apkārtējiem nedaudz saspringtāku nekā ierasts. Šī iespējams, nav pati piemērotākā nedēļa, lai veidotu jaunus lietišķos kontaktus, pievērstos ar reklāmu, prezentācijām saistītajam. Daudz labākus rezultātus šoreiz sasniegsi, ja strādāsi individuāli. Ģimenes dzīvē pratīsi rast saskaņu ar mīļoto cilvēku, taču jaunākā paaudze vēlēsies parādīt savu raksturiņu.

MEŽĀZIS Esi diplomātiskāks, atsaucīgāks pret kolēģiem, kā arī centies nedaudz vairāk izdabāt priekšniecībai, un tev nebūs ilgi jāgaida līdz pūles vainagosies panākumiem! Nedēļas vidū nav izslēgtas asākas vārdu pārmaiņas ar mīļoto, taču par laimi neradīs nopietnākas domstarpības. Sākot ar ceturtdienu, tev aizvien vairāk sāks smaidīt veiksme. Nav izslēgts, apstākļu sakritības rezultātā, radīsies iespējas uzlabot materiālo stāvokli. Brīvdienās ļaujies draugu aicinājumiem izklaidēties, nesēdi mājās.

ŪDENSVĪRS Šī ir atbilstoša nedēļa profesionālo lietu risināšanai. Sekmēsies gan tehniskas lietas, gan analītisks darbs, gan lietišķo pārrunu vešana. Veselības ziņā esi nedaudz saudzīgāks pret gremošanas sistēmu, nepārslogo to ar pārāk treknu vai asu ēdienu. Privātajā sektorā jūtas brīžiem ņems virsroku pār veselo saprātu, tādejādi nav izslēgti strīdiņi ar otro pusīti. Taču neskatoties uz saasinājumiem, svarīgi laikus apzināties savas kļūdas un spēt palūgt piedošanu.

ZIVIS Par garlaicību šonedēļ tev nudien nebūs jāsūdzas. Iespējamas gan jaunas iepazīšanās romantiskos nolūkos, saviesīgu pasākumu apmeklēšana, dažādi izbraukumi, kā arī saistoši lietišķie piedāvājumi. Tu lieliski spēsi apvienot patīkamo ar lietderīgo, par ko pats būsi patiesi gandarīts. Ja tev kārtojami ar tieslietām, apdrošināšanu, nekustamo īpašumu saistīti jautājumi, tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Nedēļas izskaņā tavs garastāvoklis var kļūt nedaudz svārstīgs.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli