Sestdiena, 8. augusts Vladislava, Vladislavs, Mudīte
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Astroloģiskā prognoze no 28.oktobra līdz 3.novembrim

Astroloģiskā prognoze no 28.oktobra līdz 3.novembrim
Foto: Publicitātes
27.10.2019 13:30

liepajniekiem.lv

AUNS Šonedēļ var aktualizēties ar izglītību, profesionālo iemaņu pilnveidošanu saistīti jautājumi. Centies būt pēc iespējas atvērtāks pret visa veida novitātēm, nebaidies izmēģināt spēkus līdz šim neapgūtā lauciņā. Savukārt, ja runa būs par finansiālo dzīves aspektu, tev jābūt dubultā piesardzīgam. Tu nedrīksti ļauties mirkļa emocijām, tev ļoti rūpīgi jāizsver lielāki pirkumi. Šonedēļ viennozīmīgi nav ieteicams uzņemties jaunas kredītsaistības. Mīlas jomā skaidri zināsi, ko vēlies un kā sasniegt kāroto!

VĒRSIS Tev lieliski padosies individuālas aktivitātes. Iespējams, pats tīri neapzināti meklēsi iespējas īstenot uzticētos pienākumus vienatnē. Saskarsmē ar kolēģiem brīžiem var parādīties asumi, domstarpības, taču tas nenozīmē, ka nespēsi tās nogludināt vai panākt kompromisus. Mājas lietās valdīs daudz mierīgāka, harmoniskāka noskaņa. Nebūs nekāds brīnums, ja attiecībās ar mīļoto cilvēku, jutīsi atdzimstam kaisli, dvēselisko pieķeršanos.

DVĪŅI Līdz šim būsi gana skrējis, rāvies melnās miesās, tāpēc šonedēļ vairāk laika atlicināsi sev tīkamām lietām, hobijam, attiecībām. Ja arī nāksies pievērsties jauniem pienākumiem, zināsi kā saplānot savu laiku tā, lai nedarītu pāri savai veselībai, neiedzīvotos pārslodzēs. Nedēļas otrajā pusē zvaigznes iesaka būt piesardzīgākam pie auto stūres. Pēc iespējas atturēties no tālākiem braucieniem. Kādam Dvīņa zīmes pārstāvim var rasties iespējas apliecināt savus mākslinieciskos talantus.

VĒZIS Nedēļas sākumu ieteicams izmantot, lai veiktu dažādas pārrunas, plānošanas darbus, dotos komandējumā. Vēlāk astroloģiskā situācija var radīt dažādas problēmas, nesaprašanās attiecībās ar apkārtējiem, veicināt nebūšanas ar tehniku. Veiksme šonedēļ vairāk smaidīs tiem, kuri saistīti ar mākslu, izklaidi, reklāmu, pasākumu organizēšanu. Ģimenes dzīvē daudz kas būs atkarīgs no tava noskaņojuma. Ja spēsi uzturēt sevī gaišu omu, arī attiecībās ar tuviniekiem valdīs saskaņa un bezrūpīgums.

LAUVA No tevis tiks prasīta pašaizliedzīga, brīžiem pat drosmīga rīcība, kā arī spēja pieņemt atbildīgus lēmumus. Ja veiksmīgi tiksi galā ar sev uzticēto, darba augļi neliks par sevi vilties! Būtiska lomu spēlēs labas attiecības ar līdzgaitniekiem, tev ne reizi vien var nākties lūgt viņu padomu, atbalstu. Privātajā jomā nav izslēgtas nelielas pārmaiņas. Kādam Lauvas zīmes pārstāvim var nākties risināt ar dzīvesvietu, tās maiņu saistītus jautājumus.

JAUNAVA Nedēļa iesāksies uz mierīgas, patīkamas nots. Spēsi uzturēt saskanīgas attiecības ar priekšniecību, sadarbības partneriem un kolēģiem. Kādai Jaunavai var izdoties uzlabot savus ienākumus, par ko tiks izjusts neviltots gandarījums. Nedēļas otrajā pusē vajadzētu būt nedaudz piesardzīgākam, strādājot ar tehniskām ierīcēm, asiem priekšmetiem. Dodoties tālākā ceļā, pārliecinies par sava transportlīdzekļa tehnisko stāvokli. Brīvdienās vēlēsies atrasties līdzīgi domājošo sabiedrībā.

SVARI Šonedēļ liela nozīme būs tam, cik racionāli tu pratīsi izmantot savā rīcībā esošo laiku. Rēķinies, ka iesāktie darbi var prasīt papildus ieguldījumus gan darba stundu, gan materiālajā kontekstā. Pluss, priekšniecība var pastiprinātāk vērtēt tavus sasniegumus, izteikt zināmu kritiku. Taču, neskatoties uz visu iepriekš minēto, tu nezaudēsi dūšu, būsi apņēmības pilns panākt nospraustos rezultātus! Brīvdienās tieksies palutināt sevi un tuviniekus.

SKORPIONS Neaizraujies ar filozofēšanu, centies būt pēc iespējas praktiskās, piezemētāks, lietišķāks. Kopumā nedēļa vairāk atbilstoša jau iesāktu projektu īstenošanai, jaunuzsāktie darbi diemžēl var sagādāt gana daudz problēmu, neparedzētu šķēršļu, papildus izdevumus. Ja tev jādodas uz valsts iestādēm vai jākārto juridiskās lietas, dari to labāk nedēļas sākumā. Turpretim, nedēļas otro pusi velti ģimenes dzīvei, jo īpaši savām atvasītēm.

STRĒLNIEKS Pat, ja saskarsies ar šķēršļiem, domstarpībām attiecībās ar apkārtējiem, tu nezaudēsi dzīvesprieku, ticību panākumiem. Zvaigznes iesaka likt lietā tev piemītošo šarmu un harizmu, kā arī nekautrēties paslavēt sevi, akcentējot nesen gūtos sasniegumus. Ja tev risināmi finansiāli vai ar tieslietām saistīti jautājumi, tiem piemērotāks būs nedēļas sākums. Brīvdienas nespēsi iedomāties bez saviesīgās dzīves norisēm.

MEŽĀZIS Ja neapjuksi, saskaroties ar neparedzētiem apstākļiem darba jautājumos, saglabāsi sev raksturīgo nosvērtību un analītiskumu, nedēļa solās būt izdevusies. Nav izslēgts, kādam no tuvākajiem kolēģiem var būt nepieciešama tava palīdzība. Neskopojies nedz ar padomu, nedz praktisku atbalstu, galu galā arī tu vari nonākt līdzīgā situācijā. Ģimenes dzīvē tieksies pēc miera, saskaņas, rūpēsies, lai tuvinieki justos aprūpēti un mīlēti. Kopdzīvē ar otro pusīti pratīsi uzturēt romantisku noskaņu.

ŪDENSVĪRS Līdz kamēr lietas ritēs tev vēlamajās sliedēs, būsi laipns un draudzīgs, taču līdz ko saskarsies ar problēmām, vari ātri zaudēt savaldību. Pielūko, lai impulsīvā nostāja pret apkārtējo pasauli, nesāk jūtami iedragāt attiecības ar tuviem cilvēkiem. Lai mazinātu iekšējo spriedzi, pievērsies fiziskām aktivitātēm, izmanto pirts procedūras, masāžu. Nedēļas nogalē labprāt baudīsi mājas mieru un klusumu.

ZIVIS Vēlēsies izpelnīties apkārtējo atzinību, komplimentus, kas mudinās meklēt aizvien jaunus veidus, kā apliecināt sevi, savas profesionālās iemaņas, radošos talantus. Taču zvaigznes iesaka būt piesardzīgākam, uzņemoties jaunas saistības, pienākumus, rūpīgāk izvērtēt savas patiesās iespējas, nepārslogoties garīgajā plānā. Šonedēļ vēlams atturēties risināt nekustamā īpašuma, mantojuma jautājumus. Brīvdienās velti vairāk uzmanības atvasītēm.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz