Pirmdiena, 13. jūlijs Margarita, Margrieta
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Astroloģiskā prognoze no 29.aprīļa līdz 5.maijam

Astroloģiskā prognoze no 29.aprīļa līdz 5.maijam
Foto: Publicitātes
28.04.2019 13:30

liepajniekiem.lv

AUNS Atturies no strīdiem ar augstākstāvošajiem, tas tikai radīs liekas problēmas, apgrūtinās tavu ieceru īstenošanu. Labāk centies būt pēc iespējas diplomātiskāks, savāktāks un neļauj vaļu savam ugunīgajam raksturam. Naudas lietas šonedēļ labāk kārtot trešdiena vai tad arī ceturtdien. Brīvdienās droši aizmirsti par visiem profesionālajiem uztraukumiem un ļaujies romantiskais divvientulībai ar otro pusīti.

VĒRSIS Modīsies taisnības izjūta, ka neļaus apbižot nedz savas, nedz arī apkārtējo intereses. Piemērots brīdis, lai izkarotu priekšniecības atbalstu saviem nākotnes plāniem, veltītu laiku juridiskām lietām. Savukārt, attiecībās ar tuviniekiem centies būt iejūtīgāks, neļauj profesionālajām nebūšanām izpausties privātajā dzīvē! Šī nedēļa var būt zīmīga tiem Vēršiem, kuri nesen uzsākuši jaunas attiecības. Tu lieliski sapratīsies ar gados jaunāko paaudzi.

DVĪŅI Veiksmīgi sastrādāsies gan ar sava gājuma, gan pieredzes bagātākiem kolēģiem. Visticamāk tu iemantosi līdzgaitnieku slavu un atzinību, jo būsi ne tikai lietišķs un punktuāls, bet spēsi apliecināt savas nepārspējamās analītiskās dotības. Mīlas frontē daudz kas būs atkarīgs no tavas un partnera pielāgošanās spējas. Līdz ko, kāds no jums izdomās iespītēties, strīdi un nesaskaņas ilgi nebūs jāgaida. Nedēļas nogale kā radīta dažāda veida braucieniem, ceļojumiem.

VĒZIS Attiecībās ar apkārtējiem stipri vien vadīsies no simpātiju antipātiju viedokļa. Taču šāda nostāja var radīt saspīlējumus attiecībās ar sadarbības partneriem. Centies rūpīgāk sabalansēt savas un līdzgaitnieku vēlmes, vajadzības. Ģimenes dzīvē turpretim spēsi panākt saskaņu ar tuviniekiem, jo īpašas rūpes izrādīsi par savām atvasītēm. Laulātais ne reizi vien var piespēlēt tev labas biznesa idejas, palīdzēt tikt galā ar ikdienišķiem sarežģījumiem.

LAUVA Šis ir patiesi piemērots periods sevis izglītošanai, lietišķu sakaru dibināšanai, kā arī līgumu slēgšanai. Nav izslēgts, kādam Lauvas zīmes pārstāvim, nāksies kārtot ar nekustamo īpašumu, dzīvesvietas maiņu saistītus jautājumus. Šonedēļ ne reizi vien noderēs tev piemītošais apķērīgums un spēja rast kontaktu apkārtējiem. Naudas jautājumus, vēlamāk kārtot nedēļas vidū. Turpretim, ikdienišķās un ģimeniskās lietas, labāk kārtosies nedēļas sākumā un pēc tam pašā izskaņā.

JAUNAVA Iespējams, nedaudz vairāk nekā ierasts, tieksies pēc personīgās brīvības, garīgās izaugsmes. Vēlēsies vairāk laika atlicināt filozofisku jautājumu risināšanai. Atskatoties uz paveikto, vēlēsies redzēt, ka tevis īstenotajam ir kāda dziļāka, patiesāka jēga. Taču pielūko, lai šis pārlieku aizplīvurotais skatiens, nenovērš uzmanību no ikdienas darbiem, neveicina neuzmanības kļūdas tavā pašreizējā veikumā. Saskarsmē ar ģimenes locekļiem atturies no pārmērīgas stingrības.

SVARI Nedēļas sākumā var saasināties cīņa ar konkurentiem. Tavs galvenais trumpis būs apķērīgums, apdoma un spēja ietekmēt oponentu psiholoģiskā līmenī. Ja tev jāveic svarīgas pārrunas, vēlamāk tās ieplānot nedēļas vidū, savukārt naudas lietas prātīgāk būtu atlikt uz ceturtdienu vai piektdienu. Nedēļa nogalē vēlēsies aizmirst profesionālās nebūšanas un pilnībā ļauties ģimenes dzīvei. Zvaigznes iesaka būt piesardzīgākam ar tēriņiem, neļauties mirkļa iegribām.

SKORPIONS Liela nozīme būs tam, vai spēsi piedot aizvainojumus, neturēsi ļaunu prātu uz cilvēkiem, kuri tavā virzienā ir izteikuši nevainīgu un iespējams, pat objektīvu kritiku. Centies būt atvērtāks savās emocijās, nebaidīties pielaist sev tuvāk pārbaudītus cilvēkus. Komunikācijās ar augstākstāvošajiem necenties par katru cenu pierādīt savu taisnību! Šoreiz ieguvējs var izrādīties tas, kurš pratīs laikus piekāpties, rast kompromisus. Mīlas jomā nedēļa sola gana jautrus, atmiņā paliekošus brīžus.

STRĒLNIEKS Tev šonedēļ visticamāk smaidīs veiksme, pie nosacījuma, ja pats nekļūsi vieglprātīgs, pārlieku bezrūpīgs. Centies būt apzinīgāks, kārtojot materiālās dabas jautājumus, nesteigties, risinot birokrātiskās nianses. Situācija ļaus rīkoties samērā brīvi, lielā mērā pašam diktēt savus spēles noteikumus. Attiecībās ar ģimenes locekļiem var iet samērā karsti. Nebūs viegli tikt galā ar atvasīšu untumiem, spītēšanos. Iespējams, tev nāksies aicināt talkā otro pusīti.

MEŽĀZIS Pilnīgi iespējams, ka straujiem soļiem tuvosies, kādam no saviem kvēlajiem sapņiem. Pēdējā mirklī svarīgi nekļūt pārsteidzīgam, nepieļaut neuzmanības kļūdas. Saskarsmē ar kolēģiem neesi tik vēss, centies būt draudzīgāks, pretimnākošāks. Nav izslēgts, tev pašam ne reizi vien būs nepieciešams viņu padoms. Mājas dzīvē daudz kas būs atkarīgs no spējas pielāgoties partnerim. Šoreiz laulātais var netaupīt untumus, taču tas nenozīmē, ka tev jāzaudē savaldīgums. Centies būt saprotošāks.

ŪDENSVĪRS Sirdī vari sajust vēlmi pēc zināmām pārmaiņām. Katram Ūdensvīram tas nozīmēs, kaut ko savu. Kāds apsvērs darba maiņu, savukārt, cits vēlēsies uzsākt jaunas privātās attiecības. Svarīgākais ticēt iekšējai pārliecībai un neļaut apkārtējām negācijām bremzēt sevi! Nav izslēgts, ka sajutīsi nopietnāku interesi par ezoteriku. Kamdēļ nolemsi apmeklēt astrologu vai arī pats centīsies izprast savu zvaigžņu karti. Attiecībās ar mīļoto mācēsi panākt kopīgu valodu.

ZIVIS Zvaigznes šonedēļ it visā iesaka būt piesardzīgam, neļaut vaļu mirkļa iegribām, jo tās visticamāk novedīs tikai pie sarežģījumiem, finansiāliem zaudējumiem. Kopumā nedēļa veiksmīgākā tiem Zivs zīmes pārstāvjiem, kuri darbojas radošajā, pedagoģiskajā lauciņā, kā arī ir saistīti ar žurnālistiku. Mīlas ceļi šonedēļ būs neizdibināmi. Tie būs atkarīgi ne tikai no tavām, bet arī partnera garastāvokļa svārstībām.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz