Ceturtdiena, 2. aprīlis Imgarde, Irmgarde

Astroloģiskā prognoze no 30.decembra līdz 5.janvārim

Astroloģiskā prognoze no 30.decembra līdz 5.janvārim
Foto: Publicitātes
30.12.2019 18:35

liepajniekiem.lv

AUNS: Šonedēļ svarīgi turēt sevi rāmjos, neļauties galējībām. Darbā lietas pamazām ies uz priekšu, taču temps, kādā veidosies progress, var šķist pārlieku lēns. Zvaigznes čukst priekšā – nesteidzini notikumus, ļauj visam ritēt savu gaitu! Kas attiecās uz Jaunā gada sagaidīšanu, tad tu sevi vēlēsies redzēt krāšņā ballītē, jautru un elegantu personu ieskauts. Kopdzīvē ar mīļoto cilvēku vajadzēs izrādīt izteiktāku pretimnākšanu, sapratni.

VĒRSIS: Nedēļas sākumā, par darbu domāsi ļoti nosacīti. Vairāk savu uzmanību koncentrēsi ģimenes dzīvē notiekošajam. Jaungadu tīkosi sagaidīt nedaudz kuplākā kompānijā nekā Ziemassvētkus. Sākot ar trešdienu, vajadzēs veltīt laiku finansiālu jautājumu risināšanai. Astroloģiskais stāvoklis var sniegt labas iespējas nopelnīt, taču vienlaikus tas prasīs jaunu iemaņu apgūšanu, uzdrīkstēšanos. Nedēļas nogale piemērota dažāda veida braucieniem, ekskursijām.

DVĪŅI: Aizvadot veco un sagaidot jauno 2020. gadu, tu vislabāk jutīsies līdzīgi domājošo sabiedrībā. Nav izslēgts, kāds Dvīņu zīmes pārstāvis jau nedēļas vidū nolems iesaistāties domubiedru klubā vai asociācijā. Ikdienas darbos svarīgi ieturēt sistemātiskumu, neļauties steigai, kā arī kārdinājumam darīt vairākus darbus vienlaicīgi. Laulības ostā viss solās būt mierīgs un rāms. Atvasītēm var būt nepieciešami tavi padomi mācību jautājumos.

VĒZIS: Neprognozēti notikumu pavērsieni var likt pilnībā mainīt visus plānus. Labā ziņa tāda, ka pārmaiņas būs tev labvēlīgas. Sagaidot Jauno gadu, ciešāk piedomā pie tā, ko vēlies turpmāk sasniegt. Pateicoties savam domu spēkam, pastāv lieliskas iespējas, ka tiksi pie kārotā mērķa! Profesionālajā lauciņā darāmā būs gana, jautājums tikai, kā to visu paveikt. Visticamāk, tev nāksies aicināt talkā uzticamus palīgus. Mīlas dzīvē var uzjundīties patiesas kaislības, taču lielu daļu no tām tu paturēsi iekšēji sevī.

LAUVA: Jautra un bezrūpīga nedēļa. Jo īpaši tāpēc, ka tā sāksies ar gada maiņu, kurā būsi iecerējis diezgan grandiozu svinēšanu. Saskarsmē ar apkārtējiem izrādīsi sev raksturīgo draudzīgumu, sirsnību un viesmīlību. Pateicoties savam šarmam, harismai un aktiera talantam, bieži nonāksi sabiedrības uzmanības centrā, baudīsi līdzgaitnieku komplimentus, uzslavas. Nedēļas izskaņā samazini apgriezienus, atpūties no ballēšanās un darba steigas.

JAUNAVA: Darba jautājumos šonedēļ var nākties izrādīti izteiktāku nepiekāpību un neatlaidību. Aizstāvot savas intereses, labāk balsties uz pārdomātu argumentāciju, nevis emocijām un vispārīgiem pieņēmumiem. Nav izslēgts, ne reizi vien pārlasīsi Darba likumu. Savukārt, ja esi juristu rindās, neskatoties uz šķietamo svētku nedēļu, darba tev būs atliku likām. Lielajā steigā, nevajadzētu aizmirst par otrās pusītes, ģimenes vajadzībām. Sestdienu un svētdienu centies veltīt tuviniekiem.

SVARI: Ik pa brīdim var rasties vēlme visu pamest un uzsākt ko jaunu, taču tu ātri vien atskārtīsi, ka patiesībā dzīvē ej daudzmaz pareizo ceļu un vienīgais, kas tev nepieciešams ir nelielas korekcijas, trūkumu novēršana. Jaunā gada sagaidīšana ļaus smelties pozitīvas emocijas, jautri pavadīt laiku sev tuvu cilvēku sabiedrībā. Nedēļas otrajā pusē var aktualizēties nekustamā īpašuma, mantojuma jautājumi. Attiecībās ar mīļoto tīkosi pēc lielākas neatkarības.

SKORPIONS: Gada nogale var padarīt tevi filozofiski noskaņotu. Nopietnās pārdomas skars gan darba jomu, gan privāto dzīvi. Nebūs nekāds brīnums, ja vairāki Skorpiona zīmes pārstāvji sadūšosies astrologa apmeklējumam. Profesionālajās gaitās svarīgi neļaut pārlieku akcentētajai principialitātei radīt nevajadzīgus sarežģījumus. Veicot pārrunas ar sadarbības partneriem, priekšniecību, mēģini būt atraisītāks, pretimnākošāks pret visa veida novitātēm.

STRĒLNIEKS: Steiga diemžēl var izrādīties neatņemam šīs nedēļas sastāvdaļa. Dažs Strēlnieks arī svētku brīvdienās daudz laika veltīs mācībām, darba jautājumu kārtošanai. Taču par dzīvi tu nesūdzēsies, jo skaidri apzināsies, ka šobrīd viss tiek darīts pārticīgākas, drošākas nākotnes vārdā. Ģimenes lietās nekādi sarežģījumi nav gaidāmi. Tu lieliski sapratīsies gan ar mīļoto cilvēku, gan atvasītēm.

MEŽĀZIS: Tavs noskaņojums, tuvojoties gada nogalei, jūtami uzlabosies. Tam varētu būt vairāki iemesli vienlaicīgi. Pirmkārt, saskanīgās attiecības ar otro pusīti un, otrkārt, neliels, bet tomēr pieaugums finansiālajā plānā. Pilnīgi loģiski, ka iepriekš minētais, veicinās jaunas idejas, radīs iedvesmu turpmākajiem darbiem! Audzinot atvasītes, rēķinies vajadzēs ne tikai pietiekamu pacietības mēru, bet arī atjautību un smalkāku psiholoģisku pieeju, jo uzstājība, stingrība ne vienmēr līdzēs.

ŪDENSVĪRS: Vecgada vakara sagaidīšana, var izvērsties negaidīti jautrās noskaņās. Nav izslēgts, ka ļausies sevi pierunāt, uz kādu aizraujošu avantūru, kura sola ne tikai krāšņas emocijas, bet arī jaunus kontaktus ar dzīves gudriem, radošiem cilvēkiem. Jauno gadu uzsāksi ar iesākto darbu novešanu līdz finālam, dažādu formalitāšu kārtošanu. Profesionālajos jautājumos ne reizi vien var nākties lūgt padomu juristam.

ZIVIS: Pilnīgi iespējams, ka vēlēsies kaut ko kardināli mainīt savā dzīvē, taču zvaigznes iesaka ar to nesteigties! Galvenokārt jau tādēļ, ka tavs skatījums uz notiekošo var kļūt nedaudz iluzors, pārlieku subjektīvs. Labāk velti vairāk laika iekšējo psiholoģisko procesu izzināšanai, sevis sakārtošanai, emocionālā līdzsvara atgūšanai. Ja tev kārtojamas naudas lietas, tās labāk īstenot nedēļas otrajā pusē, vēlamāk ceturtdien vai piektdien. Nedēļas nogalē nesēdi mājās, jo tā vari ciemos sagaidīt grūtsirdību.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli