Piektdiena, 28. februāris Skaidrīte, Justs, Skaidra

Astroloģiskā prognoze no 30.septembra līdz 6.oktobrim

Astroloģiskā prognoze no 30.septembra līdz 6.oktobrim
Foto: Publicitātes
29.09.2019 13:30

liepajniekiem.lv

AUNS Tu skriesi kā vāvere ritenī, taču šādai pašaizliedzīgai rīcībai būs labi pārdomāts iemesls. Iespējams, tas būs kā ieskrējiens, pirms kāda lielāka, apjomīgāka darba. Tā teikt, vēlēsies maksimāli pārbaudīt savas iespējas. Attiecībās ar mīļoto būsi kaislīgs, visādi mēģināsi uzturēt romantisko dzirksti, cik karstu un daudzveidīgu vien iespējams. Tavi centieni, no partnera puses tikt atzinīgi novērtēti!

VĒRSIS Liela nozīme būs spējai uzturēt labas, saskanīgas attiecības ar līdzgaitniekiem, jo tev šonedēļ ne reizi vien būs nepieciešami viņu padomi un morālais atbalsts. Ja tev organizējamas pārrunas ar biznesa partneriem, priekšniecību, iegaumē, tām pateicīgāks būs nedēļas vidus. Turpretim, nedēļas sākumā un pašā nogalē vari veltīt savu uzmanību saimnieciski organizatoriskām lietām, attiecību skaidrošanai ar mājiniekiem.

DVĪŅI Būsi pašaizliedzīgs, enerģisks un tālredzīgs, kas ļaus izcīnīt ievērības cienīgas uzvaras darba frontē. Jo īpaši motivēti būs tie Dvīņu zīmes pārstāvji, kuri darbojas filoloģijas, analītiskās žurnālistikas un informāciju tehnoloģiju jomās. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi atvērts, pretimnākošs, labprāt veidosi jaunus kontaktus gan lietišķajā, gan privātajā plāksnē. Brīvdienās vēlēsies veltīt laiku tīkamai lasāmvielai.

VĒZIS Šonedēļ dzirdēto kritiku savā virzienā, centies neuztvert tik saasināti, nelaid to tik tuvu pie sirds. Visticamāk, asie vārdi tiks izteikti tikai tādēļ, lai aizskartu tavas jūtas, nevis norādītu uz objektīvām nepilnībām. Profesionālajās lietās savu izpildīsi godam! Iespējams, kādam no pienākumiem būs nepieciešams kolēģu atbalsts, kuru tu neapšaubāmi saņemsi. Nedēļas nogalē piemirsti visu, kas attiecās uz darbu un velti laiku ģimenei.

LAUVA Vajadzēs kā nākas pacīnīties, lai pierādītu ”savu” taisnību, taču tev galu galā izdosies! Sasniegtie rezultāti radīs patiesu gandarījumu, tie tevi iedrošinās turpmākajiem sasniegumiem. Šonedēļ vari droši ķerties klāt ar grāmatvedību, tieslietām, birokrātiskajiem šķēršļiem saistītiem jautājumiem. Galvenais, nepārstrādājies, sakāpināta garīgā slodze var veicināt neuzmanības kļūdas un dusmu izvirdumus. Patīkams atspaids būs mājas dzīve, attiecības ar tuviniekiem.

JAUNAVA Šonedēļ var būt grūtāk koncentrēties saviem tiešajiem pienākumiem, taču tas nenozīmē, ka sāksi falšot. Tev vienkārši būs nepieciešama papildus motivācija, lai saņemtos paveikt iecerētos darbus. Pilnīgi iespējams, ka vajadzīgo atbalstu tev sniegs vai nu domubiedru loks vai arī radinieku kopums. Katrā ziņā, tu atzinīgi novērtēsi sev sniegto atbalstu un centīsies labvēļiem atdarīt ar to pašu.

SVARI Tu būsi harmoniskās attiecībās gan ar mājiniekiem, gan ar profesionālajiem līdzgaitniekiem. Nav izslēgts, kāds no kolēģi vidus kļūs tev par labu paziņu, ar kuru aizvien vairāk laika sāksiet pavadīt kopā. Darba pienākumos spēsi pierādīt savu pārākumu, kuru priekšniecība viennozīmīgi novērtēs. Galvenais, nekļūsti iedomīgs, jo tas ātri var iedragāt tavu reputāciju. Nedēļas nogalē, ieteicams doties apciemot vecākus.

SKORPIONS Pateicoties saviem profesionālajiem sasniegumiem, iegūsi sabiedrības atzinību, novērtējumu. Pilnīgi iespējams, priekšniecība apsvērs iespējas piedāvāt tev uzņemties daudz interesantākus, taču vienlaikus atbildīgākus pienākumus. Saskarsmē ar kolēģiem centies būt nedaudz pretimnākošāks, iejūtīgāks, citādi vari saņemt pārmetumus par pārāk skarbu, nepieejamu attieksmi. Brīvdienās ļoti labprāt veltīsi laiku ģimenei, jo īpaši atvasītēm.

STRĒLNIEKS Nedēļas pirmajās dienās vari saskarties ar galvu reibinošiem notikumiem, riskantām situācijām. Zvaigznes silti neiesaka izrādīt sev raksturīgo bravūrību un atturēties no nepārdomātas rīcības! Labāk būt pēc iespējas piesardzīgākam un nemeklēt liekas nepatikšanas. Nedēļas otrajā pusē var parādīties lieliskas iespējas paplašināt sadarbības partneru loku, gūt vērtīgas zināšanas, nonākt pie viedām garīgām atziņām. Brīvdienās ļauj sev darīt to, ko sirds kāro!

MEŽĀZIS Saskarsmē ar kolēģiem var parādīties nesaskaņas. Pilnīgi iespējams, ka tās būs saistītas ar tavu nevēlēšanos piekāpties savādākam viedoklim, citiem vārdiem sakot, būsi principiāls, spītīgs. Lai mazinātu iespējamās nesaskaņas, vēlamāk savus uzskatus pietaupīt sevi un būt nedaudz pielaidīgākam pret līdzgaitnieku pieļautajām kļūdām, nepilnībām. Mīlas dzīvē, tavi centieni iepriecināt mīļoto cilvēku, vainagosies panākumiem!

ŪDENSVĪRS Tevi raksturos iecietība un žēlsirdība pret grūtībās nonākušajiem. Pilnīgi loģiski, ja nolemsi iesaistīties, kādā labdarības pasākumā vai patstāvīgi sniegsi atbalstu trūkumcietējiem. Profesionālajā jomā dominēsi ar skaidru mērķa apziņu, spēju saskatīt aizvien jaunas iespējas, kā sasniegt kāroto. Priekšniecība var uzticēt tev komandas līdera lomu, jo pratīsi katrā no līdzgaitniekiem atrast viņa stiprās puses un arīdzan atbilstoši likt tās lietā.

ZIVIS Nedēļas sākumā, tevi var mēģināt iesaistīt darījumā, kurš finālā var nest sliktu slavu. Tāpēc esi trīskārši piesardzīgs, pirms piekrīti sniegt savas zināšanas, līdzekļus un laiku, kādā ne līdz galam skaidrā projektā. Lai izvairītos no minētajiem kāzusiem, ir vērts rūpīgāk ieklausīties savā intuīcijā un atturēties no mazpazīstamu partneru piedāvājumiem! Atlikusī nedēļa solās būt daudz bezrūpīgāka, lai jautrāka, dzīvespriecīgāka.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli