Piektdiena, 3. jūlijs Verita, Everita, Benita, Sulamīte
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Astroloģiskā prognoze no 4. līdz 10.martam

Astroloģiskā prognoze no 4. līdz 10.martam
Foto: Publicitātes
03.03.2019 13:30

liepajniekiem.lv

AUNS Kāds Auna zīmes pārstāvis var saņemt piedāvājumu organizēt, vadīt apjomīgu projektu. Svarīgi pēc iespējas objektīvāk novērtēt savas iespējas, neļaujoties pārmērīgai paškritikai, kā arī neceļot sevi mākoņu augstumos! Darba jomā būtiski arīdzan saglabāt saskanīgas attiecības ar līdzgaitniekiem, būt atsaucīgam pret kolēģu vajadzībām. Ģimenes dzīvē no tevis var tikt prasīts lielāks ieguldījums atvasīšu audzināšanā.

VĒRSIS Atturies no kardinālām pārmaiņām ikdienā. Ieturi sev raksturīgo apdomīgumu un piesardzīgumu gan profesionālajā, gan privātajā lauciņā. Lai neiedzīvotos veselības problēmās, centies mērenāk sadalīt darba slodzi visas nedēļas garumā, atturēties no pārāk saspringtas garīgās piepūles. Šī nedēļa var izrādīties veiksmīgāka tiem Vēršiem, kuri saistīti ar radošo dzīves sfēru, pedagoģiju un psiholoģiju.

DVĪŅI Tev patiks analizēt notiekošo, saskatīt lietu kopsakarības, smelties apkārtējo dzīves pieredzi, mācīties no tās. Šī var būt nedēļa, kad izlēmīgākie Dvīņi nolems tikt vaļā, no kāda kaitīga ieraduma vai spert drosmīgus soļus, savas karjeras izaugsmes vārdā. Katrā ziņā zvaigznes būs labvēlīgas nepieciešamo pārmaiņu veikšanai. Kopdzīvē ar mīļoto cilvēku centies veicināt romantisko, dvēselisko saikni.

VĒZIS Pat, ja saskaries ar sarežģījumiem, emocionāliem pārdzīvojumiem, centies tos uztvert kā neatņemamas izaugsmes sastāvdaļas. Šonedēļ vairāk nekā citkārt nozīmi spēlēs ģimenes atbalsts, morālais iedrošinājums. Kopumā laiks piemērotāks radošu projektu īstenošanai, ar tūrismu, izklaidi saistītajam. Savukārt, kārtojot juridiskos jautājumus, jāievēro dubulta piesardzība! Pie nepieciešamības, jācenšas piesaistīt papildus speciālisti, nodrošinoties ar viedokļu dažādību.

LAUVA Harmoniska, nesteidzīga nedēļa, ja vien pats neradīsi liekas problēmas, cenšoties paveikt vairākus darbus vienlaicīgi vai arī uzņemoties pienākumus, ar kuriem zini, ka īsti nespēsi tikt galā. Ja rīkosies saprāta, mērenības ietvaros, ilgtermiņā būsi neapšaubāms ieguvējs! Romantiskajā plānā var mosties jaunas kaislību vētras, kuru radīto enerģiju vēlams ievirzīt erotiskajā gultnē, nevis ļaut tai izpausties caur strīdiem, greizsirdības scēnām.

JAUNAVA Vari sajust mostamies pārliecību par saviem spēkiem, kura ļaus daudz enerģiskāk risināt ikdienišķās problēmas, stāties pretī sarežģītākiem jautājumiem. Ja neieciešams, tu droši vari pievērsties finansiālu problēmu risināšanai, meklēt iespējas attīstīt savu biznesu, karjeru. Attiecību lietās lieti noderēs tavas psihologa dotības, iejūtīgums pret partneri. Pilnīgi iespējams, ka pratīsi atšķetināt lielāko daļu sadzīviskās nesaskaņas.

SVARI Aktualizēsies profesionālajā jomā notiekošais. Nebrīnies, ja nākas pasvīst, īstenojot ikdienas pienākumus, pavadīt ofisā vairākas virsstundas. Veiksmīgi tiekot galā ar uzticēto, var rasties jaunas izaugsmes iespējas, kuras līdz šim likās nesasniedzamas. Galvenais šonedēļ būs strādāt, neļauties šaubām, liekai filozofēšanai – tieši izlēmīga un neatlaidīga rīcība būs tava panākumu atslēga! Piedzīvojumi mīlas dzīvē būs kā saldais ēdiens visam.

SKORPIONS Iespējams, būsi neapmierināts ar darba lietās notiekošo, taču īsti nespēsi neko darīt lietas labā. Šajā gadījumā vispareizākais būtu nevis censties mainīt apstākļus, bet gan attieksmi pret apstākļiem. Neuztraucies, tava slavas stunda vēl sitīs! Šobrīd vienkārši vajadzēs būt pacietīgākam, samierināties ar notiekošo, taču vienlaikus ticēt, ka cerētās pārmaiņas, spēsi īstenot jau tuvākajā nākotnē. Nav izslēgts, otrā pusīte spēs padarīt tavu omu daudz dzīvespriecīgāku, bezrūpīgāku.

STRĒLNIEKS Spēja tikt galā ar saimnieciski organizatoriskiem jautājumiem, kā arī skaidrs un izlēmīgs domu gājiens, saspringtākos brīžos, ļaus plūkt panākumu laurus, gūt augstākstāvošo atzinību. Nedēļas vidū var rasties nepieciešamība risināt ar mantojumiem, tieslietām saistīto. Savukārt, nedēļas sākumā un izskaņā tavu uzmanību pamatā prasīs ikdienas pienākumi, ģimenes dzīvē notiekošais.

MEŽĀZIS Pagātnes atmiņas var veicināt drūmu noskaņojumu, tāpēc labāk koncentrē savu uzmanību nākotnes plānu kaldināšanai, vairāk laika atlicini savam hobijam, komunikācijai ar tuviniekiem. Profesionālajā plāksnē, kā ierasts, būsi apzinīgs un centīgs. No kolēģu puses vari pat izjust nelielu skaudību savā virzienā, taču tas nenozīmē, ka jūsu starpā parādīsies nesaskaņas. Tieši pretēji, tu pratīsi uzturēt draudzīgu saikni ar līdzgaitniekiem.

ŪDENSVĪRS Būsi aktīvs, sabiedrisks, pratīsi rast kontaktu ar līdzīgi domājošajiem, ģenerēt jaunas idejas, ieviest dažādas novitātes savā ikdienas dzīvē. Ja plāno kārtot naudas lietas, labāk dari to nedēļas pirmajā pusē, savukārt sākot ar ceturtdienu, vari vairāk uzmanības atlicināt saviem vaļaspriekiem, ģimenes dzīvei. Brīvdienās tev vispiemērotākā var likties sportiska rakstura atpūta, kurā labprāt iesaistīsi savus draugus, paziņas.

ZIVIS Nevajadzētu ļaut privātajā dzīvē notiekošajam ietekmēt profesionālos panākumus. Ja arī rodas asāki strīdi ar mīļoto, centies tos ”atstāt” mājas dzīves ietvaros. Nedēļas sākumā var nākties tikt galā ar dažādām grāmatvediskām niansēm, birokrātiskiem jautājumiem. Savukārt, vēlāk vajadzēs koncentrēt uzmanību jaunu iemaņu apgūšanai, esošo zināšanu pieslīpēšanai. Nav izslēgti arī negaidīti komandējumi, kuri sniegs atmiņā paliekošus iespaidus, dos iespēju izveidot vērtīgus kontaktus.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz