Piektdiena, 28. februāris Skaidrīte, Justs, Skaidra

Astroloģiskā prognoze no 7. līdz 13.oktobrim

Astroloģiskā prognoze no 7. līdz 13.oktobrim
Foto: Publicitātes
06.10.2019 13:30

liepajniekiem.lv

AUNS Laulātais draugs var iedrošināt uzsākt jaunas studijas, apgūt citu profesiju vai pilnveidot esošās darba iemaņas. No savas puses atdarīsi otrajai pusītei ar neviltotiem uzmanības apliecinājumiem un kaislību mirkļiem. Ja ir doma, kārtot nekustamā īpašuma jautājumus, tad tos vēlamāk īstenot nedēļas vidū, nedēļas sākumu veltot sabiedriskām aktivitātēm, turpretim nedēļas izskaņā, visu uzmanību koncentrēt ģimenei!

VĒRSIS Pirms uzsākt kādu darbu, projektu, tev būs nepieciešams ilgāks sagatavošanās periods, jo vēlēsies rūpīgāk iepazīties ar visu informāciju, kā nākas izstudēt topošos sadarbības partnerus, viņu iepriekšējos sasniegumus, reputāciju. Ja nepieciešams, būsi ar mieru daudz ko paveikt paša spēkiem, kas savukārt kalpos par labu piemēru apkārtējiem. Nav izslēgts, kāds Vērsis pamanīs pret sevi vērstus romantiskus uzmanības apliecinājumus.

DVĪŅI Tavs enerģētiskais tonuss būs nedaudz noplacis. Proti, tev būs nepieciešams laiks, lai uzlādētu baterijas. Tas nozīmē, variants numur viens – doties nelielā atvaļinājumā vai variants numur divi – darba lietās izpildīt tikai nepieciešamāko un pārējo laiku, bez sirdsapziņas pārmetumiem, veltīt relaksējošām, pozitīvas emocijas veicinošām aktivitātēm. Brīvdienās labprāt pie sevis uzņemsi viesus vai arī pats dosies ciemoties.

VĒZIS Neraksturīgi sev, vari nolemt apliecināt savas līdera un organizētāja spējas, uzņemoties jauna projekta vadīšanu vai izrādot daudz jūtamāku iniciatīvu jau iesāktajos darbos. Katrā ziņā, tava aktivitāte, drosme tiks pamanīta! Patiesi intensīva nedēļa solās būt ar tirdzniecību, loģistiku, auto mehāniku saistītajiem Vēža zīmes pārstāvjiem. Mīlas frontē alksi pēc krāšņākām emocijām, jauniem piedzīvojumiem, iekarojumiem.

LAUVA Centies mazāk ietekmēties no apkārtējiem apstākļiem, rīkoties kaut vai tiem par spīti, bet sasniegt nospraustos mērķus! Nedēļas sākumā vari nodoties dokumentācijas sakārtošanai, dažādām atskaitēm, citiem organizatoriskajiem vai analītiskajiem pienākumiem. Nedēļas vidū organizēt tikšanās ar sadarbības partneriem, rīkot sanāksmes, apspriedes. Savukārt, brīvdienās smelies baudu no ģimenes dzīves labumiem, atvasīšu klātbūtnes.

JAUNAVA Nedēļas sākumā liksies, ka nekad nespēsi tikt galā ar visiem darbiem, kuri stāv tavā priekšā. Taču nedēļa var būt tikai pusē, savukārt tu jau būsi paveicis lielu daļu, no iepriekš minētajiem pienākumiem. Secinājums no tā – galvenais nepadoties, būt pārdomātam savā rīcībā un strukturēti, nesteidzīgi, sistemātiski kustēties uz priekšu, līdz nav sasniegts gala mērķis! Pēc lielās rosības noteikti palutini sevi ar pienācīgu atpūtu, izklaidi draugu lokā!

SVARI Labprāt strādāsi ar cilvēkiem, informāciju, tās analizēšanu, apkopošanu, dažādu globālāku secinājumu izdarīšanu. Šī nedēļa var izrādīties auglīga Svariem, kuri strādā socioloģijas, sabiedrības izpētes, psiholoģijas jomās. Pie vajadzības, veikli tiksi galā arī ar dažāda veida birokrātiskajiem šķēršļiem, juridiskajām problēmām. Personīgajā dzīvē vēlēsies nedaudz lielāku brīvību, neatkarību, kā arī mieru un klusumu.

SKORPIONS Kāda Skorpiona nopelni, beidzot var tikt atzīti plašākā sabiedrībā, viņš tiks novērtēts arī no priekšniecības puses. Šis ir atbilstošs brīdis, lai izmantotu uz sevi vērsto uzmanību, paužot nākotnes plānus, ieceres, prezentējot savas profesionālās iespējas, izaugsmes potenciālu. Ja darba lietās būs jūtams pacēlums, tad privātajā dzīvē var nākties krietni vien pasvīst, lai gūtu saskaņu ar otro pusīti. Partneris var izrādīt neraksturīgu kaprīzumu un nervozitāti.

STRĒLNIEKS Ja vien būs vēlēšanās, apstākļi ļaus atrisināt ieilgušas attiecību problēmas, nesaskaņas ar radiniekiem vai sadarbības partneriem. Centies būt atklātāks gan pret apkārtējiem, gan sevi. Ja reiz esi pieļāvis kādu kļūdu, nekautrējies par to atzīties un likt manīt, ka gatavojies labot situāciju. Lai nedēļa aizritētu patiesi mierīgās noskaņās, tev vajadzētu būt apdomīgākam naudas jautājumos, rūpīgāk pārdomāt tēriņus, nedzīvot pāri saviem līdzekļiem!

MEŽĀZIS Jūtams stimuls tavām aktivitātēm būs godkāre un tieksme pēc atzinības. Svarīgi nekrist pārmērību grāvī un neuzstādīt sev pārāk sarežģītus, apjomīgus uzstādījumus. Ieguvēji noteikti būs tie Mežāži, kuri smalkāk izvērtēs savas patiesās spējas un reālos apstākļus, potenciālās grūtības, šķēršļus mērķa īstenošanā. Vērtīgus padomus, ne tikai darba jautājumos, var sniegt otrā pusīte. Tev vispār derētu pavadīt vairāk kopīga laika sarunās ar mīļoto cilvēku!

ŪDENSVĪRS Dzīvē būsi tālu ticis, par ko pats šobrīd pārliecināsies. Ja tomēr nebūsi ar ko apmierināts, ātri vien sastādīsi rīcībspējīgu plānu un nesteidzoties tieksies pēc kārotajām pārmaiņām. Darba vidē ik pa brīdim var uzplaiksnīt asākas diskusijas par politiskās, citām globālām tēmām. Zvaigznes šajā sakarā labāk iesaka vienkārši paklusēt un veltīt laiku, kam jautrākam, dzīvespriecīgākam. Nedēļas izskaņa būs kā radīta romantiskai divvientulībai ar mīļoto.

ZIVIS Piemērota nedēļa iesāktu darbu novešanai līdz finālam, atskaišu sagatavošanai, pārrunu vešanai ar priekšniecību. Jaunus projektus gan labāk neuzsākt, jo to īstenošanā nav izslēgti piepeši finansiāli sarežģījumi vai tehniski šķēršļi. Attiecībās ar ģimenes locekļiem būsi gādīgs, pratīsi izrādīti rūpes un mīlestību pret tuviniekiem. Sevi pratīsi iepriecināt gan ar neplānotu pirkumu, gan iesaistīšanos, kādā avantūristiskā atpūtas pasākumā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli