Trešdiena, 29. janvāris Valērijs, Aivars

Auto un buru laivu sacensībās spēkojas meistarībā

Auto un buru laivu sacensībās spēkojas meistarībā
Foto: LBJC
03.12.2018 12:20

liepajniekiem.lv

28. novembrī Liepājas Bērnu un jaunatnes centra (LBJC) struktūrvienības ”Laumiņa” kokapstrādes un tehniskā modelisma pulciņu audzēkņi devās uz Brocēnu novada Kultūras un izglītības centru, lai piedalītos koka auto modeļu ātrumsacensību un dizaina konkursā ”Brocēnu kauss 2018”, informē LBJC tehniskās Jaunrades metodiķis Guntars Graudiņš.

Sacensībās piedalījās 100 skolēnu ar 44 buru laivām, 63 viegliem sacīkšu automodeļiem un 30 kravas sacīkšu automodeļiem. Dalībniekiem bija iespēja piedalīties vieglā un kravas auto modeļu klases ātruma sacīkstēs, dizaina konkursā, buru laivu un naglu ātruma dzīšanas sacensībās.

Koka auto modeļus un buru laivas bērni izgatavo pēc noteiktiem parametriem, lai konkurence būtu vienlīdzīga. Koka auto modeļu sacīkstes notika uz slīpi novietotas astoņu celiņu trases, kur finišā elektronika noteica vietu sadalījumu, bet buru laivu sacīkstes norisinājās paralēli novietotās, ūdens piepildītās tvertnēs, kur dalībnieks, izmantojot balonu pumpi, centās pirmais aizdzīt savu laivu finišā.

Pasākumā piedalījās dalībnieki no LBJC, Ventspils Jaunrades nama, Kalnsētas internātpamatskolas (Saldus), Talsu 2. vidusskolas, Brocēnu novada Kultūras un izglītības centra, Aizputes novada skolēnu jaunrades centra, Druvas vidusskolas, Lažas internātpamatskolas, Interešu izglītības iestāde ”Jaunrades skola”, Talsu Bērnu un jaunatnes centra, Bērnu un jauniešu centra ”Junda”, Rīgas 28. vidusskolas, Rīgas 85. Vidusskolas un Zālītes internātpamatskolas.

Plašajā konkurencē LBJC tehniskā modelisma pulciņa dalībnieki vieglo automodeļu klasē ieguva otro un trešo vietu ātruma sacīkstēs un dizaina vērtējumā.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli