Otrdiena, 28. janvāris Spodris, Kārlis

Bērnu mākslas studija “OH” sāks 10. sezonu

Bērnu mākslas studija “OH” sāks 10. sezonu
Foto: Egons Zīverts
22.08.2019 07:06

"Kurzemes Vārds"

Bērnu mākslas studijas “OH” vadītāja, māksliniece Maira Markuševska pastāstīja, ka šobrīd viņa gatavojas jau desmitajai studijas sezonai, kas jaunajiem māksliniekiem solās būt īpaša un aizraujoša.

Tirdzniecības centrā “Baata” māksliniece vada zīmēšanas un gleznošanas nodarbības bērniem no 4 līdz 13 gadu vecumam. Viņa saka: “Galvenais, lai mazajam māksliniekam patīk zīmēt, lai vecāki to ievēro un bērniem sagādā attīstības iespējas!”

Pirms neilga laika atpūtas centrā “Libava” notika studijas “OH” dalībnieku 9. sezonas noslēguma diplomdarbu, kā arī M. Markuševskas organizētā vasaras plenēra “5 + 5 dienas jūlijā” darbu izstāde.

Katru reizi tiek atrasts un izcelts arī kāds īpašs akcents. Šoreiz tika izstādīti ne tikai plenēra laikā tapušie darbi, bet arī plenēra laikā rakstītās bērnu  dienasgrāmatas un skiču burtnīcas.

Jāpiebilst, ka studijas vadītāja vasaras plenēru “5 + 5 dienas jūlijā” ikvienam mazajam zīmēt gribētājam organizē jau 15. reizi.

Šogad kopā ar skolotāju darbi tapa dažādās Liepājas vietās, piemēram, Valsts arhīva Liepājas nodaļā, ziedu darbnīcā “Alfīna”, Jūrnieku centrā, “In Copy” drukas studijā un daudzviet citur.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)