Svētdiena, 5. aprīlis Vidaga, Aivija, Vija

Bibliotēka aicina uz spēļu dienu Jūrmalas parkā

Bibliotēka aicina uz spēļu dienu Jūrmalas parkā
06.08.2019 12:35

liepajniekiem.lv

Sestdien, 10.augustā, no pulksten 12 līdz 14 Jūrmalas parkā, pie bērnu rotaļlaukuma, norisināsies spēļu diena visai ģimenei – “Noķer spēles garšu!”, informē Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas Reģionālā mācību centra vadītāja Gita Švarce. Pasākuma dalībniekus gaida jautras izklaides.

“Vasara joprojām turpinās un, lai ar prieku baudītu vasaras mirkļus un izjustu kopā būšanu ar savu ģimeni un draugiem, izbaudītu azartu un uzvaras prieka gaviles, bibliotēka kopā ar Ziedu meiteni aicina uz jautru un aizraujošu spēļu brīdi,” vēsta G.Švarce. “Spēlēsim spēles – gan galda, gan kustību, izspēlēsim stafetes, risināsim atjautības uzdevumus, darbosies vasaras radošā darbnīca.”

G.Švarce skaidro: “Spēles ir burvīgs veids, kā izjust un piedzīvot emocijas, mācīties saskarsmi un komunikāciju ar līdzcilvēkiem, mācīties izjust uzvaras prieku un pieņemt zaudējumu. Spēles uz kādu laiku ļauj atbrīvoties no ikdienas steigas un spraigā dzīves ritma, ļauj pabūt kopā ar saviem mīļajiem un draugiem, tās bagātina fantāziju, attīsta loģisko un stratēģisko domāšanu.”

Ierosmi pasākumam devusi dalība Latvijas-Lietuvas pārrobežu projektā “Inovatīvu risinājumu attīstība bibliotēkās dažādu paaudžu apmeklētājiem pierobežas reģionā”, pastāsta G.Švarce, un atminas, ka pērn pirmais šāda veida pasākums guvis lielu atsaucību.

Pasākumā būs apskatāms arī bibliotēkas jaunais velosipēds (attēlā), kuru Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas direktore Ilga Erba laimēja loterijā  IFLA Pasaules bibliotēku un informācijas kongresā Vroclavā, Polijā.

Spēļu dienu organizē Liepājas Centrālā zinātniskā bibliotēka un bērnu bibliotēka “Vecliepājas rūķis”.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli