Sestdiena, 4. aprīlis Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds

Dejotāji gūst panākumus starptautiskās sacensībās

Dejotāji gūst panākumus starptautiskās sacensībās
Foto: BJC
28.11.2018 13:30

liepajniekiem.lv

23. un 24. novembrī Klaipēdā norisinājās starptautiskais deju čempionāts ”Lithuania Cup 2018”, kur no Liepājas Bērnu un jaunatnes centra (BJC) piedalījās 172 dejotāji dažādās vecuma grupās un deju kategorijās, vēsta mūsdienu deju metodiķe Aina Apene.

Pirmajā dienā Marinas Zuntneres deju studija ”Dzirkstelītes” šova deju kategorijā junioru vecuma grupā par deju ”Ilgas pēc mājām” ieguva 3.vietu.

Deju studija ”Dzintari” (vadītāja Monta Sprūde) contemporary deju kategorijā junioru lielajā grupā ierindojās 3.vietā. Šova deju kategorijā ”Dzintaru” meitenes junioru mazajā un lielajā grupa ieguva 1.vietu, pieaugušo (adult) vecuma mazā grupa ierindojās 2.vietā, bet bērnu (children) vecuma lielā grupa ieguva 3.vietu.

Tā kā Montas Sprūdes deju studija ieguva visvairāk godalgotās vietas, tad par lieliskiem rezultātiem ”Dzintaru” dejotāji tika apbalvoti ar čempionāta ”Lithuania Cup 2018” specbalvu.

Otrajā dienā startēja hip-hop deju kategorijas dejotāji, kur no Liepājas BJC piedalījās Jūlijas Titovas deju studija ”Red Lions”. Bērnu un junioru vecuma grupā dejotāji ieguva diplomus un kausus par 3.vietu.

Deju čempionātu ”Lithuania Cup 2018” vērtēja starptautiska žūrija no Igaunijas, Latvijas, Baltkrievijas, Krievijas un ASV.

Šī gada nogale Bērnu un jaunatnes centra dejotājiem ir ļoti saspringta, jo jau nedēļas nogalē deju studija ”Dzintari” startēs Latvijas horeogrāfijas čempionātā Rīgā, bet decembrī deju studijas ”Dzintari”, ”Rotaļa” un ”Dzirkstelītes” pārstāvēs Latviju ”Pasaules dejas nedēļā 2018” Polijā.

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli