Otrdiena, 31. marts Gvido, Atvars

Dos startu “Liepājas velo vasarai”

Dos startu “Liepājas velo vasarai”
Foto: Egons Zīverts
29.05.2017 11:14

liepajniekiem.lv

Jau ceturto gadu Liepājā un tās apkārtnē norisināsies pasākums visas vasaras garumā – “Liepājas velo vasara 2017”, kurā tiem, kas pārvietojas ar velosipēdu ikdienā vai arī tikai brīvdienās, ir iespēja krāt nobrauktos kilometrus, izmantojot aplikāciju “endomondo.com”, izpildīt pārējos pasākuma noteikumus un tikt pie vērtīgām balvām, informē pasākuma organizators, biedrības “Velo-Redele” projektu vadītājs Mārtiņš Zālītis.

“Pasākums notiek jau ceturto gadu un ir kā tradīcija aktīvajiem velobraucējiem Liepājā, kuri ikdienā izmanto velosipēdu,” vēsta M.Zālītis. “Ievērojam, ka ar katru gadu pievienojas arvien jauni velo entuziasti. Šī gada pasākumā ir ieviests jaunums – slēptie priekšmeti, kas tiks izvietoti apvidū un kurus pēc apraksta dalībniekiem būs jāatrod, un tie paliks atradēja īpašumā kā pasākuma suvenīrs.” Kā norāda M.Zālītis, uzvarētājs tiks noteikts punktu summā, kur daļu no punktiem veidos veiktie kilometri, kas uzskaitīti ar “endomondo” aplikāciju viedtālruņos, savukārt otru daļu veidos dalībnieku fotofiksācija noteiktajās vietās un slēptie priekšmeti (kopskaitā 3), kas ir jāpievieno ”endomondo” velobraucienam.

“Kā svarīgu aspektu gribu norādīt, ka pasākums šogad ir veidots pievilcīgāks ikdienas velobraucējiem, kas neveic lielus attālumus, tas nozīmē, ka lielākā daļa balvu tiks izlozētas starp dalībniekiem, kuri nav godalgotās vietās, bet ir veikuši vismaz 250 km triju mēnešu laikā.”

Par šī gada mērķiem Mārtiņš ir optimistisks: “Domājam par dalībnieku skaita dubultošanu. Izsakām pateicību arī Liepājas pilsētas domei un tieši Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļai par projektu konkursā piešķirto finansējumu un atbalstu pasākumam.”

“Liepājas velo vasara 2017” tiek organizēts ar mērķi veicināt velosipēdu izmantošanu ikdienā Liepājā un tās apkārtnes novados, piesaistot cilvēku uzmanību tam, cik vienkārši un veselīgi ir ikdienā izmantot velosipēdu. Piedalīties var jebkurš, nav nekādu ierobežojumu, uzsver M.Zālītis. Pasākuma nolikums atrodams mājas lapā http://www.velo-redele.mozello.lv/liepajas-velo-vasara/. Informācija tiek publicēta arī biedrības Facebook un Draugiem.lv lapās.

“Vasara ir laiks, kad pie mums velosipēds ir tas aktīvās atpūtas veids, kas sevī apvieno vairākas funkcijas atpūtai, vieno daudzus cilvēkus un ar šo pasākumu mēs tikai vēlamies to veicināt vēl vairāk,” atzīst M.Zālītis. “Tādēļ aicinām ikvienu, kam ir velosipēds un viedtālrunis, pievienoties izaicinājumam un pat varbūt ne tādēļ, lai uzvarētu, bet komunicētu ar citiem velobraucējiem gan interneta vietnē, gan arī braucot kopīgos izbraucienos. Un tad jau arī vasarai būs vēl viena garša klāt.”

Vasaras izaicinājums riteņbraucējiem “Liepājas velo vasara” norisināsies no 1.jūnija līdz 31.augustam.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli