Trešdiena, 1. aprīlis Dagne, Dagnis

Duets “Rozes” šovā “X Faktors” priecē ar perfektu uzstāšanos

Duets “Rozes” šovā “X Faktors” priecē ar perfektu uzstāšanos
Foto: Vladislvs Proškins, F64
04.11.2019 12:46

liepajniekiem.lv/skaties.lv

Liepājnieces, dvīņu māsas Sanita un Sanija Rozes jeb duets “Rozes” pirmajā tiešraidē startēja ar Marka Ronsona (Mark Ronson) smeldzīgo dziesmu “Nothing Breaks Like a Heart”.

Sarunā ar Skaties.lv meitenes atklāja, ka mēģinājumu process bijis ļoti stresains. “Bet 10 minūtes pastāvējām, izgājām visam cauri, un kļuva labāk. Tam vienkārši jāiziet cauri,” par pirmo uztraukumu stāsta māsas.

Meitenēm šī bija pirmā uzstāšanās tiešraidē, kas nozīmēja, ka nācies “ļoti piešauties” tieši tehniskā ziņā – saprast, kas skan austiņās un kā ar to jāsadziedas pašām, lai klausītājiem būtu ideāls baudījums.

Pirmajai tiešraidei Sanita un Sanija bija izvēlējušās dziesmu par nelaimīgu mīlestību un salauztām sirdīm. Māsu sirdis nekad nav bijušas salauztas, bet meitenes uzrunājot dziesmas vārdi, informē portāls Skaties.lv.

“Šī dziesma, kad to pirmo reizi dzirdējām, mums uzreiz likās ļoti skaista. Patika melodija, vārdi ļoti uzrunāja. Mēs esam tie cilvēki, kurus vārdi ļoti uzrunā, mums ļoti darbojas iztēle. Mums varbūt tā pieredze ar salauztām sirdīm nav bijusi, bet tie vārdi – mēs viņus jūtam,” skaidro māsas.

Māsas Rozes nedēļas garumā sastrādājās ar Intaru Busuli, un par savu mentoru var teikt tikai pozitīvāko. “Viņš pasaka tieši to, ko tev vajag pielikt vai pamainīt un ar tādu pozitīvismu. Tas ir tik forši,” savu mentoru slavē Rozes.

Meiteņu numurs sajūsmināja Reini Sējānu: “Intars var būt ļoti lepns ar jūsu uzstāšanos!”. Pēc uzstāšanās mūziķis uzsvēra, ka meitenēs esot vilkme, kas “ievelk un nelaiž vaļā”.

Par meitenēm bija sajūsmā arī žūrijas locekle Aija Auškāpa. “Diezgan daudzas sirdis varētu sabirzt jūsu priekšā,” viņa teica.

“Meitenes jūs bijāt ideālas. Es tiešām esmu lepns!” pēc priekšnesuma rezumēja Intars.

Nākamā tiešraide, kurā uzstāsies arī māsas Rozes notiks svētdien, 10.novembrī.

 

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli