Otrdiena, 7. aprīlis Helmuts, Zina, Zinaīda

Elektrovelosipēds “Blue Shock Bike” atzīmē pirmo jubileju

Elektrovelosipēds “Blue Shock Bike” atzīmē pirmo jubileju
Foto: Ģirts Gertsons
01.08.2013 16:02

BNS

Atslēgvārdi

“Ir pagājis gads kopš Latvijas elektrodivriteņu projekts Blue Shock Bike ir redzams, sastopams un izmēģināms visā Latvijā. Lai gan esam vēl jauni, tomēr savu gada jubileju vēlamies nosvinēt kā nākas. Lai ieskatītos neilgajā vēsturē un to sajustu no jauna, Blue Shock Bike jubilejā uzsauc 10 miljonus bezmaksas kilometrus ar elektrodivriteņiem un to piepildīšanai dod iespēju iegādāties 25 dažādus elektrodivriteņus par jubilejas cenu. Ar katru no šiem riteņiem ir braucis kāds Latvijā populārs cilvēks. Iegādājoties savu jubilejas elektrodivriteni no Blue Shock Bike, Jūs iegūsiet stāstu, kas ar šo divriteni ir braucis un, kas zina, cik slavas tas atnesīs arī Jums,” pastāstīja uzņēmuma pārstāvis Artis Daugins.

“Gada laikā esam izpētījuši lielu daļu pasaules elektrodivriteņu un daudz iemācījušies. Domājot par drošību, ērtību un tehnoloģiju iespējām, izstrādājām GPS/GSM izsekošanas sistēmu elektrodivriteņos, ko šobrīd daļēji izmantojam nomas sistēmā. Esam izveidojuši Baltijā vienotu nomas sistēmu, kas nodrošina to, ka varat saņemt un nodot elektrodivriteņus jebkurā Blue Shock Bike nomas punktā. Ir daļēji pabeigta e-gida sistēma un tā tiek turpināta, tā ļaus tūristiem apceļot Latviju un ne tikai līdz šim nebijušā veidā. Ir izveidotas mobilās ”Velo garderobes” ar kopējo vietu skaitu līdz 2000 divriteņiem, kas spēj nodrošināt drošu velo novietošanu jebkuram pasākumam, kam par apliecinājumu kalpo pozitīvās Dziesmu un deju svētku apmeklētāju atsauksmes un citas. Ir iekārtotas ražošanas telpas, lai uzsāktu elektrodivriteņu ražošanu Latvijā, Liepājā,” par sasniegto stāsta uzņēmuma pārstāvis.

Blue Shock Bike palīdz progresīvi domājošiem cilvēkiem un uzņēmumiem mainīt savus pārvietošanās paradumus kā pilsētā, tā arī laukos. Tas ir Latvijā un Baltijā pirmā pilna servisa kompānija, kas saviem klientiem piedāvā elektrodivriteņu nomu, iegādi, tehnisko servisu un specializēto projektu realizāciju, kā arī drošas velo novietnes.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli