Pirmdiena, 20. janvāris Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

Fēlikss Ķiģelis laiž klajā jaunu radio singlu “Vārdi”

Fēlikss Ķiģelis laiž klajā jaunu radio singlu “Vārdi”
18.04.2012 18:18

Šonedēļ Latvijas radiostacijas ir sākušas atskaņot Fēliksa Ķiģeļa jauno dziesmu. Jaunais radiosingls “Vārdi” ir radies lieliskā radošā tandēmā – komponistam Fēliksam Kiģelim sadarbojoties ar Ivaru Sudmali kā teksta autoru.

Šajā tandēmā ir radušās arī pēdējā laikā labākās un lielu popularitāti guvušās Fēliksa kompozīcijas. Piemēram, dziesma “Ceļš uz mājām” vairāku Latvijas radiostaciju topos sasniedza #1 pozīciju, savukārt iepriekšējais singls “Sapņu pils” joprojām atrodas topu virsotnēs un nu tai nāksies piekāpties jaunajam hitam – “Vārdi”.

Jauno dziesmu paši pirmie varēja dzirdēt liepājnieki un pilsētas viesi, kas pagājušajā nedēļas nogalē pulcējās uz Liepājas jaunā mūzikas kluba “Pilsētas vārti” atklāšanu. Taču pārējie ir aicināti apmeklēt Fēliksa koncertus, jo gan “Vārdi”, gan pārējās jaunās dziesmas no topošā ierakstu albuma tiek spēlētas koncertos.

Visas šīs dziesmas, kas ierakstītas dažādās Somijas, Dānijas un Latvijas ierakstu studijās, tiks iekļautas Fēliksa albumā, kas tiks izdots 7. jūlijā. Šajā pat dienā mūzikas festivālā “Summer Sound” notiks albuma prezentācijas koncerts.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)