Piektdiena, 23. oktobris Daina, Dainida, Dainis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Festivāls ar negaidītiem pārsteigumiem

Festivāls ar negaidītiem pārsteigumiem
19.08.2007 14:44

0

Atslēgvārdi

Grupas “Credo”, “Cacao”, “Līvi”, “Gain Fast”, “Ivo Fomins Band”, Pits Andersons, Juris Pavītols un muzikāli talantīgie bērni un jaunieši koncertdārzā “Pūt, vējiņi!” vairāk nekā diviem tūkstošiem apmeklētāju parādīja, cik rokenrols var būt daudzveidīgs un ka tas tiešām spēj uzrunāt visa vecuma ļaudis. “Esmu ieradusies bērnu koncerta dēļ, jo man patīk paklausīties, kā jaunās paaudzes balstiņas skan kopā ar pieredzējušo mūziķu balsīm. Manuprāt, koncerts ir izdevies, vienīgi grupu solisti vairāk varēja piepalīdzēt jaunajiem, jo varēja just, ka daži ir mazliet nobijušies un nejūtas pārliecināti par sevi,” sacīja liepājniece Sanita, kura uz festivālu “Rock’n’roll visām paaudzēm” bija atnākusi kopā ar savu sešus gadus veco meitiņu Rūtu, kura arī izteica vēlmi kādreiz sadziedāties ar slavenībām.

“Protams, pirms uzstāšanās bija uztraukums. Bet, esot uz skatuves, sajūtas bija jaukas,” “Kurzemes Vārdam” apgalvoja Emīls Balceris, kurš kopā ar Ainaru Virgu un grupu “Ivo Fomins Band” atskanoja dziesmu “Zelta sirds”. Jaunietis sacīja, ka koncertam meklējis tādu dziesmu, kas būtu mazāk zināma. Talkā ņēmis gan internetu, gan pāršķirstījis mammas dziesmu klades. Savu jau no bērnības loloto sapni – uzstāties kopā ar Ainaru Virgu jeb “Līviem” – viņš ir īstenojis. Ja rastos iespēja, nākamreiz puisis gribētu sadarboties ar grupu “Cacao”.   

“Priecājos, ka bērniem ir prieks kopā ar mums uzstāties, ka viņi iegūst lielāku pieredzi. Un tomēr mēs varam pamācīties no bērniem to naivumu, kas dažreiz ir vajadzīgs uz skatuves,” sacīja grupas “Cacao” solists Andris Ērglis. Dziedātājs apgalvoja, ka viņam ar bērniem bijis viegli sastrādāties, jo visi koncerta dalībnieki ir ļoti talantīgi. Un tas, ka kādam kaut kas nojūk, pēc A.Ērgļa domām, ir normāli, jo pat lieliem māksliniekiem uztraukuma dēļ gadās misēkļi.

Arī popgrupas “Gaismiņa” vadītāja Dzintra Orba gandarīta, ka notiek koncerti, festivāli, kuros jaunie uzstājas kopā ar pieredzējušiem mūziķiem, kas mazajiem dziedātājiem ļauj iepazīt dažādus mūzikas žanrus, Liepājas māksliniekus, sniedz lielāku pieredzi un liek vairāk laika veltīt dziedāšanai. “Bērniem šādi koncerti ir liels notikums, viņos ir jūtams darba prieks, viņi darbojas ar lielu enerģiju,” sacīja pedagoģe. Viņa arī novērojusi, ka pašiem māksliniekiem, piemēram, Ainaram Virgam, patīk sastrādāties ar jauno paaudzi. Kultūras pārvaldes Pasākumu un reklāmas nodaļas vadītājs Valdis Skujiņš savukārt uzsvēra, ka pozitīvi vēl ir tas, ka bērniem uz skatuves blakus atrodas populāri, atzīti mūziķi, kas spēlē instrumentus, tādēļ var iztikt bez fonogrammām.

 

“Līvi” nebeidz pārsteigt

“Es gribēju redzēt Andri Ērgli, kurš pēc dalības “Jaunajā vilnī” man ir ļoti iepaticies. Jāatzīst, ka pēc šī koncerta biju mazliet pārsteigta, jo konkursā viņš izskatījās tāds solīds, pareizs jauns vīrietis, taču festivālā viņu ieraudzīju citādāku – ļoti atraktīvu, mazliet huligānisku. Kopumā grupa nospēlēja ļoti labi, ievēroju, ka priekšnesums uzrunāja visas paaudzes cilvēkus. Man ļoti patika, kā Ērglis uz skatuves sadarbojās ar Tomasu Kleinu. Domāju, ka abi mūziķi viens otru lieliski papildina,” iespaidos dalījās trīsdesmit četrus gadus vecā Zenta, kura sevi dēvē par Liepājas mūziķu patrioti un cenšas apmeklēt ikvienu ievērības cienīgu sarīkojumu. “Šo festivālu vērtēju ar plusa zīmi. Vienīgi būtu gribējusi, lai uzstātos vēl kāda Latvijā zināma grupa, kas nesaistās ar Liepājas vārdu,” piebilda pieredzējusī koncerta apmeklētāja.

 “Bija sajūta, ka Liepājas grupas savā starpā sacenšas, kura sevi parādīs vislabāk, kura iegūs vislielākās skatītāju simpātijas un kuru visskaļāk sauks uz skatuves atpakaļ,” – tāds priekšstats bija radies divdesmit gadu vecajai rīdziniecei Mairitai, kura kopā ar draugiem uz vēju pilsētu bija atbraukusi, lai dzirdētu Ivo Fominu un redzētu, kādā sastāvā šoreiz uz skatuves kāps grupa “Līvi”.       

Mairita nebija vienīgā, kas ar nepacietību gaidīja “Līvu” uznākšanu, jo presē ik pa laikam parādās ziņas par dalībnieku nesaskaņām un apvienības izjukšanu. Bet pasākuma rīkotājs Guntis Kolerts pirms festivāla solīja, ka uz skatuves redzēsim arī Ainaru Virgu, kurš pēdējā laikā iekļāvies Ivo Fomina grupā. Taču rezultāts bija vēl negaidītāks – komandu, kura sevi dēvē par “Līviem”, papildināja ne tikai Virga, bet bonusā saņēmām arī Tomasu Kleinu. “Tā bija dāvana festivāla “Rock’n’roll visām paaudzēm” apmeklētājiem,” sacīja G.Kolerts. Vai kādreiz vēl ieraudzīsim “Līvus” šādā sastāvā, to grūti pateikt. Pēc neoficiālas informācijas, Virga sadarbību turpinās ar Ivo Fominu, nevis ar vecajiem cīņu biedriem Guntaru Mucenieku un Jāni Grodumu.   

“Festivāls izdevās tāds, kāds bija iecerēts. Bērnu koncerts bija ļoti jauks, tāda pati bija publika un laiks. Un beidzot koncertestrādē bija laba skaņa,” priecājās G.Kolerts. Viņš pastāstīja, ka arī nākamgad iecerēts rīkot festivālu. Ir doma bērnu koncertu pārveidot par konkursu un festivāla vakara daļu papildināt ar vēl vairākām jaunās paaudzes grupām.

Inita Gūtmane,
“Kurzemes Vārds”

Festivāls “Rock’n’roll visām paaudzēm” īpašs bija ar to, ka uz vienas skatuves atradās mūziķi, kas jau tautā iemīļoti, sevi apliecinājuši, un līdzās viņiem bija bērni un jaunieši, kas, iespējams, pēc dažiem gadiem uzmirdzēs pie Latvijas mūzikas debesīm.

Festivāls “Rock’n’roll visām paaudzēm” pulcēja daudzus kādreizējos un tagadējos Liepājas mūziķus. Par atkaltikšanos ar grupas “Credo” solistu Gunti Veitu priecājās viņa bijušais kolēģis Valdis Skujiņš (no kreisās).

21 komentāri

2007-08-19 15:55

loyds: ZZeel ka nokaveju - Rock"n"roll rullee vienmeer...

2007-08-19 18:59

SIGITA: PASĀKUMS BIJA FEINS!!!! MAN ĻOTI PATIKA IVO FOMINS!!!!!SUPER FOMKA!!!!! TU BIJI LABĀKAIS!!!!TĀ TURPINI!!!!!!

2007-08-19 19:55

Zigita: Super fomka :DDDDDDDDDDDDD "Sigita" ir ķeneris :D

2007-08-19 20:11

Dace: Man Fomins nepatika, pārāk uzspēlēts , nedabīgs.Pārējās Liepājas grupas foršas, ar labsirdību uzrunāja skatītājus!Gribas Ivo novēlēt vienkāršāku sejas izteiksmi un izturēšanos!

2007-08-19 20:33

KARLIS: PASĀKUMS BIJA LABAIS!

2007-08-19 20:37

Lory: Es gribētu uzslavēt Fomina grupu un jo īpaši Robīti. Super!!! un manuprāt pasākums visnotaļ izdevies :)

2007-08-19 21:19

saawliite0000: man liekas kas tas bija superiigi! :)

2007-08-19 21:36

MARTA: BIJA FEINS PASĀKUMS!!PALDIES!!

2007-08-20 08:48

Laila: Pasākums bija labs- tikai kāds tam sakars ar Rock'n Roll.
Vienīgais mūziķis kurš izpildīja Rock'n Roll bija Pits Andersons. Pārējās uzstāšanās bija nodevas Liepājas publikai. Vai tiešām tas bija Rock'n Roll festivāls!!!!!!

2007-08-20 09:01

alnis: Hm, dīvaini gan! Neviens neap%irš neko... laikam vēl guļ nīdētāji un mūžigi neapmierinātie :)

2007-08-20 09:19

Sola: Bija labs pasākums!
Rock n Roll ir dzīvesveids un sen vairs neattiecas tikai uz vienu šauru mūzikas žanru.
Un festivāls bija tiešām visām paaudzēm, nevis tikai nosaukumā. Gaidīšu arī nākamgad!

2007-08-20 10:02

La la: ŪUUUH Veitam krāsoti mati, gandrīz tāda pati peldcepure kā Kobzonam.Tā aste laikam pieķerta no cita , kas stāv aiz muguras, būtu baigais prikols, ja tās būtu šinjons

2007-08-20 10:22

fa: ļoti ļoti gaidu, kad LĪVI vecajā sastāvā sanāks atkal kopā uzspēlēt ......

2007-08-20 11:33

Zane: CACAO BIJA VISLABĀKIE!!!!!!!!!!!!! UN VISPĀR PASĀKUMS BIJA LABS!!!!!

2007-08-20 12:07

ilona: jā!!!! pasākums bija ļoti labs!!!

2007-08-20 13:56

to Laila: Jā, tu laikam tā īsti neizproti lietu būtību - Andersons tā kā vairāk būtu pieskaitāms rockabilly pārstāvjiem, bet rock'n' roll kopumā - tas ir ļoti plašs mūzikas spektrs, un, kā jau atzīmēts, dzīvesveids.

2007-08-20 16:03

stens: Ir 50-to - 60-to gadu rock'n'roll, kas jau ir klasika un viss, kas pēc tam arī taču ir rock'n 'rolls. Rokenrols ir un paliek rokenrolls un nav svarīgi kādā stilā tu spēlē- svarīgi lai tu būtu tajā visā iekšā. Festivāls bija labs!
Kā vecos labos laikos, vienīgi varēja būt vairāk publikas.

2007-08-21 09:53

vecā Līvu fane no Rīgas: Līvi bija super! Pēdējo reizi tāds fīlings koncertā bija pirms gadiem septiņiem. Ļoti žēl, ka Virga + Grodums nu patiešām kopā bija pēdējo reizi.

2007-08-21 10:16

arī fane: jācer , ka NE pēdējo reizi, viss plūst un mainās ....... gan atkal būs pa vecam

2007-08-21 16:04

Koļa: Ērgļis ir labss!

2007-08-25 23:37

saule: pasākums kopumā labs, interesants un arī jaunajiem talantiem nepieciešama kā sadarbība tā atbalsts. 'Credo' izpildījums šķita vairāk tāds atspēlēšanas stilā, bez dzirkstelītes un arī pats Guntis Veits neuzskatīja par vajadzīgu iznākt un kopā ar bērniem dziedāt (kāda ne-attieksme, izklausījās vairāk pēc iesildošās grupas), pavisam cits sniegums bija Cacao, Virgas un Fomina grupām, jo tā tiešām bija sadziedāšanās, sadarbošanās un jauno mūziķu atbalstīšana.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz