Sestdiena, 24. oktobris Renāte, Modrīte, Mudrīte
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Gada pēdējo dienu aicina pavadīt skrienot

Gada pēdējo dienu aicina pavadīt skrienot
Foto: Egons Zīverts
28.12.2016 07:09

liepajniekiem.lv

“Būs daudz smaidīgu cilvēku, pozitīva un aktīva gaisotne,” saka Raimonds Leja, mudinot ikvienu piedalīties “Vecgada karnevāla skrējienā”. Liepājas aktīvā dzīvesveida entuziasti gada noslēdzošās dienas rītā spilgtā un krāsainā labdarības skrējienā dosies jau otro gadu. Iegūtie līdzekļi tiks ziedoti dzīvnieku patversmei “Lauvas sirds”.

Raimonds, taujāts par pērnā gada skrējienu, teic, ka atmiņā palikušas vien pozitīvas emocijas. “Kaut arī laikapstākļi bija visai auksti, zem pieciem grādiem mīnusā, bija ieradušies necerēti daudz aktīvu, jautru un smaidīgu cilvēku, lai izkustētos un satiktus citus līdzīgi domājošos,” atminas viens no organizatoriem. “Maskas bija ļoti dažādas, un visi bija centušies.” Arī šogad dalībnieki aicināti tērpties maskā vai ar dažāda citu veida karnevālam piederīgu atribūtiku.

Tā kā šajā skrējienā netiks vērtēti ātrākie dalībnieki, ātrums nebūs prioritāte, tad ir iespēja padomāt par ārējo izskatu, jo labāko masku un tērpu īpašnieki tiks apbalvoti, norāda R.Leja. Būs dažādas nominācijas.

Raimonds precizē: “Katrs labdarības skrējiena dalībnieks pasākuma laikā varēs izvēlēties sev atbilstošu ātrumu, veicamo apļu skaitu un distances garumu. Viena apļa garums būs apmēram viens kilometrs.” Atšķirībā no pērnā gada, šogad apļa garums ir samazināts. “Tas darīts, lai būtu lielāka kopības sajūta, mēs biežāk viens otru redzētu, būtu dzirdama mūzika no pasākuma centra,” paskaidro organizatoru pārstāvis, “un lai skrējiena beigās visi vienlaikus varētu sanākt kopā uz labāko masku un tērpu īpašnieku apbalvošanu.”

Neviens nebūs ierobežots noskrieto kilometru daudzumā un varēs noskriet savām spējām un gribēšanai atbilstošu distanci. Tā kā skrējiena mērķis ir labdarība, ne sacensības uz ātrumu, tad piedalīties aicināti arī bērni, māmiņas ar ratiņiem, cilvēki ar mājdzīvniekiem un ikviens, kurš vēlas finišā iesoļot arī mierīgā pastaigas solī.

“Būs daudz smaidīgu cilvēku, pozitīva un aktīva gaisotne. Būs iespēja palīdzēt tiem, kam nav paveicies, darot to, kas pašam patīk, kas ir veselīgi un jautri. Kas var būt labāk, kā paveikt kādu labu darbu!”

Lai piedalītos skrējienā, nav jāmaksā dalības maksa, taču pirms starta būs iespēja papildināt ziedojumu “dāvanu maisu”, kurā tiks vākti līdzekļi Liepājas pilsētas pašvaldības dzīvnieku patversmei “Lauvas sirds”, kuras aprūpē nonāk pilsētā klaiņojošie un bez mājām palikušie dzīvnieki.

Pērn vākti ziedojumi Liepājas Neredzīgo biedrības rehabilitācijas centram “Dvēseles veldzes dārzs”. R.Leja skaidro: “Šogad vēlējāmies kaut ko pamainīt. Vienbalsīgi vienojāmies atbalstīt dzīvnieku patversmi. Palīdzība dzīvniekiem arī labi sasaucas ar aktīvā dzīvesveida motīvu un karnevāla tēmu.”

Interesenti “Vecgada karnevāla skrējienam” aicināti 31.decembrī pulksten 11 pulcēties pie bērnu rotaļu laukuma Jūrmalas parkā. Pasākuma svētku gaisotni dalībnieki varēs izbaudīt aktīvi plecu pie pleca trasē, kā arī starta zonā ar siltu tēju, piparkūkām un uzmundrinājumiem no pasākuma vadītāja Raivja Šulca.

“Vecgada karnevāla skrējiena” programma:
Vecgada karnevāla skrējiena starts pulksten 11
Atsildošais aplis pulksten 11.50
Specbalvu pasniegšana pulksten 12.

19 komentāri

2016-12-28 09:15

Sintija.....: Paldies organizatoriem, ka notiek šāda veida aktivitātes! Prieks par ziedojuma ideju dzīvnieku patversmei. Lai izdodas labs pasākums!!!

2016-12-28 09:31

kā ta: Skrienamais parasti piemetas gada pirmajā dienā....

2016-12-28 10:04

Impis: Diezgan stulba ideja. Vairums tomēr koncentrēsies dzeršanai. Skrienamais tiešām vairāk uz pirmā janvāra rītu atliekams

2016-12-28 10:42

kāpēcīc: Pats galvenais nav pateikts - tikšanās vieta :DD. Katrs skrien no mājām?

2016-12-28 11:07

sers Vindzors: Pareizi impis runā, gada pēdējā dienā jādzer nevis jāskraida :)

2016-12-28 13:42

rrttrr: Gada pēdējā dienā jākoncentrējas gardumu pagatavošanai, jāpārdomā, kas paveikts, un kas jāpaveic nākamgad, nevis kaut kur jāskrien!

2016-12-28 15:18

TucTuc: Kuram dzert un kuram ēst, kaut vai dīvānā pārdomāt paveikto un aizgājušo gadu, bet normālam skrējējam un veselīga dzīvesveida piekritējiem šī ir laba iespēja pabūt kopā ar tādiem pašiem foršiem cilvēkiem. Turklāt, manuprāt, dzert vēl rīta agrumā tomēr ir par agru pat lai svinētu Jauno gadu! :D Liepājas skriešanas kūniņa - PALDIES! :) #noskrien

2016-12-28 15:43

Jākož!: Viennozīmīgi! Skriet pa retam var uz tramvaju

2016-12-28 15:59

hehe: no infarkta neaizmuksi.

2016-12-28 16:41

to hehe: guļot un pirdot dīvānā izmuksi?

2016-12-28 17:19

Ups4: Kur "jums" tik daudz žultes var sakrāties? Ja vēl velo tur piedalītos, noteikti būtu dalībnieks. Problēmas ar veselību. Lai foršs pasākums!

2016-12-28 18:17

21.gs: Cik tomēr daudz slimu cilvēku ir mūsu vidū... pie kompjūtera uzmest komentāru nav grūti, to var visi... arvien vairāk brīnos par šādiem indivīdiem... kur tādi rodas..

2016-12-28 18:21

kek: Katrs meklē savu soc loku kādam jāmet cits skrien tur vēl kāds di*š tajā pašā dīvānā kāds rullē piķi galvenais,lai prieks pašam.

2016-12-28 22:13

arī skrējējs: Nevajag pārspīlēt un mētāties ar rupjībām. Sports ir labs, bet ne jau šajā datumā. Visu ar mēru un saprātu. Nevajag pārforsēt.

2016-12-29 08:19

propper: brīnos par šādiem indivīdiem... kur tādi rodas..No mammas un tēta!

2016-12-29 10:03

to propper: Katrs cilvēks ir indivīds. Katrs cilvēks radies no mammas un tēta. Varbūt tikai tu esi konstruktorā sastellēts?

2016-12-31 07:54

vanags: Lai jau skrien,ja grib.Jums nav pie kājas?Ko cepās,ka jādzer šodien?Pieliet acis vienmēr var paspēt :D

2016-12-31 10:07

Impis: Necepās jau. Lai skrien. Nav jau slikti. Vienkārši gada pēdējo dienu un gada pirmo dienu jāpavada komā

2017-01-03 18:30

runnītisņuņņītis: Nevajag pavadīt komā nevienu dienu. Bet šajā dienā nu noteikti saprātīgie neskries. Tāpēc jau bizotāji ir tik mazā pulkā..:)))

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz