Sestdiena, 29. februāris

Grafiti zīmējumu konkurss uz oficiālās grafiti sienas turpināsies visu vasaru

Grafiti zīmējumu konkurss uz oficiālās grafiti sienas turpināsies visu vasaru
Foto: Edgars Pohevičs
30.06.2016 10:34

liepajniekiem.lv

Lai Liepājas jaunieši vasaras brīvlaikā varētu parādīt savu māksliniecisko talantu un radoši izpausties, grafiti zīmējumu konkurss uz oficiālās grafiti sienas – stadiona ”Daugava” žoga – turpināsies visu vasaru – līdz 31. augustam. Labākā darba autors, ko izvēlēsies grafiti mākslinieks Kiwie, laimēs “Lokal Boards” skeitborda dēli, informē Liepājas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Ķēde.

Uz oficiālās grafiti sienas, kā iedvesmu visiem turpmākajiem darbiem, pirmais savu zīmējumu radīja populārais un pasaulē atzītais grafiti mākslinieks ar segvārdu Kiwie. Viņam piebiedrojās Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņi, kā arī citi jaunieši, kas izmēģinājuši savu roku grafiti mākslā.

“Liepāja ir izvēlējusies lielisku ceļu, kā cīnīties ar ķēpātājiem – nākot tiem pretī. Legālās sienas ir piekopta prakse ārvalstīs, un Liepāja ir pirmā pilsēta Latvijā, kas ir uzsākusi šādu ideju. Ar sienas palīdzību tiek sakārtota vide un samazina iesācēju ķeburu parādīšanās, bet jaunajiem māksliniekiem ir iespēja attīstīties,” norāda grafiti mākslinieks Kiwie.

Lai piedalītos konkursā, pēc sava darba radīšanas grafiti mākslinieki tiek aicināti to nofotografēt un līdz 31.augustam atsūtīt uz e-pastu: [email protected] Galvenā balva labākā darba autoram būs “Lokal Boards” skeitborda dēlis. Visus iesūtītos zīmējumus vērtēs un uzvarētāju noteiks grafiti mākslinieks Kiwie.

Jau ziņots, ka 10. jūnijā uz oficiālās grafiti sienas savas uzzīmētās skices lielformāta mākslas darbos radīja grafiti mākslinieks Kiwie un Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņi, kuri aicina arī citus jauniešus piedalīties un veselīgā konkurencē sacensties par labākā grafiti mākslinieka titulu.

 

 

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli