Pirmdiena, 26. oktobris Kaiva, Amanda, Amanta
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Grupa “Scooter” aicina tuvāk skatuvei

Grupa “Scooter” aicina tuvāk skatuvei
17.07.2007 19:12

0

Atslēgvārdi

Tā, šķiet, būs viena no enerģiskākajām apvienībām, kas šogad kāps uz festivāla “Tele 2 Baltic Beach Party” skatuves. Telefonintervijā grupas līderis H.P.Baksters jeb vienkārši H.P. spēj paironizēt par teju visiem jautājumiem, un viņa atbildēs jaušama zināma deva pozitīvas ironijas, arī pašam pret sevi.

Kas jauns grupas “Scooter” pasaulē?
– Mēs tikko esam pabeiguši jaunu singlu, kas tiks izdots augusta beigās Vācijā. Vēl mēs pašlaik gatavojam jaunu albumu un nākamā, 2008.gada koncerturneju. Tāpēc tagad esam diezgan aizņemti, turklāt mums jāpiedalās vēl pāris festivālos.

Vai tehno mūzika Vācijā un pasaulē joprojām ir cieņā?
– Manuprāt, – jā, vienīgi skaņa nedaudz mainījusies. Arī mēs iepriekšējā albumā esam paeksperimentējuši ar elektro skaņām. Uzskatu, ka nākamā lielā lieta šajā lauciņā ir jump-style, kura ir diezgan populāra un kura mūs arī lielā mērā ietekmējusi. Šo stilu pamēģināsim nākotnē.

Kas grupu padara populāru jau 13 gadu?
– Popularitāte ir tāpēc, ka es esmu tik skaists. Meitenes vienmēr saka: tu mums esi vajadzīgs, un mums vajag jaunas koncertturnejas. Es nevaru apstāties.

– Kas ir iedvesmas avots grupas dziesmām?
– Tas ir no daudz kā atkarīgs. Piemēram, šā gada sākumā devāmies braucienā pa klubiem, kuros uzstājāmies kā dīdžeji. Spēlējām daudzos dažādos klubos visā Vācijā, Austrijā un citur. Tur mēs dzirdējām daudz jaunu lietu, daudz jaunu skaņu, kas lielā mērā ietekmē arī mūsu mūziku.

Vai tikai tā šķiet, ka reizēm grupas “Scooter” dziesmās sastopamies ar agresiju?
– Nē. Vienīgā agresija ir tad, kad mums ar Riku (grupas dalībnieku – P.K.) rodas strīdi par to, kurš ticis pie labākas istabas viesnīcā. Es uzskatu, ka mūsu mūzika ir ļoti pozitīva. Reizēm izmantojam smagākas skaņas, kurām ir lielāks spēks, taču es nedomāju, ka tās ir agresīvas. Mēs vienmēr esam bijuši miermīlīgi.

Vai tehno un reiva mūzikai ir nākotne?
– Nepārprotami – jā. Visās jomās vienmēr ir kāpumi un kritumi. Bija laiks, kad šī mūzika nebija tik populāra, bet tagad, piemēram, kā jau minēju, ļoti populārs kļūst jump-style, īpaši Nīderlandē un Beļģijā, tagad tas ienāk arī Vācijā. Rodas jaunas skaņas un stili, kas ļauj mūzikai attīstīties. Domāju, ka ar šiem stiliem nav nekādu problēmu un viss turpinās.

Ja tehno mūzika pasaulē būtu aizliegta ar likumu, ko tad spēlētu grupa “Scooter”?
– Laikam jau tradicionālo bavāriešu mūziku. Tā saucamo folkmūziku, tā būtu vienīgā alternatīva.

Vai reizēm iznāk dziedāt šādas dziesmas?
– Ja nu vienīgi vannas istabā…

– Grupa “Scooter” izdevusi jau 12 albumu. Kurš no tiem visprecīzāk raksturo tās būtību?
– Laikam jau “The Stadium Tehno Experience”, kas ir mans mīļākais. Arī iepriekšējais – “The Ultimate Aural Orgasm” – bija diezgan labs. Bet, šķiet, jums vajadzētu pagaidīt nākamo. Tas būs vislabākais.

Vai ir kas tāds, ko gribētu mainīt grupas pagātnē?
– Patiesībā ik pēc pāris gadiem mums mainās kāds dalībnieks, kas maina arī grupas skanējumu. Kopš pagājušā gada mums ir jauns grupas dalībnieks – Maikls Saimons. Un tomēr esmu pilnīgi apmierināts, jo viss ir kārtībā. Dalībnieku maiņai ir gan sava labā, gan sliktā puse.

– Kura, jūsuprāt, ir pasaulē populārākā Vācijas apvienība, protams, ja neskaita, grupu “Scooter”?
– Tas nav viegls jautājums. Kādas jūs zināt? Es nevienu nevaru iedomāties.

­Ko sagaidāt no Liepājas festivāla “Beach Party” publikas?
– Gribu, lai visi juktu prātā un kārtīgi izārdītos, lai mēs kopā varētu labi pavadīt laiku. Domāju, ka viss būs lieliski.

– Kas ir tās lietas, bez kurām nevarat iztikt nevienā koncertā?
– Pirms koncerta mums ir nepieciešama iesildīšanās. Protams, arī daudzie palīgi, kas par visu parūpējas. Protams, arī mūsu dejotājas, pirotehnika un viss pārējais.

Kas koncerta laikā jūs varētu nokaitināt?
– Varbūt vienīgi tas, ja pazustu elektrība un viss kļūtu kluss. Tas būtu ļaunākais gadījums. Īstenībā katru reizi, kad mēs spēlējam, pūlis jūk prātā, un visi kopā labi izklaidējamies. Varbūt es kļūstu nedaudz dusmīgs, ja beksteidžā nav šņabja.

Vai gaidāms kāds grupas pārsteigums tieši uz festivāla “Beach Party” skatuves?
– Vēl īsti nezinu, bet varbūt jau nospēlēsim savu jauno singlu. Katrā ziņā es gribu redzēt visus, un aicinu visus nākt pie pašas skatuves. Ir pagājis ilgs laiks, kopš tikāmies, un es gribu satikt visus mūsu fanus.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz