Trešdiena, 19. februāris Zane, Zuzanna

19.februāra horoskops liepājniekiem: kas tevi šodien sagaida?

19.februāra horoskops liepājniekiem: kas tevi šodien sagaida?
Foto: ilustratīvs
19.02.2020 00:00

liepajniekiem.lv

AUNS Rīta pusē pabeidz iesāktos darbus un nesāc jaunus. Vēlēsies iet zelta vidusceļu, būsi gatavs uz kompromisiem. Iespējamas gaišredzības izpausmes, varbūt atklāsi sevī parapsiholoģiskas dotības.

VĒRSIS Vēršiem sekmīgs periods, jo sevišķi darba jomā. Vari slēgt jaunus līgumus, vedot lietišķus kontaktus, stāties jaunā darbā vai paplašināt savu biznesu.

DVĪŅI Kaut arī trešdien rīkosies stihiski, tomēr tas nāks par labu jaunrades procesam, varbūt tavā galvā dzims dižas idejas. Pastiprināsies interese par visu mistisko. Rīta pusē vari apmeklēt astrologu, zīlnieku.

VĒZIS Nav vēlams sākt ceļojumu, mainīt darbu. Palielinās iespēja nonākt ar kādu konfliktā. Varbūt saņemsi atbildi uz kādu svarīgu jautājumu vai pats nonāksi pie nozīmīga atklājuma.

LAUVA Nevajadzētu mainīt dzīves vietu, toties laba diena pazudušo lietu meklēšanai un noslēpumu atminēšanai. Vēlams rast laiku mācībām, lasīšanai. Vari pievērsties lektora darbam.

JAUNAVA Labs laiks jaunradei, savu spēju demonstrēšanai un nestandarta situāciju risināšanai. Nav izslēgts kāds konflikts ar draugiem, pārpratumi darbā. Tev šodien būs raksturīgs melnbalts pasaules redzējums.

SVARI Naktī redzētos jaukos sapņus labāk nevienam nestāsti, citādi tie nepiepildīsies. Diena, kam raksturīgs viss priecīgais, skaistais, kaislīgais. Vari tikties ar mīļoto cilvēku, kopīgi apmeklēt kādu kultūras pasākumu.

SKORPIONS Zinātnisku pētījumu, atklājumu laiks. Labi veidosies sabiedriskie kontakti. Saasināsies apkārtējās pasaules uztvere. Piemērota diena, lai iegādātos smaržas, ēteriskās eļļas, vīraku, kā arī pievērstos aromterapijai.

STRĒLNIEKS Varbūt gaidīsi no partnera vairāk nekā viņš būs spējīgs sniegt. Esi pacietīgs, ja nevēlies, lai jūsu attiecības beidzas vēl pat īsti nesākušās. Strēlniekiem, vīriešu kārtas pārstāvjiem jābūt īpaši galantiem pret savām dāmām.

MEŽĀZIS Pastiprināsies tavas intīmās tieksmes, varbūt dosi nepārprotamus mājienus kādam darba kolēģim. Būsi izlēmīgs, nešaubīsies ne mirkli par savu lēmumu un izvēles pareizību.

ŪDENSVĪRS Izdabāsi kādam cilvēkam vai darbosies sabiedrības labā, tomēr gūsi no tā arī sev kādu labumu. Vari izmēģināt vai iegādāties jaunu tehniku. Nestāsti par saviem plāniem vecākiem.

ZIVIS Dienas fons dos tev milzīgas iespējas, ja vien spēsi tās izmantot un tev neaptrūksies enerģijas, gribasspēka. Vari darboties kā starpnieks strīdus situācijā. Laba diena, lai atrisinātu ieilgušas problēmas.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli