Pirmdiena, 20. janvāris Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

Ideja izklaidei: Neaizmirstams mirklis uz ūdens

Ideja izklaidei: Neaizmirstams mirklis uz ūdens
Foto: Ģirts Gertsons
30.04.2018 07:12

liepajniekiem.lv

Tuvojoties sezonai, kad saules stari silda aizvien spēcīgāk, par pieprasītu aktīvās atpūtas veidu kļūst dažādas atrakcijas uz ūdens. Nenoliedzami, pēdējo gadu laikā, gozēšanās jūras vai ezera tuvumā tiek pacelta citā līmenī – par aizraujošu vasaras piedzīvojumu ierindojoties veikbordam. Tā ir iespēja izbaudīt dabas burvību pilsētā, braucot pa ūdens virsmu ar tam speciāli paredzētu dēli un turoties pie virves, kas piestiprināta gaisvadu kabeļa trosei.        

Atrašanās vieta: Liepājas apkārtnē kabeļu veikošana pieejama vairākas vietās:
”BB Wakepark” – Liepāja, Lībiešu iela 2/6
”Viking Wake” – Grobiņa, M. Namiķa iela 2b
”WAKE das crocodill” – Pāvilosta, Dzelzceļa iela 50 

Ilgums: 60 minūtes.

Dalībnieku skaits: vienlaicīgi ar veikborda dēli var braukt viena persona. Instruktors iesaka laiku sadalīt divām personām.

Cena: 35 – 50 eiro vienai personai (inventārs iekļauts cenā).

Piemērots: Šajā aktīvās atpūtas veidā nav dzimuma ierobežojumi, kā arī veikotāju vecuma amplitūda ir ļoti plaša – sākot ar bērniem sākumskolas vecumā līdz pieaugušajiem pensijas vecumā. Piemērots gan iesācējiem, gan meistarīgiem braucējiem jebkuros laikapstākļos.

Vērtējums

Liepājas aktīvās atpūtas un veikborda parks ”BB wakepark” ir lieliska brīvā laika pavadīšanas vieta, kuru apmeklēt ar ģimeni, draugiem un līdzīgi domājošajiem. Sākotnēji varētu likties, ka atpūta vairāk piemērota aktīviem un fiziski spēcīgiem cilvēkiem, taču tā tas nebūt nav. Apbruņojoties ar pacietību, velmi un gribasspēku, profesionāla instruktora uzraudzībā, ikviens var apgūt šī sporta veida pamatus. 

Pēc iesildīšanās, instruktora apmācības un drošības ekipējuma uzlikšanas, piedzīvojums uz ūdens var sākties. Katram apmeklētājam tiek sniegta individuāla konsultācija, kas iedrošina pārvarēt bailes un noticēt tam, ka viss ir pa spēkam. Ir jārēķinās, ka ar pirmo reizi piecelties kājās var arī neizdoties, taču ir vērts turpināt un nemest plinti krūmos – jau pirmajos braucienos apgūtais sniegs gandarījumu un iedvesmu nākamajiem braucieniem. 

Veikparks ir aprīkots ar divām šķēršļu trasēm – viena piemērota iesācējiem, otra – pieredzējušākiem braucējiem. Jāatceras, ka veikošana ir gan aizraujoša izklaide, gan arī treniņš, kas pilnveido cilvēka vispārējo fiziskās sagatavotības līmeni, īpaši attīstot ķermeņa dziļo muskulatūru, tāpēc pirmajā reizē jārēķinās, ka nākamajā dienā, atpūtas sekas var likt par sevi manīt. Tādēļ, ja neesat pārliecināti par savām fiziskajām spējām, instruktors iesaka laiku sadalīt uz divām personām, tā pilnībā izbaudot aktīvās atpūtas sniegtās iespējas.

Lai nodarbotos ar veikbordu ir nepieciešams arī speciāls aprīkojums – hidrotērps, dēlis, ķivere un veste. Ikdienā apmeklētāji var izmantot savu inventāru vai arī iznomāt to uz vietas atpūtas parkā. Līdz ar to, dodoties uz atpūtu, līdzi jāņem tikai dvielis un peldkostīms.

Jāatzīst, ka arī portāls veikošanu izmēģināja pirmo reizi un bez iepriekšējas fiziskās sagatavošanās, taču gandarījums, gūtās sajūtas un adrenalīna pieplūdums visai nedēļai ir kā ”āķis lūpā”, kas neļauj apstāties pie vienas reizes vien. Galvenais nebaidīties – ikvienam tas ir pa spēkam!

”BB wakepark” viennozīmīgi ir vieta, kur izbaudīt pilnu emociju virpuli un gūt neaizmirstamas atmiņas. Tā ir vieta, kur slīdot pa ūdens virsmu varēsiet izbaudīt sauli, vēju un dabu vēl neizjustā veidā.

_________

Tuvojoties vasaras sezonai, portāls liepajniekiem.lv izzina pieejamās atpūtas un izklaides vietas Liepājā un tās apkārtnē, lai saviem lasītājiem sniegtu informāciju un savu vērtējumu par tām. 

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)