Sestdiena, 11. jūlijs Svens, Leonora
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Iespēja apgūt vācu un spāņu valodas neformālā vidē

Iespēja apgūt vācu un spāņu valodas neformālā vidē
Foto: Publicitātes
19.11.2014 12:19

liepajniekiem.lv

Bērnu un jauniešu
biedrība “Liepājas Jaunie Vanagi” piedāvā ikvienam interesentam apgūt vācu un
spāņu valodu pamatus neformālās valodu nodarbībās, kā arī praktizēt savas jau
esošās valodu zināšanas, komunicējot un diskutējot ar jauniešiem, kuriem tā ir
dzimtā valoda. Nodarbības vadīs Eiropas Brīvprātīgā darba veicēji no Vācijas un
Spānijas. Jaunieši darbojas biedrībā programmas “Erasmus+” ietvaros.

Kā portālu informē BJB “Liepājas Jaunie Vanagi” ārlietu sekretārs Žigimants Krēsliņš, nodarbības ir bez
maksas, un tās notiks Klaipēdas ielā 96a (“Liepājas Jauno Vanagu” telpās, ieeja
no jūras puses). Spāņu valodu būs iespēja apgūt katru ceturtdienu (sākot ar
20.11.2014.) pulksten 18:00, savukārt vācu – trešdienās tajā pašā laikā.

Ārvalstu
brīvprātīgie kopā ar latviešu jauniešiem piedāvā apmeklēt arī brīvā laika
nodarbības, kuras notiks katru sestdienu “Liepājas Jauno Vanagu” telpās. Šīs
nodarbības būs gan radošas, gan varēs arī iesaistīties diskusijās un kopīgi
palīdzēt veidot nākamās tēmas. Protams, neizpaliks arī jautrība un smiekli.

Uz šīm nodarbībām
tiek laipni aicināti jaunieši divās vecuma grupās – 10 līdz 14 gadus veci, un sākot
no 15 gadiem uz augšu.

Ar sīkāku
programmu, laikiem un pasākumu tēmām var iepazīties LJV mājaslapā – www.liepajasjv.lv, sadaļā “Mēs piedāvājam”, vai pa tel.27090307.

11 komentāri

2014-11-19 12:45

amats?: //....BJB "Liepājas Jaunie Vanagi" ārlietu sekretārs Žigimants Krēsliņš...///
tāds amats nav dzīvē. Ir Ārlietu Ministriju Valsts sekretāri, ir Ģenerālsekretāri, ārlietu padomnieki.... vispār liela daļa 'sekretāru' ārlietās ir saistīti ar diplomātiskiem rangiem.
Varbūt var izvēlēties kādu piemērotāku nosaukumu?

2014-11-19 14:42

tomēr sekretārs: Nē, man šis pats patīk. Labāk nekā valdes loceklis :)
Un galu galā- pa lielam ta kāda starpība? Lieku priekšā kaut Lords ;)

2014-11-19 15:30

hohoho: Vai Līgucis jau bija ekskursijā Bolīvijā?:D

2014-11-19 16:42

LJV: Vēl nav bijusi. Un nebūs. Un ekskursija tā gluži nav. Par šo tēmu varēsim papļāpāt janvāra beigās. Joprojām drīkst piestaigāt uz ofisu un apjautāties klātienē

2014-11-19 19:26

to LJV: Un šeit nedrīkst apjautāties? Mani patiešām interesē kāds REĀLS, TAUSTĀMS ieguvums liepājniekiem būs no Līgas ekskursijas Bolīvijā. Ar nepacietību gaidīšu publisku atskaiti janvāra beigās.
(Leksika tāda pati kā tiem jēlajiem komentāriem pie viena rakstiņa par LJV:)))

2014-11-19 19:47

LJV: Ok, var arī šeit, bet ir stipri ierobežots burtu skaits. Tātad- Līga uz Bolīviju nebrauc. tas ir viens. Taustāms rezultāts- Apmācības tiek rīkotas bolīvijā, jo šā projekta ietvaros uz Eiropu dosies vairāki brīvprātīgie no organizācijām DA. Eiropā ir tikai 5 uzņēmējorganizācijas, līdz ar to ir daudz lētāk šādas apmācības noorganizēt Bolīvijā, nevis Eiropā ( Brīvprātīgo ceļš+ vīzas+ daudz vairāk cilvēkiem būtu jābrauc). Šobrīd projekta ietvaros uz DA brauc tikai 5 organizāciju viens no pārstāvjiem

2014-11-19 19:50

LJV: Tas tā- lai saprastu kāpēc ne, piemēram, Vācija. Nākamais- rakstot projektu, kurš tika iesniegts Briselē, pie projekta izmaksām tika paredzēts, ka no katras šīs Eiropas organizācijas brauc viens cilvēks, kurš kopā ar vēl vienu treneri vadīs apmācības nākamajiem brīvprātīgajiem, kā arī klātienē tiksies ar šiem brīvprātīgajiem + izstrādās plānus saviem brīvprātīgajiem. No vienas puses tas ir stulbi, tāpēc, ka teorētiski to varēja izdarīt arī online un būtu ietaupīta nauda ( kas gan nav ne Latvijas

2014-11-19 19:53

LJV: ...ne arī Liepājas nauda. Bet. Viens no nosacījumiem šim projektam no Eiropas Komisijas puses bija lai šo organizāciju pārstāvji pirms projekta šakšanās tiktos klātienē! Tad lūk. Konkrēts ieguvums būs brīvprātīgais no Peru, kurš gandrīz gadu, šeit, Liepājā strādās ar bērniem un jauniešiem, vadot nodarbības, pulciņus, mācot valodu utt. Jā, tas nav naudā taustāms ieguvums, bet manuprāt tas ir ieguvums gan šim puisim, kas savād zīvē nav bijis ārpus sava " pagasta" robežām, gan mums, gan Liepājai

2014-11-19 19:54

LJV: Kaut kā tā. Cerams, ka atbildēju. Bet vieglāk tiešām ir atnākt līdz ofisam un rast atbildes uz visiem jautājumiem. Tiešām, pamēģini. Varbūt beigās rodas interese un vēlies piedalīties :) Pīsiņš

2014-11-20 11:34

tomēr sekretāram: neņemiet ļaunā, tikai paskaidroju faktu. ja patīk, var jau likt, ko grib, tas vienkārši skan drusku provinciāli un neprofesionāli.

2014-11-20 21:02

to 11:34: Bet tāda jau šī organizācija ir. Iedomājušies, ka pasaule griežas ap viņiem:) Palasi viņu komentārus pie viena no iepriekšējiem rakstiem, slikta dūša paliks, un viss taps skaidrs. Tāpēc apbrīnoju vecākus, kuri uztic viņiem savus sīčus.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz