Sestdiena, 28. marts Ginta, Gunda, Gunta

Izsludina konkursu par Zinātkāres centra jauno nosaukumu un logo

Izsludina konkursu par Zinātkāres centra jauno nosaukumu un logo
Foto: zinoo.lv
14.02.2019 16:27

liepajniekiem.lv

Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde līdz 22.martam izsludina konkursu par Zinātnes centra jauno nosaukumu un logo, lai veicinātu centra lielāku atpazīstamību Liepājā. Konkursā aicināti piedalīties bērni un jaunieši no 14 līdz 25 gadiem, informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Zinātkāres centrs ar tagadējo nosaukumu “Zinoo” atrodas Jaunliepājā, Autoru iela 4/6 un atvērts ikvienam interesentam. Zinātkāres centrs piedāvā interaktīvas ekspozīcijas, lai apmeklētāji varētu paši izmēģināt dažādas tehnoloģijas un pārbaudīt dabas likumus.

Jaunajam Izglītības pārvaldes Zinātnes centra nosaukumam un logo jāatspoguļo saistība ar dabu, ūdeni un zinātni, kas izriet no Liepājas ģeogrāfiskā novietojuma starp ūdeņiem – ezeru un jūru. Tam jāsaskan ar zinātnes centra tēmas pamatojumu: Liepāja – pilsēta starp ūdeņiem. Nosaukumam un logo jāatspoguļo tas, ka gaiss un ūdens ir visas dzīvības pamatā.

Izstrādājot zinātnes centra nosaukumu un logo, konkursa dalībnieki var arī papildināt un pilnveidot arī Izglītības pārvaldes piedāvātos variantus vai veidot pilnīgi savu variantu. Centra nosaukumam jābūt vienkāršam, īsam, kodolīgam, skanīgam un uzmanību piesaistošam. Nosaukumam labi jāskan gan latviešu valodā, gan angļu un krievu valodā.

Balva labākā nosaukuma un logo idejas autoram – “Premium Plus” dāvanu karte 100 eiro apmērā.

Konkursa darbi jāiesniedz līdz  22. marta pulksten 15, iesūtot pa pastu uz adresi Autoru iela 4/6, Liepāja, LV -3401 vai iesniedzot tos personīgi. Papildus informācija “Zinoo” centrā.

Konkursa darbus izvērtēs konkursa vērtēšanas komisija piecu cilvēku sastāvā līdz 29. martam. Rezultāti tiek paziņoti līdz 1. aprīlim, publiskojot tos mājaslapā www.liepaja.lv

Apbalvošana notiks atjaunotā Zinātnes centra atklāšanas pasākumā 2019.gada maija sākumā.

Konkursa nolikums pieejams: https://www.liepaja.lv/dokumenti/zinatnes-centra-nosaukuma-un-logo-ideju-konkursa-nolikums/

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli