Sestdiena, 4. aprīlis Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds

Izsludināts konkurss uz ”Jauniešu mājas” vadītāja vietu

Izsludināts konkurss uz ”Jauniešu mājas” vadītāja vietu
Foto: Ruslans Šuļga
04.04.2019 16:56

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Liepājas Bērnu un jauniešu centrs izsludina konkursu uz struktūrvienības ”Jauniešu māja” vadītāja vietu. Līdzšinējā ”Jauniešu mājas” vadītāja Inga Laugale pārtrauks darba attiecības no 2. maija, jo nolēmusi pieņemt jaunus izaicinājumus, portālu informēja Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Inga Laugale vadīja ”Jauniešu māju” no 2017. gada 2. oktobra, šajā laikā īstenojot virknijaunu,interesantu un vērtīgu pasākumu, kas pulcējuši arvien lielāku skaitu jauniešu. Inga Laugale veicinājusi arī sadarbību starp jauniešiem, NVO, pašvaldības amatpersonām, politiķiem un citiem sadarbības partneriem, viņas vadībā īstenots Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras nacionālā līmeņa projekts ”Darba ar jaunatni kvalitātes celšana pašvaldībā”.  

Konkursā aicināti piedalīties  jauni, enerģiski cilvēki, kuriem ir pieredze darbā ar jauniešiem, kuri spēj strādāt komandā un gatavi vadīt ”Jauniešu mājas” komandu. Pretendentiem jāpiemīt arīlabām komunikācijas un organizatora spējām, jābūt pieredzei neformālajā izglītībā un prasmēm strādāt ar sociālajiem tīkliem un veikt  informācijas apstrādi,tāpat jāpārvalda arī angļu valoda labā līmenī.

Pretendenti aicināti pieteikties līdz 2019. gada 23. aprīlim, CV un motivācijas vēstuli sūtot uz e-pastu: [email protected]; tālrunis informācijai: 63427483.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli