Pirmdiena, 24. februāris Diāna, Dina, Dins

J. Čakstes 10.vidusskolas skolēni gūst pieredzi Strasbūrā

J. Čakstes 10.vidusskolas skolēni gūst pieredzi Strasbūrā
Foto: Publicitātes
24.03.2016 12:40

liepajniekiem.lv

23 skolēni no J. Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolas 10. un 11. klases kopā ar trīs skolotājām 21.martā atgriezušies no nedēļu ilga ceļojuma uz Strasbūru Francijā, kur iepazina Eiroparlamenta rezidenci un deputātu ikdienas darbu, kā arī uzzināja par Eiroparlamenta ierēdņu aktuālākajiem risināmajiem jautājumiem, portālam pastāstīja Inta Freiberga.

11.klases skolniekiem Lindai Dejus un Ričardam Plūmem tika uzticēti nopietni pienākumi – uzrunāt 19 valstu skolēnus. Lindai bija jāprezentē Latvija, Liepāja un skola, bet Ričardam bija jāuzstājas kopā ar savas darba grupas vadītāju

Papildus Eiroparlamenta apskatei skolēniem bija iespēja iepazīt Eiropas valstu apskates vietas gan Francijā, gan Vīnē un citur.

Pēc ceļojuma visi braucēji atzina, ka iegūta lieliska pieredze, Skolēniem arī mainījies priekšstats par deputātu darbu.

Portāls jau ziņoja, ka J. Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolas 11. un 10.klases skolēni kopā ar skolotāju I.Otrupi uzvarēja Eiropas parlamenta informācijas biroja Latvijā rīkotajā konkursā “EUROSCOLA”, balvā iegūstot iespēju doties apmaksātā braucienā uz Eiropas Parlamentu Strasbūrā (Francijā).

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli