Trešdiena, 1. aprīlis Dagne, Dagnis

Jauniešos modina piedzīvojumu garu

Jauniešos modina piedzīvojumu garu
Foto: Egons Zīverts
03.06.2019 07:00

"Kurzemes Vārds"

Šovasar jauniešiem vecumā no 14 līdz 19 gadiem tiek sniegta iespēja uzlabot sadarbības spējas, apzināties savus spēkus, kā arī rast jaunus, veselīgus un personību spēcinošus ieradumus. Biedrība “Piedzīvojuma gars” sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldību rīko pilnībā apmaksātu izaugsmes programmu “LEC Liepāja” un aicina līdz 8. jūlijam pieteikties jauniešus, kas dzīvo vai mācās Liepājā.

Programma “LEC Liepāja” sastāvēs no divām daļām. No 15. līdz 19. jūlijam jauniešiem Ķeguma novadā, Birzgales pagastā, lauku mājās notiks līderības mācības. 25 jaunieši varēs izzināt sevi un apkārtējos cilvēkus, mācīties izvirzīt individuālus un kopējus mērķus, kā arī mācīties mainīt savus paradumus. Nodarbībās tiks izmantotas virvju aktivitātes, dažādi komandas saliedēšanas un komunikācijas uzdevumi, kā arī individuāli paņēmieni pašapziņas spēcināšanai. Taču mācības nebeigsies ar piecām dienām vien. Pēc tām trīs mēnešu laikā jauniešiem savā vidē vajadzēs ieviest vēlamās pārmaiņas un realizēt dažādas aktivitātes kopā ar citiem programmas dalībniekiem un biedrības “Piedzīvojuma gars” komandu.

Atrast papildu informāciju un pieteikties var biedrības tīmekļa vietnē. Pieteikšanās paredzēta līdz 8. jūlijam vai līdz laikam, kad visas dalības vietas ir aizņemtas.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli