Piektdiena, 28. februāris Skaidrīte, Justs, Skaidra

“Jauniešu mājā” notiks apmaiņas atskata pasākums “Atgriešanās zaļajā zemē”

“Jauniešu mājā” notiks apmaiņas atskata pasākums “Atgriešanās zaļajā zemē”
Foto: Publicitātes
09.12.2019 12:14

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

14. decembrī plkst. 17. ”Jauniešu mājā” notiks Erasmus+ jauniešu apmaiņas atskata pasākums ”Atgriešanās zaļajā zemē”. Pasākumu organizē apmaiņas dalībnieki, lai aicinātu jauniešus iepazīt Grenlandes kultūru, piedalīties aizraujošā viktorīnā un audumu maisiņu veidošanas darbnīcā, portālu informēja Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības ”Jauniešu mājas” projektu vadītāja Laura Grundmane.

Pasākuma laikā būs vēl nebijusi iespēja skatīt jauniešu izveidotās īsfilmas par Grenlandes kultūru, sociāliem aspektiem un klimata pārmaiņu skartajiem iedzīvotājiem. Būs iespēja piedalīties viktorīnā, lai uzzinātu interesantus faktus par vietējiem iedzīvotājiem, dabu un klimata pārmaiņām. Savukārt, pasākuma noslēgumā dalībnieki tiks aicināti pievienoties praktiskā darbībā, lai izveidotu savu auduma maisiņu, zaļiem iepirkumiem.

Par to, kas ir Erasmus+ jauniešu apmaiņas projekti, kā tajos piedalīties un kā grenlandieši dzīvo pasaules skarbākajos dabas apstākļos, vērojot pēdējā ledus laikmeta atkušanu, varēs uzzināt jau nākamajā sestdienā Liepājas ”Jauniešu māja”.

Pasākums ”Atgriešanās zaļajā zemē” notiek sadarbībā ar Biedrību ”Radi Vidi Pats” un neformālo grupu ”EXP”. Jauniešu apmaiņas projekts tika īstenots pateicoties Eiropas Komisijas Erasmus+ atbalstam.  Ieeja pasākumā ir bez maksas. 

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli