Trešdiena, 22. janvāris Austris

Jautrā ballē atvadās no rokkafejnīcas

Jautrā ballē atvadās no rokkafejnīcas
07.01.2013 07:05

Atslēgvārdi

Gluži kā savos ziedu laikos, sestdienas vakarā Latvijas 1. rokkafejnīcas telpas bija ļaužu pārpilnas. Jo daudzi vēlējās būt klāt brīdī, kad pēdējo balli svin mūzikas klubā, ko jaunāko laiku vēsturē uzskatīja par Liepājas mūzikas dzīves simbolu.

Priecīgi varēja justies tie, kas rokkafejnīcā ieradās pirms pulksten deviņiem vakarā vai rezervēja galdiņus. Jo vēlākiem apmeklētājiem vietu atrast bija grūti. Taču ļaužu straumes uz kafejnīcu plūda nepārtraukti, un, pēc redakcijas novērojumiem, tovakar daudz mazāk nekā citas dienas apmeklētāju bija pēdējā laikā populārākajās izklaides vietās “Red Sun Buffet” un “Coyote Fly”.

Sanākusī publikā lielākoties bija vecumā no 30 un vairāk gadiem – tie, kuru jaunības laiki sakrita ar “Pablo” un rokkafejnīcas izveidi, tādēļ daudziem radās tādas pašas izjūtas kā tajos vecajos labajos laikos.

Pēc emocionālas Raivo Mediņa un Maijas Kalniņas uzrunas uz skatuves kāpa vairākas mūzikas apvienības dažādos sastāvos. Vislielākās ovācijas izpelnījās ģitāristu lielansamblis, bet jau naktī rokkafejnīcas apmeklētājus priecēja grupa “Tumsa”, un omulīgā balllīte, kas dažam tomēr asociējās ar sēru procesu, ilga līdz pat rītam.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā Latvijas 1. rokkafejnīcas īpašnieki paziņoja par šīs izklaides vietas slēgšanu nelabvēlīgās finansiālās situācijas dēļ. Pēdējā laikā šis bizness nav sekmējies, tādēļ SIA “Argolats”, kas apsaimnieko rokkafejnīcu, iekļuvis lielos parādos, un tuvākajā laikā tiesā viņi iesniegšot maksātnespējas pieteikumu.

Viktora Ulberts,
“Kurzemes Vārds”

Viktora Ulberta foto

Uz skatuves kāpa un atvadu runu teica Maija Kalniņa, Raivo Mediņš un Mareks Mediņš.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)