Ceturtdiena, 2. aprīlis Imgarde, Irmgarde

Karostas mūzikas skolas flautiste gūst panākumus valsts mērogā

Karostas mūzikas skolas flautiste gūst panākumus valsts mērogā
Foto: Publicitātes
13.02.2019 16:44

liepajniekiem.lv

Lieliskus panākumus Liepājas jauno mūziķu veiksmēm un uzvarām pievienojusi arī Karostas mūzikas skolas desmitgadīgā flautiste Anna Bacunova, profesionālās ievirzes mūzikas skolu valsts konkursa trešajā, augstākajā kārtā Rīgā iegūstot 1. pakāpes diplomu savā vecuma grupā, informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone. 

Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas ”Pūšaminstrumentu spēle” audzēkņu valsts konkursa finālā Rīgā, kur pulcējās konkursanti no visas Latvijas mūzikas skolām, Karostas mūzikas skolas audzēkne, jaunā flautiste Anna Bacunova ieguva 1. pakāpes diplomu, informē Karostas Mūzika skolas direktore Aiga Tiltiņa. Arī Kurzemes zonas konkursā jaunā flautiste šogad ieguvusi 1. vietu. Annas skolotāja ir jaunā, talantīgā mūziķe Baiba Kokina, koncertmeistare – Inese Krūmiņa.

Anna Bacunova ir desmitgadīga meitene, kura Karostas mūzikas skolā mācās trešo gadu. ”Skolotājas un audzēknes mērķtiecība, profesionāla pieeja darbam un mūzikai, sistemātisks ģimenes atbalsts mācību procesā vainagojies ar skaistu rezultātu”, atzīst Tiltiņa.

11. februārī Rīgā Augusta Dombrovska mūzikas skolā notikušais flautistu konkursa fināls atnesis Karostas mūzikas skolai lielu prieku. ”Žūrija vērtēja meitenes muzikālo sniegumu kā ļoti daudzsološu, profesionālu un spilgtu. Pedagoga darbs tika novērtēts  kā izcils, drosmīgs. Skolotājas Baibas Kokinas padagoga ceļš tikai sākumā , bet jau pelna cieņu un apbrīnu”, saka Aiga Tiltiņa. Žūrijas sastāvā bija pazīstami mūziķi un pedagogi – Jānis Tretjuks, Oskars Petrauskis un žūrijas priekšsēdētāja Liene Denisjuka-Straupe.

Kaut arī Anna mūzikas skolā mācās tikai trešo gadu, viņai jau ir liela konkursu pieredze. 2017. gadā Anna ir 2. vietas ieguvēja  XII Kurzemes un Žemaitijas reģionu mūzikas skolu pūšaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkursā un 2. vieta Rīgas Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas II Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkursā ”Sudraba flauta”. Viņa ir arī Starptaustiskā konkursa  ”Kaunas Sonorum 2017”  diplomande. 2018.gadā Anna ieguvusi 3. vietu XIII Kurzemes un Žemaitijas reģionu mūzikas skolu pūšaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkursā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli