Trešdiena, 22. janvāris Austris

Ko sola Čūskas gads? Astroloģes vērojumi

Ko sola Čūskas gads? Astroloģes vērojumi
01.01.2013 07:03

Atslēgvārdi

Arvien, pienākot gada beigām, gribas uzzināt: ko varam gaidīt no Jaunā gada. Tāpēc lejam laimes, mēģinām ko izlasīt zvaigznēs. Astroloģe Jolanta Krūmiņa, runājot par 2013. – Čūskas – gadu, saka: “Tas visām Zodiaka zīmēm sola veiksmi intelektuālajā darbībā, taisnīgi pieņemtus lēmumus un gudru rīcību.”

Čūska tiek uzskatīta par bīstamu rāpuli, kas iedveš bailes. Tā ātri pārvietojas, zibenīgi metas uz upuri un daudzu čūsku inde ir nāvējoša cilvēkam. “Taču viss nav tik briesmīgi, kā pirmajā brīdī izskatās,” mierina astroloģe J.Krūmiņa. “Jo, ja čūsku neaiztiek, tā nekož, un daudzu čūsku indi izmanto zāļu gatavošanā.”

Pēc ķīniešu kalendāra čūska ir gudrības, vieduma un saprātīguma simbols. “Bet sargieties, čūska ir arī neganta un bieži vadās no emocijām un iespaidiem,” brīdina J.Krūmiņa. Tā neklausīs apkārtējo padomiem, tādēļ daudzus 2013. gadā gaida vilšanās nepārdomātās darbībās.

Eiropiešiem bieži ir nedraudzīga attieksme pret čūskām, bet austrumu zemēs to uzskata ne tikai par gudru, bet arī skaistu un salīdzina ar sievieti, zina teikt astroloģe. Pēc ķīniešu kalendāra Ūdensčūskas jeb Melnās Ūdensčūskas gads iestājas 2013. gada 10. februārī. “Pamatsimbolika – Melnā Ūdensčūska – ir mainīga un nestabila. Pirms pieņemt jebkurus lēmumus, nāksies visu pamatīgi pārdomāt un apsvērt. Čūska simbolizē gudrību un mīl, ja cilvēki apsver lietas,” pastāsta J.Krūmiņa

Nākamgad vislabāk darbi veiksies tiem, kas nodarbojas ar intelektuālajiem darbiem. Bet grūtāks gads tiem, kam ir ļoti aktīva dzīves pozīcija – katra diena pārpildīta ar darbībām. Jāatceras, ka gada saimniece ir apdomīga un nesteidzīga, kaut spējīga uz ātrām reakcijām. Čūskas gads nosaka kvalitatīvu un filozofisku personības attīstību. Svarīgākais – izvēlēties pareizu taktiku.

“Čūska ir aprēķinātāja, tāpēc negaidiet šajā gadā kaislīgus romānus vai romantiskas tikšanās,” brīdina zvaigžņu eksperte. “Nopietnība pāri visam! Iespēja satikt savu otru pusīti, bet uz visu mūžu. Tāpat arī aktuāla attiecību oficiālā statusa noformēšana. Tos, kas pret mīlestību izturas vieglprātīgi, čūska neatbalstīs. Ja šajā gadā iepazīsieties ar savu dzīvesbiedru, tad pie nopietniem nodomiem jūs gaidīs vēl arī skaisti komplimenti un aplidošana daudzu gadu garumā. Šis gads ir labvēlīgs stabilu un pamatīgu laulību veidošanai.”

Tiem, kas regulāri seko sev, attīra organismu, izvairās no infekcijām, veselības ziņā arī labs gads.

“Sekojiet, lai neapdomīgi nenokļūstat apkārtējo iespaidā. Čūska uzskata, ka katram jābūt savam viedoklim un savai patiesībai,” izpētījusi J.Krūmiņa.

Uz gada vidu paredzams visveiksmīgākā perioda sākums. Biznesa lietām – attīstībai un paplašināšanai – labvēlīgs laiks pēc Jāņiem. Var uzsākt lietas, kas sen iecerētas – zvaigznes ar jums sadarbosies. Kolektīvu vadītājiem jāpievērš uzmanība draudzīguma atmosfēras nozīmīgumam. Varbūt kaut kas jāmaina uzstādījumos, jo bez draudzīgas attieksmes var piemeklēt krahs. “Nevajadzētu neapdomīgi aizņemties lielākas summas, jo tās tikpat neapdomīgi iztērēsiet. Jāatdod būs pavisam drīz, un šī nauda nenesīs nekādu labumu,” brīdina astroloģe.

Darba attiecībās un arī personīgajās partnerattiecībās vērojama sacensība. Vajadzētu sargāt savu mantu, māju un sasniegumus, kurus esat ieguvuši. Esiet vērīgi šajos jautājumos. Personīgajās attiecībās neradiet iemeslu greizsirdības jūtām, lai nevienam nerodas iespēja aizvilināt jūsu otro pusīti.

Pieaugušie varētu ievērot, ka zaudē autoritāti, ka bērni vairs neklausa. Jāatrod tiem aizraušanās un tiem uz jums sāks skatīties citām acīm, iesaka astroloģe. Vecākā gada gājuma cilvēki zaudēs ietekmi uz jauno paaudzi – savstarpējā saskarsmē vērojamas grūtības.

“Svarīgi nākamā gada beigās nesākt šaustīt tos, kurus esam godājuši. Tas nozīmēs, ka esat vājas gribas cilvēks un tos Čūska neatbalsta,” norāda J.Krūmiņa. Jāļauj izteikties sarunu biedriem un svarīgi sadzirdēt tos zemtekstus, kurus tie grib jums pateikt. Šādi būs vieglāk vienoties arī pašos nopietnākajos jautājumos – vienlīdz svarīgos gan jums, gan pretējai pusei.

2013. gada horoskops mudina pilnveidoties garīgajās un filozofiskajās sfērās. Gada beigās pavērsies jaunas finansiālas iespējas, jauni sadarbības partneri.

Radošajiem ļaudīm 2013. gads ļoti labvēlīgs visos centienos. Tiem, kas bijuši mazāk zināmi, lielas iespējas kļūt populāriem. Tiem ļaudīm, kuriem radošā darbība ir bijis sapnis, veiksmīgs gads, lai to īstenotu. “Viss šajā jomā izdosies, jo zvaigznes – atbalstīs,” pārliecināta J.Krūmiņa.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)