Otrdiena, 16. jūnijs Justīne, Juta
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Kokteiļbārs Red Sun Buffet atgriežas pilsētā ar vērienīgām pārmaiņām

Kokteiļbārs Red Sun Buffet atgriežas pilsētā ar vērienīgām pārmaiņām
05.09.2012 10:54

Atslēgvārdi

Piektdien, 7.septembrī, karstākās ballītes atgriezīsies pilsētā – kokteiļbārs Red Sun Buffet, Pasta ielā 2 atklās jauno sezonu jaunā veidolā.

 

Aizvadītajā nedēļas nogalē ar pēdējo šī gada ballīti jūras krastā tika slēgta vasaras sezonā tik iecienītā izklaides vieta Liepājas pludmalē – Red Sun Buffet BECH BAR. Bet jau tagad dienu un nakti tiek strādāts, lai pārsteigtu nakts dzīves cienītājus ar pārmaiņām Pasta ielas 2 kokteiļbārā. 

”Vizuālas pārmaiņas noteikti pamanīs ikviens, kurš reiz bijis ”bufetē” Pasta ielā un durvis vērs arī jaunajā sezonā. Esam padomājuši gan par apmeklētāju ērtībām piekļūt bāram, leti pagarinot līdz 9,5m un apkalpojot klientus arī deju zālē, papildinājuši telpu apgaismojumu un ieviesuši arī citus interesantus interjera risinājumus. Par to liels paldies jāsaka interjera dizainerei Zigrīdai Atālei, kura līdz ar pārmaiņām ievērojami cēlusi ”bufetes” kvalitātes latiņu,” stāsta ”bufetes” mārketinga speciāliste Laura Stūrīte.

”Ja jau paši sākām just, ka apnīk vecās sienas un izkārtojums, tad ir skaidrs, ka pienācis laiks pārmaiņām. Pirmā interjera veidošana galvenokārt bija uz maniem un brāļa Mika pleciem, tāpēc tagad nolēmām piesaistīt profesionāli, lai iegūtu citu skatījumu, jaunas idejas. Un tas noteikti ir attaisnojies. Jāatzīst, ka Zigrīdai Atālei ar mums viegli nav, bet domāju, ka apmeklētājiem patiks. Mājīguma sajūtu gan cenšamies nezaudēt. Vēl joprojām sienas rotās mūsu un mūsu draugu sarūpētas piemiņas zīmes, būs arī lielformāta atmiņas no ballītēm pludmalē, kas papildinās jauno telpu sienu krāsojumu,” papildina ”bufetnieks” Mareks Alberts.

Par pirmajām ballītēm jaunajās telpās rūpēsies ”bufetē” jau iecienītais Saldus ballīšu guru DJ Ziggy – Kluba Ciecere dvēsele un rezident dīdžejs, kurš pēc apmācībām Ritma Institūtā nu iekaro arī deju zāles Rīgas lielākajos naktsklubos.

Laura Stūrīte,
mārketinga speciāliste
 

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz