Pirmdiena, 27. janvāris Ildze, Ilze, Izolde

Konkursa “Profs” pusfinālā Liepājas Valsts tehnikuma audzēkņi izcīna pirmo un otro vietu

Konkursa “Profs” pusfinālā Liepājas Valsts tehnikuma audzēkņi izcīna pirmo un otro vietu
Foto: Nguyen Nguyen
25.11.2019 07:00

"Kurzemes Vārds"

Piektdien Ventspils Tehnikuma ēkā norisinājās konkursa “Profs” Kurzemes reģionālais pusfināls. Liepāju tajā pārstāvēja divas komandas no Liepājas Valsts tehnikuma. Abas ieņēma godalgotas vietas – pirmo un otro.

Kā stāsta komandu mentore Inga Vasermane, šis ir nozīmīgs zināšanu iegūšanas un apliecināšanas konkurss. “Statistika liecina, ka visvairāk dažādu darba traumu gūst vai nu rutīnas mākti darbinieki, vai jaunieši, kuriem vēl nav pieredzes. Priecājos, ka katru gadu zināšanu līmenis gan darba tiesību, gan darba aizsardzības jautājumos pieaug.”

Liepājas komandas pārstāvēja grāmatveži un mehatronisko sistēmu tehniķi. Sacensībās jauniešiem bija jāatbild uz jautājumiem par darba tiesībām, darba aizsardzību un sociālo dialogu. Bet uzdevumu sadaļā pārbaudīja prasmes darba līguma sastādīšanā, darba algas aprēķināšanā, darba riska izvērtēšanā, kā arī darba aizsardzības jomā.

Latvijas fināls notiks 12. decembrī. Tajā liepājniekus pārstāvēs 1. vietas ieguvēji: Sebastians Štāls-Aploks, Kārlis Ārenieks, Alise Štamere, Monta Bikše, Rinalds Strazdiņš, Renārs Miltiņš.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)