Pirmdiena, 27. janvāris Ildze, Ilze, Izolde

“Kursas Putnos” uzstāsies “Latvju strēlniekiem” un “Willow Farm”

“Kursas Putnos” uzstāsies “Latvju strēlniekiem” un “Willow Farm”
Foto: Publicitātes
09.11.2017 14:41

liepajniekiem.lv

Šajā nedēļas nogalē kultūrvietā “Kursas Putni” norisināsies divi koncerti. Piektdien, 10. novembrī, pulksten 22 uzstāsies grupa “Willow Farm”, bet sestdien, 11. novembrī, pulksten 21 notiks svētku koncerts “Latvju strēlniekiem”, portālam ziņoja Artūrs Butāns.

Akustiski elektroniskajā koncertā “Willow Farm” spēlēs dažādos laikos tapušas dziesmas, kā arī ir iecerēti arī vairāki pirmatskaņojumi. Koncertprogramma būšot vairāk vērsta uz ieklausīšanos sevī un apkārt notiekošajā. “Mums pašiem interesanti, kā mūsu dziesmas skan šādā sastāvā un ar šādiem instrumentiem.” – saka grupas līderis Emīls Dreiblats.

Lāčplēša dienas svētku koncertā uzstāsies apvienība, kurā kopā apvienojušies trīs mūziķi – Katrīna Dimanta (vokāls, vijole), Rolands Zelčs (akordeons) un Kaspars Indrēvics (perkusijas, kahons). Radot jaunu skanējumu tautasdziesmai un ieliekot tajā savu pieredzi, trio ir izveidojis jaunu redzējumu latviešu tautas mūzikai no dažādiem Latvijas novadiem. Katrs no mūziķiem darbojas dažādās grupās, tādās kā Auļi, ImantaDimanta un draugi, Canzone, Māsas Dimantas, tomēr šoreiz savienojoties šajā sastāvā, mākslinieki kopā rada jaunu skaņu.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)