Ceturtdiena, 2. aprīlis Imgarde, Irmgarde

LBJC audzēkņi piedalās sporta spēlēs ‘’Kurzemes Boccia kauss 2020’’

LBJC audzēkņi piedalās sporta spēlēs ‘’Kurzemes Boccia kauss 2020’’
Foto: Publicitātes
27.02.2020 16:11

liepajniekiem.lv

Liepājas Bērnu un jaunatnes centra (LBJC) klubiņa ”Pasaulīte” audzēkņi 22. februārī Kuldīgas sporta namā piedalījās sporta spēlēs, kuras paredzētas bērniem un jauniešiem ar kustību un intelektuālās attīstības traucējumiem ”Kurzemes Boccia kauss 2020’’. Sacensības organizēja Speciālais sporta centrs sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldību, portālu informējis LBJC Žurnālistikas pulciņa dalībnieks Kristiāns Lauris.

Kopumā Liepāju pārstāvēja divas komandas – LBJC klubiņš “Pasaulīte” un Valsts sociālās aprūpes centra ”Kurzeme” filiāle “Liepāja” ar komandu “Liepājas brāļi un māsas”. Šogad sacensībās piedalījās 12 komandas no Kurzemes novada (4. grupā dalībnieku vecums bija no 8 līdz 18 gadu vecumam, savukārt 5.grupā dalībnieku vecums bija sākot no 19 gadu vecuma).

4.grupā startēja: LBJC klubiņš ”Pasaulīte”, Valsts sociālās aprūpes centra ”Kurzeme” filiāle “Liepāja”, Liepājas biedrība ”Cerība. Ticība. Mīlestība.” un Tukuma novada speciālās izglītības iestāde. Savukārt 5.grupā startēja: LBJC klubiņš ”Pasaulīte”, Valsts sociālās aprūpes centra ”Kurzeme” filiāle “Liepāja”, Liepājas biedrība ”Cerība. Ticība. Mīlestība.”, Liepājas komanda ”Brāļi un māsas”, Valsts sociālās aprūpes centra ”Kurzeme” filiāle “Gudenieki”, Valsts sociālās aprūpes centra ”Kurzeme” filiāle “Iļģi”, Kuldīgas Speciālais sporta centrs un Kuldīgas Sociālā dienesta komanda.

”Klubiņš ”Pasaulīte” izsaka lielu pateicību Liepājas Līvupes pamatskolai – attīstības centram par doto iespēju nokļūt uz sacensībām ”Kurzemes Boccia kauss” Kuldīgā, nodrošinot ar transportu,’’ uzsver LBJC “Vaduguns” bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām klubiņa “Pasaulīte” skolotāja A.Salmiņa-Bumbule.

Klubiņa “Pasaulīte” dalībnieki 4. grupā ieguva 3.vietu, savukārt 5.grupā ieguva 5.vietu.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli