Svētdiena, 29. marts Agija, Aldonis

Liepājas 8. vidusskola iesaistās “Swedbank” praktisko mācībstundu programmā

Liepājas 8. vidusskola iesaistās “Swedbank” praktisko mācībstundu programmā
Foto: Publicitātes
09.02.2017 14:54

liepajniekiem.lv

Vēloties savus skolēnus sagatavot dzīvei ne vien ar teorijas, bet arī praktiskām zināšanām, Liepājas 8. vidusskola nolēmusi sadarboties ar profesionāļiem, kas palīdzēs jauniešiem attīstīt dažādas nepieciešamas kompetences, piemēram, finanšu pratību, sadarbības prasmes, komunikācijas prasmes, kritisko domāšanu un prasmi pielietot iegūtās zināšanas visos dzīves kontekstos. 

Kā portālu informēja skolas karjeras konsultante Dina Brence, 9.februārī skolā “Swedbank” darbinieces praktisko mācībstundu programmas “Dzīvei gatavs” ietvaros pasniedza integrētās mācību stundas informātikā, angļu valodā un audzināšanā 10.-12, klasēm.

Šajās stundās līdztekus mācību programmā paredzētās tēmas apgūšanai bankas darbinieces ar praktisku uzdevumu palīdzību sniedza priekšstatu par konkrētām profesijām, kurās attiecīgās zināšanas vēlāk varēs tikt izmantotas. 

Informātikas stundā jaunieši apguva tematu par drošību, veicot pirkumus internetā, kā arī iejutās bankas drošības speciālistu lomā, kritiski izvērtējot, kā rīkoties dažādās situācijās, rīkojoties ar naudu internetā.

Angļu valodas stundā skolēni tika iepazīstināti ar nākotnes profesijām, kā arī iesaistījās diskusijās par dažādām prasmēm, kas jāattīsta jau šodien, lai nākotnē veiksmīgi darbotos jaunajās profesijās, savukārt audzināšanas stundā jaunieši apguva sava budžeta plānošanu un uzzināja dažādus naudas taupīšanas trikus.

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli