Pirmdiena, 30. marts Nanija, Ilgmārs, Igmārs

Liepājas Bērnu teātris aicina uz pirmizrādi ”Kaķīša dzirnavas”

Liepājas Bērnu teātris aicina uz pirmizrādi ”Kaķīša dzirnavas”
Foto: Publicitātes
17.05.2017 13:26

liepajniekiem.lv

Ceturtdien, 18. maijā, plkst. 12.00, Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē notiks Liepājas Bērnu teātra pirmizrāde ”Kaķīša dzirnavas”, kas veidota pēc Kārļa Skalbes pasakas motīviem, portālu informēja Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra projektu vadītāja Inese Sērdiene.

Ieguldot lielu darbu mēģinājumu procesā, Liepājas Bērnu teātra jaunie aktieri kopā ar enerģisko režisori Vitu Pētersoni sagatavojuši jaunu iestudējumu, kas veidots pēc visiem labi pazīstamās Kārļa Skalbes pasakas motīviem. Režisore stāsta, ka visu kopā centušies iedziļināties it ka sen zināmā stāstā, akcentējot un izceļot būtisko vēstījumu: ”Citus mīlošā un visu piedodošā sirds vienmēr ir stiprāka par visu ļauno. Ir kaut kas augstāks par mākoņiem un putniem – tā izskan šī doma izrādē, un tas ir tas, kas Kaķītim un mums katram palīdz”. Režisore turpina: ”Labais un ļaunais ir bijis vienmēr. Varētu teikt, ka tie ir mūžīgi. Izrāde ir stāsts par dzirnavnieka Kaķīša dzīvi attiecībām ar citiem, gan labajiem, gan ļaunajiem, un galu galā par labā uzvaru.”

Darbu pie izrādes veic režisore Vita Pētersone, māksliniece Agate Ķiģele-Ābele un kostīmu māksliniece Maija Drāzniece. Galvenajās lomās – Marks Vaivars, Kristers Reinis, Kristofers Volkovs, Dāniela Mihelsone, Patrīcija Keita Jakovļeva, Kristians Bervets.

Izrādes ilgums: 50 minūtes.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli